What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Το σήκουελ που κανείς δεν περίμενε Director's Cut

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,467
Εγώ νομίζω ότι το Τόνυ έχει βύσμα στο τσόις

Μηπως εχει το βυσμα στο τσοις;
Απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου να μιλαει, μου αρεσε να παιζω με τις λεξεις αλλα και να τις καταστρεφω. Αλλαζεις ενα γραμμα, λιγο την σειρα των λεξεων και αλλαζεις ολο το νοημα. Στο συγκεκριμενο θεμα, ο Τονυς εχει γινει το βυσμα.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,232
@Hank Chinnaski @Thaxll'ssillyia @MaverickStrange Δεν σας ξέχασα. Μέσα στο μήνα (το αργότερο αρχές Μαΐου, ΑΝ ΖΩ) θα σας στείλω την 50αρα κιφτ καρντ!

Εδιτ #1 Τα παιδιά που είναι να πάρουν την κιφτ καρντ. Να με κάνουν αδδ στο στημ!

Στα του τωρινού τσοης...
Ο @sandwraith_ μπορεί να πει αν θέλει το bundle ή πατάει σκιπ.



Εδιτ #2 Έρχεται ΜΕΓΚΑ γκιβαγουεη το καλοκαίρι (για τα άτομα που δήλωσαν συμμετοχή σε αυτό το neverending journey)
 
Last edited:

sandwraith_

Half-Ogre
Joined
Nov 30, 2012
Messages
574
Aν το τωρινό τσόις είναι του Μαρτίου τότε σκληρό πας!! Αν πάλι είναι του Απριλίου πάλι σκληρό πας!! Ευχαριστούμε πολύ Τόνυ για την τρομερή ευκαρία όπως και να χει!!
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,232
Aν το τωρινό τσόις είναι του Μαρτίου τότε σκληρό πας!! Αν πάλι είναι του Απριλίου πάλι σκληρό πας!! Ευχαριστούμε πολύ Τόνυ για την τρομερή ευκαρία όπως και να χει!!
Εσύ έχεις το σημερινό ωρέ. Αυτό με το delivery simulator του Κοτζιμα!
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,232
Για το τελευταίο choice (αφού κάποιοι κάνανε σκιπ) μείνανε οι:
@Dark Archon
@Havanezos
@Stamatimenos
@Nameless One
@Elric
@bald_killer

Το Choice του Γενάρη θα περιέχει το Midnight Sons (σύμφωνα με τα leaks).
Έχετε μέχρι το τέλος της εβδομάδας να επιλέξετε αν θέτε να κάνετε σκιπ ή να το κρατήσετε.
Αν γίνει σκιπ, τότες θα σας δώκω από ένα δώρο, μιας και δεν έχει άλλους μήνες. Το δώρο μπορεί να είναι hardware, σοφτγουερ ή και εγώ δε ξέρω τι άλλο.

Αν μέχρι το τέλος της εβδομάδας, πετάξετε χαρταετό. Τότες απλά θα δώσω τα κεημς (+ τους μήνες που κάνατε σκιπ) στα άτομα που τσίμπησαν το choice τους.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,824
Για το τελευταίο choice (αφού κάποιοι κάνανε σκιπ) μείνανε οι:
@Dark Archon
@Havanezos
@Stamatimenos
@Nameless One
@Elric
@bald_killer

Το Choice του Γενάρη θα περιέχει το Midnight Sons (σύμφωνα με τα leaks).
Έχετε μέχρι το τέλος της εβδομάδας να επιλέξετε αν θέτε να κάνετε σκιπ ή να το κρατήσετε.
Αν γίνει σκιπ, τότες θα σας δώκω από ένα δώρο, μιας και δεν έχει άλλους μήνες. Το δώρο μπορεί να είναι hardware, σοφτγουερ ή και εγώ δε ξέρω τι άλλο.

Αν μέχρι το τέλος της εβδομάδας, πετάξετε χαρταετό. Τότες απλά θα δώσω τα κεημς (+ τους μήνες που κάνατε σκιπ) στα άτομα που τσίμπησαν το choice τους.
Skip από εμένα.
Και ευχαριστούμε Τόνυ για τα δώρα :)
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,883
Καλώς, μέσα για το Τσοις του Γενναρη, αν κ το Midnight Sονς ισως το κάνω κληρωση εδω μέσα
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,526
Μέσα για το skip 45+15 πλυσίματα και το mystery gift! Πέρα από την πλάκα όμως, επειδή έχεις δώσει αρκετά όλο το χρόνο, αν υπάρχει η δυνατότητα να ξεσκιπάρω το choice μου θα το προτιμούσα.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,670
Δεν μπήκα στο φορουμ για αρκετές ημέρες, μόλις τώρα διάβασα το μήνυμα ρε Τόνυ.
Θα κάνω και εγώ σκιπ.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,232
Νταμπλ ποσταδορες.

Ο @bald_killer μπαίνει στη μαύρη λίστα (όχι αυτή της Άντζελας) και δεν θα μπορεί πχια να συμμετέχει στα επερχόμενα giveaways, αλλά τουλάχιστον τσίμπησε το choice του Γενάρη :gap:


Οι υπόλοιποι είστε κομπλέ και θα σας στείλω μέσω pm, το δώρο σας (έως το τέλος του μήνα).
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,232
Never Ever.
 
Top Bottom