What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Ναι το επιβεβαιώνω.
Σχιστά μάτια, τεράστια βυζγιά, anime confirmed!

Βάζω στίχοιμα ότι θα έχει παραγγείλει και την συλλεκτική που έρχεται με δωράκια πλοκάμια με δόνηση.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,081
Ρε μαλάκες, ξέρω ότι τρολάρετε, αλλά αν θεωρείτε το Bloodstained άνιμε πρέπει να κοιταχτείτε λίγο σε κανά γιατρό ε.

Εκτός αν συμφωνήσουμε ότι όλα τα γιαπωνέζικα παιχνίδια άνιμε είναι (<del>too racist;)</del>

οπότε πάσο. :D
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,081
[quote quote=518828]βαζω στίχοιμα[/quote]

Τι στίχοιμα βάζεις; τέτοιο;

https://www.youtube.com/watch?v=7Cu9pNR1oH0
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,633
Ντάξει, τα λεφτά της MS φαίνεται πως έχουν κάνει δουλειά. Τα animations φαίνονται 10 φορές βελτιωμένα.

https://twitter.com/JezCorden/status/1189590403600793600
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,653

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
ωραίο φαίνεται πάντως.
https://youtu.be/pzsozHTFNjc">https://youtu.be/XKzD1NZwUmw
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
https://youtu.be/gkD83u94_54
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,633
Γιγαντιαίος Ρόναλντ Ρέιγκαν 😂



YYSKUtj.jpg
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,354
Είδα τα πλάνα που έδειξαν στην εκδήλωση X019, είμαι πολύ αισιόδοξος.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,653
έτρεξα το alpha demo για τους backers. Βρίσκεται σε πάρα πολύ καλό δρόμο παρά τα εμφανή προβλήματα σε optimisation που είναι και τα τελευταία που θα λύσουν.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,354
έτρεξα το alpha demo για τους backers. Βρίσκεται σε πάρα πολύ καλό δρόμο παρά τα εμφανή προβλήματα σε optimisation που είναι και τα τελευταία που θα λύσουν.

Ξέρουμε μήπως μηχανή γραφικών; Είναι πάλι Unity;
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,653
Ναι, όπως ήταν στο Numenera. Θα το επιβεβαιώσω σε περίπτωση που κάνω λάθος βέβαια
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
όταν είχαν κάνει το crowdfunding είχαν πει αυτό:
"Wasteland 3 will be utilizing the most advanced version of the Unity game engine yet, allowing us to take advantage of technology and experience we've developed on our previous titles, which lets us push our content and visual fidelity to new levels. "
δεν νομίζω να άλλαξαν στην πορεία.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,653
Πάντως ισχύει ότι είναι πανέμορφο. Νιώθεις να κρυώνεις από το πολικό μεταποκαλυπτικό ψύχος, όταν βλέπεις τη χιονοθύελλα.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Κοιτούσα τη wishlist μου στο galaxy για να δω τι θα τσιμπήσω και εκτός του ότι έπεσε το μάτι μου στο ATOM (10,5 κανονική ληστεία σε αυτή την τιμή με βάση το review και αυτά που έχετε πει. θα τσιμπήσω και το supporter dlc) είδα Wasteland 3 στα 60 ευρώ. Με ποια λογική έχει την ίδια τιμή με το Cyberpunk ξερω γω? Θεωρείται ΑΑΑ παραγωγή και είναι η τιμή του στα ύψη?
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,633
Αφενός θεωρούν πως πρέπει να λογίζεται ως top-tier τίτλος, αφετέρου θέλουν να επιβραβεύσουν τους φανς που το στήριξαν στο Κιξτάρτερ έναντι πολύ χαμηλότερου κόστους. Επαφίεται στην κρίση του καθενός η εγκυρότητα αυτής της συλλογιστικής.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,354
Κοιτούσα τη wishlist μου στο galaxy για να δω τι θα τσιμπήσω και εκτός του ότι έπεσε το μάτι μου στο ATOM (10,5 κανονική ληστεία σε αυτή την τιμή με βάση το review και αυτά που έχετε πει. θα τσιμπήσω και το supporter dlc) είδα Wasteland 3 στα 60 ευρώ. Με ποια λογική έχει την ίδια τιμή με το Cyberpunk ξερω γω? Θεωρείται ΑΑΑ παραγωγή και είναι η τιμή του στα ύψη?

Η απάντηση είναι απλή: o Brian Fargo έχει να πληρώσει διατροφές σε πρώην γυναίκες και ΕΝΦΙΑ για την έπαυλή του.

image*750xx2912-3883-0-243.jpg
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Αφενός θεωρούν πως πρέπει να λογίζεται ως top-tier τίτλος, αφετέρου θέλουν να επιβραβεύσουν τους φανς που το στήριξαν στο Κιξτάρτερ έναντι πολύ χαμηλότερου κόστους. Επαφίεται στην κρίση του καθενός η εγκυρότητα αυτής της συλλογιστικής.
Μια χαρά, καλά κάνει αν το θεωρεί αυτό. Απλά μου έκανε εντύπωση το εξηντάρι. Αν αξίζει μετά χαράς να του τα σκάσω.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,633
Τα Production Values του τίτλου έχουν ανέβει αισθητά μετά την εξαγορά από την MS, η αλήθεια είναι. Υποθέτω πως θα έρθει η ώρα να το κρίνουμε first-hand αν αξίζει το 60άρι.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,633
Top Bottom