What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

XenForoαπαλλαγή

Το νέο Forum είναι...

  • ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΥΝΟΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΔΙΣΚΟΡΔ ΤΩΡΑ.

  • Νταξ, καλούτσικο. Μπορείτε και καλύτερα.

  • Μιεχ. Σαν το Δισκόρδ δεν έχει.

  • Καλά για αυτή τη μπούρδα μας τα πρήζατε τόσο καιρό?


Results are only viewable after voting.

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Features που θα υλοποιηθούν σύντομα:

-Custom Reacts
-Custom Smilies
-Badges που θα απονέμονται κατά βούλησιν
-Έξτρα trophies
-Πλήρης σύνδεση των σχολίων των άρθρων με νέα Threads που θα δημιουργούνται στο πρώτο-πρώτο subforum.

Για πείτε, τι άλλα :p
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
source.gif
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Και φυσικά custom τίτλοι.
 

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,037
Με γεια, με γεια, ήδη φαίνεται πολύ ωραία και πιο πρακτικό. Μόνο λίγος χρόνος χρειάζεται για να το συνηθίσουμε.
(ΤΗΝ ΚΟΥΝΕΝΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΤΑΝΕΙ, ΤΗΝ ΚΟΥΝΕΝΑ 🤪)
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Με γεια, με γεια, ήδη φαίνεται πολύ ωραία και πιο πρακτικό. Μόνο λίγος χρόνος χρειάζεται για να το συνηθίσουμε.
(ΤΗΝ ΚΟΥΝΕΝΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΤΑΝΕΙ, ΤΗΝ ΚΟΥΝΕΝΑ 🤪)

Μιλάμε ότι ζήσαμε μεγάλες στιγμές με Κούνενα στο παρασκήνιο, ήταν ένας πραγματικός Φρανκενστάιν με τις τόσες customιές που έπρεπε να γίνουν για να στέκεται όρθια.
 

Miden Agan

Mind-flayer
Joined
Dec 3, 2012
Messages
1,625
Με γειες!
Με μια πρωτη εντυπωση απο κινητο, πεταει σε ταχυτητα και ειναι φανταζει πολυ πιο ομορφο στο ματι.
Well done.
Απο request, ζητω να οριστει μια επισημη μερα NicknameChangeEvent ετσι για το ροκ και τις αναμνησεις :p
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Καλά, γι' αυτή τη μπούρδα μας τα πρήζατε τόσο καιρό?
Jokes aside, φαίνεται πανέμορφο. Fingers crossed να είναι και λειτουργικό τώρα.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Με γεια παιδιά! Ωραία δουλ... ΩΧ! Πού πήγε το Θέγκιου κάουντερ;;;;; Πάει η συλλογή μου με τα φχαριστώ που μάζευα με τόσο κόπο όλα αυτά τα χρόνια!!!!123!!! :cry::cry::cry:
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Με γεια παιδιά! Ωραία δουλ... ΩΧ! Πού πήγε το Θέγκιου κάουντερ;;;;; Πάει η συλλογή μου με τα φχαριστώ που μάζευα με τόσο κόπο όλα αυτά τα χρόνια!!!!123!!! :cry::cry::cry:

Πάρε ένα thank you από μένα τώρα. Θα έχουμε custom reactions, αλλά αν σε παρηγορεί πες μου το νουμεράκι σου και θα σου βάλω όσα thank yous θέλεις. ;)
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Ώχη, θα κάτσει να τα ξανακερδίσει με τον ιδρώτα του. Νέο ξεκίνημα. Σκληρό reset. Νέα Τάξις Πραγμάτων. Year Zero. Burn the bridge behind you.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Με γεια παιδιά! Ωραία δουλ... ΩΧ! Πού πήγε το Θέγκιου κάουντερ;;;;; Πάει η συλλογή μου με τα φχαριστώ που μάζευα με τόσο κόπο όλα αυτά τα χρόνια!!!!123!!! :cry::cry::cry:

Μπλέξαμε με τους κομμουνιστές φίλε, απαίτησαν σεισάχθεια στα likes και αναδιανομή φορουμικού πλούτου.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Γι' αυτό
Με γεια παιδιά! Ωραία δουλ... ΩΧ! Πού πήγε το Θέγκιου κάουντερ;;;;; Πάει η συλλογή μου με τα φχαριστώ που μάζευα με τόσο κόπο όλα αυτά τα χρόνια!!!!123!!! :cry::cry::cry:
Που να είχες προλάβει κουνένα να δεις αβάσταχτος που ήταν ο πόνος σε μας που κάναμε συλλογή από θενκγιουζ.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Κρίμα που έχω απενεργοποίησει το push notifications για το tag. ..XD
 
Top Bottom