What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,374
Μόνο overwatch τού λείπει.

tenor.gif
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,655
Έχει βέβαια λειτουργία Ambush. Σπαταλάς τα Action Points του Team Member που θες, και μόλις μπει εντός εμβέλειας ο οχτρός πυροβολάει αυτόματα.

Σε windows 7 δε τρεχει? Τι ειναι τωρα αυτο?

Αναγκαίος δάκτυλος της Microsoft που αγόρασε την inXile και έριξε λεφτά στο game για να προωθήσει τα νεότερα συστήματά της :gap:
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
411
Έχει βέβαια λειτουργία Ambush. Σπαταλάς τα Action Points του Team Member που θες, και μόλις μπει εντός εμβέλειας ο οχτρός πυροβολάει αυτόματα.



Αναγκαίος δάκτυλος της Microsoft που αγόρασε την inXile και έριξε λεφτά στο game για να προωθήσει τα νεότερα συστήματά της :gap:
Καλησπερα, το φανταστηκα. Με ενα γρηγορο check στα forums, ειδα οτι μια χαρα παιζει. Το επιβεβαιωνω. Τουλαχιστον μεχρι στιγμης.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Τόσο χάλια?
όχι απλά έβαλε 10 ενώ μπορούσε να παίζει από τα 7αρια. μια χαρά είναι τα 10αρια πάντως σε γενικές γραμμές απλά θέλουν λίγο πείραγμα κλπ.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,084
Τόσο χάλια?
Όχι καλέ, απ' την τελευταία φορά που πέρασα νέο λειτουργικό ('14) έχουν αλλάξει πολύ τα πράγματα.
Χάιλάιτ το ότι η όλη διαδικασία πήρε κανά 20λεπτο ξέρω γω, ότι ανακάλυψα το firefox sync για logins και passwords (πέταξα επιτέλους τα 2 Α4 που έγραφα τόσα χρόνια logins και passwords στα sites και υπηρεσίες που συχνάζω/έχω λογαριασμό) και ότι τα μισά μου+ logins σε apps κλπ γίνανε μέσω qr code απ' το κινητό.

Αλλά ναι, αχρείαστο γιατί παίζει και στα 7άρια το W3.

Επίσης, λειτουργικό που έρχεται με προεγκατεστημένο... skype;
giphy.gif
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,828
Όχι καλέ, απ' την τελευταία φορά που πέρασα νέο λειτουργικό ('14) έχουν αλλάξει πολύ τα πράγματα.
Χάιλάιτ το ότι η όλη διαδικασία πήρε κανά 20λεπτο ξέρω γω, ότι ανακάλυψα το firefox sync για logins και passwords (πέταξα επιτέλους τα 2 Α4 που έγραφα τόσα χρόνια logins και passwords στα sites και υπηρεσίες που συχνάζω/έχω λογαριασμό) και ότι τα μισά μου+ logins σε apps κλπ γίνανε μέσω qr code απ' το κινητό.

Αλλά ναι, αχρείαστο γιατί παίζει και στα 7άρια το W3.

Επίσης, λειτουργικό που έρχεται με προεγκατεστημένο... skype;
giphy.gif

Ωραία τότε, ανησύχησα ότι ήταν χάλια και δεν άξιζε το format.
Το έχω και εγώ σαν backer, αλλά όπως πάντα, θα περιμένω τουλάχιστον ένα εξάμηνο πριν το ξεκινήσω, να προλάβει να ωριμάσει και να βγουν και τα dlc
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,788
Δηλαδή @Bathory όταν έλεγες ότι μέχρι 30 Σεπτεμβρίου έχει μόνο Wasteland 3, εννοούσες
του 2021 σωστά; Όπου λίγο πριν θα έχεις βάλει και τα 10άρια ε; :trollface:
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,655
Protip: αν, κατά τις περιηγήσεις σας στον World Map, κάνετε κλικ στον ασύρματο στην κορυφή της οθόνης, έχετε επιλογή να επικοινωνήσετε με το αρχηγείο για ρυμούλκηση, και τηλεμεταφέρεστε πίσω στο Colorado Springs. Βολικότατο χάξ αν είστε στην άλλη άκρη του χάρτη και βαριέστε να οδηγάτε μέχρι πίσω.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,084
Protip: αν, κατά τις περιηγήσεις σας στον World Map, κάνετε κλικ στον ασύρματο στην κορυφή της οθόνης, έχετε επιλογή να επικοινωνήσετε με το αρχηγείο για ρυμούλκηση, και τηλεμεταφέρεστε πίσω στο Colorado Springs. Βολικότατο χάξ αν είστε στην άλλη άκρη του χάρτη και βαριέστε να οδηγάτε μέχρι πίσω.

Ήσουν απαυτούς που έκαναν fast travel στο Wild Hunt, είναι ξεκάθαρο.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Αν αναβαθμισεις τη ταχυτητα, δεν ειναι ΤΟΣΟ ενοχλητικη η μετακινηση :D
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,084
Βρήκαμε και τον Faran Brygo του παιχνιδιού, 5-6 ώρες in και είχα αρχίσει να ανησυχώ.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,655
Σίγουρα κάνατε παρέα με τον Α.Πα.Τσου και τους LARPers του Oblivion που θεωρούσαν το fast travel "cheat" και περπατούσαν παντού για να προσποιούνται πως μυρίζουν τα λουλούδια στη διαδρομή. Αλαφροΐσκιωτοι.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,084
Για πείτε, περάσατε καλύτερα με την Queen of Hearts, ή με τον Joker;

DiligentFairJerboa-small.gif
 
Top Bottom