What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τηλεοπτικές σειρές της προκοπής

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,533
Οκ εκτος απο τη πρωταγωνιστρια υπαρχει κανα καλο τραγουδι στη σειρα που να το λεει αλλο ατομο; Απο περιεργεια ρωτω μπας και ειναι θεμα της τυπισσας

Τετοια φαση εννοω, απο εξτρα



Μπόλικα, τον τύπο από το galavant τον πάω, τον είδα μετά σε μια χαζομαρίτσα με μια ξανθιά, το no tomorrow ενώ από μιούζικαλ μου αρέσει και το zoey's extraordinary Playlist, αλλά το ceg είναι σε άλλο επίπεδο
 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,324
Υπερβολή της υπερβολής η αποθέωση για το ξεκίνημα του Last of Us ανταπτεσιο.
7/10 στη καλύτερη

Όχι βρε, μια χαρά το ξεκίνησε. Μπόλικη ένταση στην αρχή, μετά αναγκαστικά κόβει ταχύτητα για να μας παρουσιάσει τον κόσμο όπως έχει διαμορφωθεί, χωρίς όμως κατά την άποψή μου να κάνει κοιλιά. Μόλις τελείωσε το επεισόδιο κοίταζα στο IMDB πότε βγαίνει το επόμενο.
Disclaimer, δεν έχω παίξει το παιχνίδι για να συγκρίνω.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000


Μπόλικα, τον τύπο από το galavant τον πάω, τον είδα μετά σε μια χαζομαρίτσα με μια ξανθιά, το no tomorrow ενώ από μιούζικαλ μου αρέσει και το zoey's extraordinary Playlist, αλλά το ceg είναι σε άλλο επίπεδο


Yeap! 100% ειναι θεμα της τυπισσας. Το βιντεακι που εβαλες ΓΑΜΗΣΕ (μεχρι εκει που αρχισε να πεταγεται η τυπισσα).
Τσεκαρα και ενα δυο ακομη τραγουδακια (οπως αυτο)



που ΔΕΝ τραγουδα (η τουλαχιστον οχι ως main) η τυπισσα και θα μπορουσα να τη δω σα σειρα...δυστυχως ομως με χαλαει υπερβολικα η πρωταγωνιστρια.


edit: ωπα ωπα ωπα!!! Μολις τσεκαρα το τρειλερ του Zoey's Extraordinary Playlist!!! φακ!!! κατεβαινει ASAP!
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,533
Yeap! 100% ειναι θεμα της τυπισσας. Το βιντεακι που εβαλες ΓΑΜΗΣΕ (μεχρι εκει που αρχισε να πεταγεται η τυπισσα).
Τσεκαρα και ενα δυο ακομη τραγουδακια (οπως αυτο)



που ΔΕΝ τραγουδα (η τουλαχιστον οχι ως main) η τυπισσα και θα μπορουσα να τη δω σα σειρα...δυστυχως ομως με χαλαει υπερβολικα η πρωταγωνιστρια.


edit: ωπα ωπα ωπα!!! Μολις τσεκαρα το τρειλερ του Zoey's Extraordinary Playlist!!! φακ!!! κατεβαινει ASAP!

Η αλήθεια είναι ότι είναι δύσκολη σειρά, οι δύο σειρές που προσπαθώ να πείσω τους πάντες να δουν είναι το crazy ex girlfriend και το Fleabag και τρώω συνέχεια άκυρα😀😀😀.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,394
μιούσικαλ? φαν της Βουγιουκλάκη μας βγήκατε.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,533
θεούλη, την Τούνη;; Την ΤΟΥΝΗ;;;;; ακόμα γελάω!!
Αν χαθεί αύριο η Ελλάδα, με μια Τούνη, έναν Snik και έναν Αδωνι την ξαναφκιάνεις από την αρχή

Είμαι οπαδός από τότε με το βίντεο με τις ρακέτες στην Μύκονο. Είναι τόσο extreme περίπτωση snowflake που απορώ που δεν της έχει ρίξει ακόμα κανείς μαπίδια στον δρόμο. Αλλά από την άλλη, μιλάμε για μια χώρα που χθες έγινε πορεία υπέρ του Andrew Tate ενώ είχαμε και το λαϊκό προσκύνημα για τον Κοκό.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,650
Ένα είναι το έπος που κανείς δεν κατάλαβε.


Edit: τώρα είδα το παραπάνω
χθες έγινε πορεία υπέρ του Andrew Tate
This is what peak male performance looks like


Ευχαριστώ Ελλάδα που κάθε μέρα μού θυμίζεις ότι πρέπει να μείνω εδώ που είμαι. Chavs και πάλι chavs.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,080
Το

γαμαει. Δυσκολα να το βαζεις στην ιδια προταση με αυτο το Crazy ex girlfriend ρε...
Οσο και να γουσταρω κι εγω CEG, σε αυτο δεν μπορω παρα να συμφωνησω.
Δυσκολα βαζεις γενικα αλλες σειρες σε ιδιες προτασεις με το Fleabag
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,526
Είδα και'γω το πρώτο επεισόδιο The Last of Us (1 ώρα και 20 λεπτά, ταινία κανονική), ας πω την αποψάρα μου.

Εξαιρετική απόδοση, στα πλαίσια του παιχνιδιού, ίσως η καλύτερη που έχει εμφανιστεί ως τώρα σε game adaptation. Πολύ καλός για μια ακόμη φορά ο Pedro Pascal, ενώ η Bella Ramsey, αν και εμφανισιακά δεν ταιριάζει στην in-game Ellie, είναι πηγαίο ταλέντο και αποδίδει εξαίσια το ρόλο.

Το κακό είναι ότι γνωρίζω τι συμβαίνει και δεν έχω ιδιαίτερη αγωνία για τη συνέχεια, αλλά υποθέτω ότι οι παραγωγοί θα θέλουν να μας εκπλήξουν και θα προκύψουν αλλαγές. Ελπίζω να είναι προς το καλύτερο.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,409
καλα ολα αυτα αλλα γιατι εκοψαν σαν χαρακτηρες τον scooby? θα το τσεκαρω βεβαια αλλα κριμα
Γιατει ειναι ενα κοπροσκυλο που τρωει συνεχεια και βαρεθηκαν να τον ταιζουν! Κανεις δεν τον θελει εκτος απο τον Shaggy που ειναι το αφεντικο του!
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Τρώει από τα έτοιμα και δεν πάει να δουλέψει. Τόσων χρονών και ακόμα μένει με τους δικούς του. Μήπως τον πήρε χαμπάρι ο Φραγκολιάς και για αυτό τον διώξανε;
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,618
Γιατει ειναι ενα κοπροσκυλο που τρωει συνεχεια και βαρεθηκαν να τον ταιζουν! Κανεις δεν τον θελει εκτος απο τον Shaggy που ειναι το αφεντικο του!
Νομίζω θα φύγω από την foot clan.

Πάντως το Velma μπορούμε να το δούμε μόνο ως ένα "What-if" τύπου πόσο σκατά και διαφορετικές θα ήταν οι ζωές όλων χωρίς τον Scoob, είχε βγει και για τον Donald Duck κάτι αντίστοιχο. Ακόμα και έτσι όμως είναι μέτρια σειρά, ούτε στις συντηρητικούμπες άρεσε (αναμενόμενο) ούτε στους woke (μη-αναμενόμενο), και ούτε φυσικά στους παλιούς fans του franchise (ψιλοαναμενόμενο).
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,618
Αυτό με τη Φάρμα του Κλάρκσον το πήρα μυρωδιά μέσω κάτι posts στο instagram. Είδε κανείς, λέει? Έχει τη περσόνα που είχε στο Top Gear?
 
Top Bottom