What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τσάμπα παιχνίδια

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,677
Όχι ακόμη, προς το παρόν είμαι μόνο θείος. Όταν έρχονται τα ανιψάκια με πρήζουν να παίξουν στον υπολογιστή.
Έίναι μικρά αλλά έχουν ταλέντο στα pc, ο μικρός πήγε και έχωσε κατσαβίδι στις θύρες usb, ευτυχώς που κλείνω το ρευμα το βράδυ και δεν τον είχα ανοίξει ακόμη.......εγκεφαλικό μου ήρθε. 😱
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,379
Με ενδιαφέρει μόνο Steam, itch.io, gog.com και abandonia (με την γενικότερη έννοια). πώς γίνεται να κάνω mute όλα τα άλλα;

Δεν έχω ιδέα δυστυχώς.
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,528
Δωρεάν το Assassin's Creed Syndicate στο Ubisoft Connect.

Μας έχει φτιάξει ο θείος Τιμ εδώ και καιρό! Όσοι το είχατε τιμήσει τότε θα το έχετε αυτόματα και στο Ubi Connect!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,379
Μας έχει φτιάξει ο θείος Τιμ εδώ και καιρό! Όσοι το είχατε τιμήσει τότε θα το έχετε αυτόματα και στο Ubi Connect!

Οπότε για εμάς που δεν κάνουμε τέτοιες ανωμαλίες ήταν ευκαιρία να το πάρουμε! Εντωμεταξύ άνοιξα πρώτη φορά μετά από χρόνια το Ubisoft Connect και ανακάλυψα ότι είχα εκεί 3-4 games που είχα στην wishlist στο Steam. Προφανώς από κάποιο παλιότερο giveaway που είχα ξεχάσει τελείως.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Έχει γίνει ξέφραγο αμπέλι το φόρουμ! Όλοι μπαινοβγαίνουν ανεxeleγκτα (επιτρέπεται και ανάποδα ε; :Ρ).
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,889
Στο ΓΚοΓΚ εχει ένα Blasphemo-ειδές με πρωταγονιστή ένα japanese school girl, πιθανόν β, γ δημοτικού. Μόλις πριν 5 λεπτά το έκανα κλεϊμ, δε θυμάμαι πώς λέγεται. Φαίνεται πάντως καλό.
 

tyrion395

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,889
Δεν έχω ιδέα τι είναι, αλλά είναι παιχνίδι
RCH81Y3v1dAHkx
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,475
δε δουλεύει ρε απατεώνα :p
(δοκίμασα και gog)
 
Top Bottom