What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τι Παίζετε Αυτόν τον Καιρό - Part II

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
Witcher 3 τέλος. Είμαι πολύ κ ικανοποιημένος με τις επιλογές μου που μου έδωσαν το καλό τέλος χωρίς να δω κάπου guide.
σφαξαμε τον μουρλο στο γόνα, ο Εμίρ τσιμπισε τα Northern kingdoms, Vizima vessel state (το μόνο μέρος που ένιωσα πατρίδα στην σειρά, δεν μπορούσα να μην κάνω ότι περνούσε από το χέρι μου) Ciri witcher και Τζέραλντ γλενταει με την κοκκινοσκουφιτσα του στο Kovir, ενώ τα Σκαλιτζε βγήκαν από τα μνημόνια με την νέα τους βασίλισσα και επέστρεψαν στις αγορές.
Καλά πήγε αυτό, εξακολουθεί να μην ξεπέρασε το 2 για μένα, αλλά πολύ το χάρηκα και είναι το μόνο witcher που αγόρασα, τα έβγαλε τα 15 ευρώ.
Θα κάτσω λίγο να δω τι παίζει και να εξερευνήσω περιοχές και dlc αλλά δύσκολα θα παραμείνω πολύ. Είμαι δύσκολος με τα dlc γενικά.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,640
Θα κάτσω λίγο να δω τι παίζει και να εξερευνήσω περιοχές και dlc αλλά δύσκολα θα παραμείνω πολύ. Είμαι δύσκολος με τα dlc γενικά.

Αν δεν παίξεις το Blood and Wine θα σε καταγγείλω στη Χάγη για εγκληματία πολέμου. 'Εκθετος απέναντι στην ιστορία, την ανθρωπότητα και τις επόμενες γενεές αν χάσεις αυτήν την εμπειρία ηθελημένα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
Θα τα ξεκινήσω αλλά πρέπει να μου κάνουν κλικ και αυτά.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
προσεχε τι θα πεις και τι θα κανεις. τα dlc του witcher θα τα τερματισεις αλλιως εχει κρεμασμα στην πλατεια για παραδειγματισμο.
 

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,037
Εγώ τελείωσα σήμερα το heart of stone, έχω παίξει γύρω στις 140ωρες οι οποίες έχουν φύγει σαν νερό. Πάντως έχοντας σχεδόν τελειώσει και τα βιβλία η εμπειρία είναι απίστευτη και τα θεωρώ απαραίτητα για την απόλυτη εμπειρία
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
χμ τώρα που το σκέφτομαι η Yen τι απέγινε άραγε; Μου φάνηκε λίγο ξερό το "έμεινε στον Βορρά" που πήρα με το ending μου, θέλω να πω ναι οκ, δεν την έκανα ρομάνς (βασικά την έκανα κατά λάθος και έκανα restore το save πριν από αυτό, δεν φταίω εγώ, το πουλάκι του Τζέραλντ) αλλά παραμένει βασική φιγούρα για να ξεγραφτεί έτσι γιατί το πουλάκι του Γεράλδιου έψαξε χαρές στα κόκκινα δάση.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537
κοιτα να δεις νιτρε, κι εμεις τα ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ αθρωπων που διαλεξαμε το ΣΩΣΤΟ και ΛΟΓΙΚΟ εντινγκ, πότε πότε τις κρυες νυχτες του χειμωνα, κι ενω οξω λυσομαναει η βροχη κι ο αγέρας, συλλογιζομαστε: "ρε συ, κεινη η κοκινομάλλα, πως την λεγανε, που την καμαμε friendzoned, σε ποιο σοκακι του νοβι, να λεει τον καφε στους περαστικους??"

ε, μα. θα σφαχτουμε παλι δω χαμω μου φαινεται. (ενταξει, δεν βρηκα αλλο θρεντ να ξεμαλλιαστω. δεν εχει μπει ακομα κι ο μπιλακος να γραψει για την παληκαρίσα, μάγκικη νικη του τρύλος, τι να καμω??)
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,654
Witcher, slayer of monsters, dodger of flip-flops.

Κάπως πρέπει να κάνουμε πωρπόνηση για τα downers.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537
Δεν είναι δίκαιη μάχη, με τόση παντόφλα από την μαυροτσούκαλη ξινομούρα, το dodge σας έχει φτάσει over 9000.

2fc591333ae7bf51488fed019c4e4892.gif
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
Στην αρχή ήθελα να είμαι lore correct και να ακολουθήσω Yen, αλλά προσπαθώ σε κάθε RPG να είμαι ο εαυτός μου στις επιλογές.
Η παλιοκουκουβάγια η Φίλιππα πάντως με έστρωσε ωραία για το θέμα όταν ψάχναμε το Sunstone, αλλά η απάντηση του Γεράλδιου την έβαλε στην θέση της.

Οπότε Triss και πάλι Triss, είμαι ρομαντικός άνθρωπος και θέλω να τρώω την παντόφλα μου με γλυκόλογα, όχι βίαια όπως την ρίχνει η Yen.
 
Top Bottom