What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

XenForo Requests Thread (αλλαγές username, reacts, trophies, διακοποδάνεια)

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
Έτσι μπράβο. Θα πιστωθούν σύντομα +25 Social Credits στο ΑΦΜ σου.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Για να μιλήσω και λίγο σοβαρά, το πλαίσιο με τις (αδιάφορες) πληροφορίες χαλάει αρκετά το look των banner. Υπάρχει δυνατότητα να φύγει;
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
Ως αδιάφορες πληροφορίες αν κατάλαβα καλά αναφέρεσαι στο username, το rank, το join date και το last seen;

Δεν νομίζω να μπορούν να φύγουν. Και να μπορούσε, ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΠΕΤΡΕΠΑ
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Σε αυτές αναφέρομαι, ναι. Ξέρεις, τις εκπληκτικά χρήσιμες πληροφορίες που, με εξαίρεση το last seen, φαίνονται έτσι κι αλλίως φάτσα-φόρα σε όλα μα όλα τα post κάθε user. Αλλά υποθέτω το να κρύβουν και το μισό banner τους προσδίδει επιπλέον αίγλη.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Κατόπιν αδυναμίας έκφρασης του φίλου μου @soad667 σε κάποιο από τα ποστ μου λόγω έλλειψης του κατάλληλου ριάξιο, απαιτώ θα επιθυμούσα να προστεθούν και άλλα γλυκούλια ριάξια (το ριάξιο, του ριάξιου κ.ο.κ.... τι, όχι; ) όπως:

- Ένα απλό θένκιου ρε παιδιά.
- Τι υπεργαμάτο ποστ είναι τούτο!
- Γίνε το ταίρι μου
- Είσαι τρισμέγιστος και τιτανοτεράστιος!
- Να σε φιλήσω!
- Πες τα χρυσόστομε!

Επίσης, θα μου άρεσε πολύ η δυνατότητα εισαγωγής ντούμπλε ή και τρίπλε (για μερακλήδες) ριάξιο. Υπάρχουν τόσες φορές που ένα ποστ μού δημιουργεί 2 και 3 συναισθήματα ταυτόχρονα. Γιατί να μην μπορώ να τα εκφράσω;;;

Αυτά.

Ξέρω ότι δεν θα γίνει τίποτα από τα παραπάνω, αλλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
Θα μπορούσαμε να ανοίξουμε και ένα μίνι υπο-φόρουμ που θα τρέχει παράλληλα με το κανονικό, όπου θα μπορούσε ο καθένας να κάνει react στα react των reacts.

Ένα Θένκγιου react το είχα στο μυαλό μου και θα το περάσω κάποια στιγμή. Τα άλλα ίσως και να καλύπτονται από τα υφιστάμενα - έχουμε έμπ1, megusta, τα απλά love και like...
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Ένα Θένκγιου react το είχα στο μυαλό μου και θα το περάσω κάποια στιγμή. Τα άλλα ίσως και να καλύπτονται από τα υφιστάμενα - έχουμε έμπ1, megusta, τα απλά love και like...

Ενα φεισπαλμ!!!
maxresdefault.jpg
 
Top Bottom