What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

(Update) Horizon: Zero Dawn σε PC

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Ελπίζω να δούμε και το Spider-Man σε κάποια στιγμή. Εκεί βέβαια θα έχει σπάσει εντελώς το θέμα exclusive αφού η πνευματική ιδιοκτησία του, ανήκει στη Σόνυ σε δεκαπέντε διαστάσεις
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Μπορούμε να' χουμε κι ένα Bllodborne παρακαλώ?
Καλημέρες.
Ελπίζω να δούμε και το Spider-Man σε κάποια στιγμή. Εκεί βέβαια θα έχει σπάσει εντελώς το θέμα exclusive αφού η πνευματική ιδιοκτησία του, ανήκει στη Σόνυ σε δεκαπέντε διαστάσεις

Νομίζω ότι και τα δύο θα είναι στην πρώτη γραμμή αν επιβεβαιωθεί η είδηση.
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
Bloodborne δύσκολο το κόβω γιατί τόσα χρόνια μετά θα είχε βγάλει και το Demons Souls
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Μια που εμαθα προσφατα το lore, ψηνομαι να το παιξω για τη φαση!!!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Ο πόνος ξεκίνησε.



giphy.gif
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Φαντάσου πόσο ανόητος πρέπει να είσαι για να κλαις για κάτι που δεν σε επηρεάζει στο ελάχιστο, έστω και σαν "οπαδό" του playstation.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Κάτι τέτοιοι είναι που διαμαρτύρονταν για το ενδεχόμενο διαγραφής των φοιτητικών δανείων στις ΗΠΑ. Δεν μπορώ να κατανοήσω τη ψυχολογία τέτοιων ανθρώπων...
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Κάτι τέτοιοι είναι που διαμαρτύρονταν για το ενδεχόμενο διαγραφής των φοιτητικών δανείων στις ΗΠΑ. Δεν μπορώ να κατανοήσω τη ψυχολογία τέτοιων ανθρώπων...

Να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Έχουν δώσει ημερομηνία που θα βγει;
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,512
Όχι ακόμα, αλλά εκτιμώ ότι εκεί στη Sony θα αποφύγουν να πέσει μαζί με το Death Stranding (2 Ιουνίου). Λογικά για κανένα Ιούλιο-Αύγουστο το κόβω.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Φαντάσου πόσο ανόητος πρέπει να είσαι για να κλαις για κάτι που δεν σε επηρεάζει στο ελάχιστο, έστω και σαν "οπαδό" του playstation.
Μα τον επηρεάζει. Άμα χάσει και τα console exclusives τι θα του μείνει;
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Μακάρι αλλά εδώ γίνεται του φανμποϊσμού το κάγκελο. Δεν φτάνει στον άλλο να πει ότι εμένα μου αρέσει πιο πολύ το PS4/Xbox, προτιμώ το χειριστήριό του, το βρήκα πιο φτηνο ή οτιδήποτε άλλο.

Όχι πρέπει να είναι το καλύτερο και όλα τα άλλα κουβαδάκια.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Μακάρι αλλά εδώ γίνεται του φανμποϊσμού το κάγκελο. Δεν φτάνει στον άλλο να πει ότι εμένα μου αρέσει πιο πολύ το PS4/Xbox, προτιμώ το χειριστήριό του, το βρήκα πιο φτηνο ή οτιδήποτε άλλο.

Όχι πρέπει να είναι το καλύτερο και όλα τα άλλα κουβαδάκια.

Δεν πειράζει, θα τους περάσει όταν αρχίσουν να έρχονται και τα επόμενα :D
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Δεν πειράζει, θα τους περάσει όταν αρχίσουν να έρχονται και τα επόμενα :D

Και τότε να τα δούμε τα κουβαδάκια τους!!!

Πέρα από την πλάκα, το παιχνίδι το έχω δει πολύ λίγο, καθώς δεν είχα ποτέ επαφή με κονσόλες, αλλά μου φαίνεται πολύ δυνατό και το περιμένω πως και πως.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
έχω να πω ένα πράγμα
ΝΕΒΕΡ ΕΒΕΡ :trollface:


το τουιτερ έχει πάρει φωτιά. μαγεία τα φανμποις :3

ο τύπος μετά από ώρες άρχισε να ζητάει συμβουλές για να στήσει pc :p

 
Last edited:
Top Bottom