What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Witcher 3 : The Wild Hunt

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,663
Δεν παιζουν προξια. Την κονσόλα που την είχα, έπαιρνα τα τσιβος κανονικά. Όλα στην τελευταια έκδοση.
 

tommas

Half-Ogre
Joined
Dec 2, 2012
Messages
737
Υπάρχει όντως πρόβλημα μετά την 1.22, όσοι λέτε ότι δεν έχετε πρόβλημα σιγουρέψτε για πότε λέτε.<br><br>Σήμερα πήρα το Order of Vitis Vinifera και δεν άνοιξε το σχετικό achievement ενώ προηγουμένως ποτέ δεν είχα θέμα.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,663
Καταπληκτικό πάντως. Σήμερα δακρυσα κι εγώ όταν αποφάσισα να κανω το fist fighting quest. Μεγαλωσαμε......
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,260
Teaser για το Witcher 4<br><span class="bbcode_spoiler">  https://www.youtube.com/watch?v=x0bqmRU5A5c </span>
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,663
Όχι ότι ενδιαφέρει κανέναν αλλά θα το GOG Galaxy είναι για τις κλωτσιές. <br><br>Τελικά το bug με τα achievements διορθώνεται με επανεκίνηση του υπολογιστή (καταραμένο ΙΤ Crowd) για να αναβαθμιστεί σωστά το GOG Galaxy, παρότι έχει ήδη patchάρει το παιχνίδι. Έχασα περίπου 3-4 achievos έτσι, ευτυχώς που έχω κρατήσει manual save οπότε ίσως και να ασχοληθώ σε κάποια στιγμή και με αυτά (αν και το Skellige deck παίζει να μην το πάρω...). <br><br>Καλό, χρυσό το GOG αλλά πρέπει να έχει auto-updater prompt όπως το Steam για να αποφεύγονται αυτά, έστω και αν δεν ενδιαφέρει απολύτως κανέναν εκτός από ένα μονόχνωτο που κυνηγάει ψηφιακά e-peen.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Βόρειε σε νιώθω αλλά... από πότε είχες δηλαδή να κάνεις restart το PC?
 

tommas

Half-Ogre
Joined
Dec 2, 2012
Messages
737
<blockquote><br>Όχι ότι ενδιαφέρει κανέναν αλλά θα το GOG Galaxy είναι για τις κλωτσιές. <br><br>Τελικά το bug με τα achievements διορθώνεται με επανεκίνηση του υπολογιστή (καταραμένο ΙΤ Crowd) για να αναβαθμιστεί σωστά το GOG Galaxy, παρότι έχει ήδη patchάρει το παιχνίδι. Έχασα περίπου 3-4 achievos έτσι, ευτυχώς που έχω κρατήσει manual save οπότε ίσως και να ασχοληθώ σε κάποια στιγμή και με αυτά (αν και το Skellige deck παίζει να μην το πάρω...). <br><br>Καλό, χρυσό το GOG αλλά πρέπει να έχει auto-updater prompt όπως το Steam για να αποφεύγονται αυτά, έστω και αν δεν ενδιαφέρει απολύτως κανέναν εκτός από ένα μονόχνωτο που κυνηγάει ψηφιακά e-peen.<br></blockquote><br><br>Χμμ, δε νομίζω. Αφότου έχω περάσει την 1.22 έχω ανοιγοκλείσει το PC αρκετές φορές. Παρόλο που εκπλήρωσα διάφορα requirements για κάποια achievements  σε διαφορετικά "power on" sessions δε πήρα τίποτα...
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,663
<blockquote><br>Βόρειε σε νιώθω αλλά... από πότε είχες δηλαδή να κάνεις restart το PC?<br></blockquote><br><br>Δεν θυμάμαι για εκείνο το Σ/Κ, που μπήκε το update. :blush2:
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Ένα restart την ημέρα, τον τεχνικό τεχνολογίας internet κάνει πέρα  :pope:.
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
<span style="font-size:18pt">περιμένοντας τη να τελειώσει τα ψώνια. </span><br><br><span class="bbcode_spoiler">
nfaJnhW.jpg
</span>
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,265
Δεν πας ποτέ για ψώνια, ούτε καν για τα δικά σου!
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Πωωω, φαίνεται πολύ OP το Aerondight, αλλά δε μου κάνει καρδιά να αφήσω το grandmaster legendary feline silver sword που κράφραρα με κόπο και ιδρωτα να σκουριάζει (αν και το ασήμι μαυρίζει, δεν σκουριάζει).<br><br>Μάλλον για διακοσμητικό τοίχου στο Corvo G0O θα πάει το Aerondight τελικά...
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,663
Μην κάνεις το λάθος. Το Aerondight είναι σαδιστικά καλό. Ανεβάζει συνέχεια το dmg του ακόμη και για το New Game Plus: Yes please.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Μα εδώ κοντεύω να τελειώσω το New Game+... δε νομίζω πως αξίζει να καταπολεμήσω το OCD του "παίζω με complete set!!!11!!11!!1!!!" για τις τελευταίες 5-6 ώρες - που φαντάζομαι δεν θα είναι και τοοοοοοοόσοοοοοο battle heavy - πριν πατήσω το uninstall  :&#039;( :&#039;( :&#039;(.<br><br>Άλλωστε με complete feline set, πλήρη γκάμα από Oils, Protective Coating από το alchemy tree, Cat School techniques και full quen build, ο Γκέραλντ είναι tank και ganker μαζί, τίποτα δε μένει όρθιο για πάνω από 3-4 hits ακόμα και στο Death March.
 

tommas

Half-Ogre
Joined
Dec 2, 2012
Messages
737
Όπως είχα γράψει και πιο πάνω τα grandmaster αντικείμενα είναι ψιλο-fail  ως προς το level τους σε NG γιατί όντας μόλις 40 level καταντάνε τραγικά low-level ακόμα και για μετριοπαθές (όσον αφορά τον ψυχαναγκασμό) playthrough στο Β&W. Τώρα στο NG+ αναλόγως το lvl  μπορεί και να την παλεύουν.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
<blockquote>Τώρα στο NG+ αναλόγως το lvl  μπορεί και να την παλεύουν.<br></blockquote><br><br>Level 70, μια χαρά την παλεύουν... υπάρχουν και σπαθιά με μεγαλύτερο level req (Aerondight level 78) αλλά σιγά τα αυγά για να κερδίσεις άλλα 50 dps μπροστά στα 5000 που έχεις ήδη...
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,417
Eιδα στο Πλαισιο απο το οποιο πηρα την καινουργια οθονη το Witcher 3 να τρεχει σε 4κ max settingsστο καλυτερο pc που υπαρχει αυτη τη στιγμη. Core i7 6950X 32 GB DDR 4 GTX 1080. Ολοι μαζι 4.000 ευρω pc!! Ειναι το Tornado!!  Και δεν μποριυσε να πιασει σταθερα 60 fps!! 4.000 ευρω pc με επεξεργαστη και καρτα που κυκλοφορησαν μολις πριν μερικες εβδομαδες να μην μπορει να πασει σταθερα 60 fps σε 4κ!!
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,417
Mια 27&#039;&#039;  4ΚDELL 60 HZ. Δηλαδη λιγο καλυτερη απο τη δικη μου(+3&#039;&#039;  +2χ αναλυση).Ειδα και εγω τεραστια διαφορα στο witcher 3 σε συγκριση με την 21,5&#039;&#039; 1080p που ειχα μεχρι χτες!
 
Top Bottom