What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Wallpapers/ScreenShots/GamingArt

Niris

Hobgoblin Captain
Joined
Nov 27, 2013
Messages
277
Σκέφτηκα να φτιάξουμε ένα thread να ανεβάζουμε τα screenshots μας, ίσως και τα wallpapers μας. Ελπίζω να μην είμαι ο μόνος που μου αρέσει να τραβάω ss από τα games μου
Προσωπικά έχω βρει αυτό εδώ το sub στο reddit για να κατεβάζω wallpapers αλλά είναι για ultrawide κυρίως: https://www.reddit.com/r/WidescreenWallpaper/
Η έκφραση της Τζούντι μ `αρέσει πολύ.
2lb6t3n9i1561.png
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Πάρε ένα love (μαθαίνω ότι οι νέοι πλέον το λένε καρδούλωμα) για το link για ultrawide wallpapers, έψαχνα κάτι τέτοιο.

Μου αρέσει να τραβάω ss φυσικά, αν και συνήθως απλά τις ανεβάζω στο Steam activity όπου το βλέπουν οι περισσότεροι ragequitters anyway. Αλλά δεν είναι κακή ιδέα να έχουμε ένα dedicated topic, άλλωστε κάποιοι παίζουν games και εκτός Steam (!!!).
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,366
Υπέροχη εικόνα, μου άρεσε πολύ το depth of field,
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Ε, ναι, εδώ που τα λέμε, σε αυτό το topic θα μπορούσαμε να βγάλουμε και το καλλιτεχνικό μας με photo modes και Nvidia Ansel που ούτε έχω χρησιμοποιήσει ποτέ, αλλά άμα είναι να κάνω να γελάσει ο κάθε πικραμένος ragequitter με την φωτογραφική αμπαλοσύνη μου, γιατί όχι; Το γέλιο χαρίζει ζωή.
 
Top Bottom