What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Ξηροδερμία στα γένια

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Όσο δεν είχα τα σόγια στο χωριό, όχι δεν είχα άγχος, ξέχναγα ότι υπάρχει η ανθρωπότητα. Κανείς τις δουλειές σου όλες από νωρίς το πρωί, μέρα πιάνεις έναν ίσκιο ή τη ξυλοσομπα και ξεχνάς τα πάντα. <br>Τα έχουμε ξαναπεί, η ζωή στην πόλη δεν περιέχει τίποτε το φυσιολογικό, ειδικά δε τα τσιμεντοσκατα της Ελλάδος.
 

electroduck

Umber Hulk
Joined
Jul 12, 2014
Messages
773
Chrono κάπως έτσι δηλαδής ε <br>[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=L72G8TLtTCk[/youtube]<br><br>Αυτός σίγουρα δεν έχει στρες αλλά και χωρίς θέματα στο μούσι του  :lol:
 

Pain

Death Knight
Joined
Nov 3, 2014
Messages
3,326
Λιγότερο στρες, περισσότερα όπλα. Problem solved. Κάτι ξέρουν οι φίλοι μας οι Αμερικάνοι.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Πήγα σε μαγαζί με βιολογικά. Η κοπέλα εκεί μου χάιδεψε τη γενειάδα που πλέον άρχισε να αυγαυταινει. Μου έδωσε ένα τζοτζομπα botanica, cold pressed. 75μλ, το ανακάτεψε με λίγο έλαιο λεβάντας για αντισηπτικό όπως είπε και δεντρολίβανο. μέσα σε λίγες μέρες η φαγούρα σταμάτησε. <br>Σήμερα είδα ότι έχει φύγει και η χιονόπτωση. Όσο περισσεύει στα χέρια το βάζω στα άκρα της κεφαλής που έχει αρχισει η καράφλα και αν φυτρώσουν τρίχες θα κάνω πάρτυ.<br><br>Στα θετικά επίσης βάζω το γεγονός ότι πλέον φαίνεται πιο σφιχτόδεμενο κάτω από το πηγούνι που είναι πιο μακρύ.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
προσεχε γιατι θα φυτρωσουν τριχες στα ακρα των δαχτυλων σου.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Θα γίνω γουκι!<br>Θα βάλω και στο κάτω κεφάλι για να έχω όλο το πακέτο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
[youtube]https://youtu.be/t0vsNFO2pDg[/youtube]<br>δωσε και στον σρεντερ, πολυ. θα το πεταει στα στηθια των γυναικων που τον φτυνουν. το σαλιο φευγει. η τριχα που ειναι ποτισμενη με τζοτζομπα μποτανικα και περιεχει ελαιο λεβαντας. δεν φευγει ουτε με ξυρισμα.<br>σρεντερακο εισαι κομπλε; εισαι ετοιμος να αυξησεις την γυναικεια τριχοφυια; που ξερεις; μετα θα δηλωσεις οτι εχεις το φαρμακο για την γυναικεια τριχοφυια και εκτος απο σουπερ γκομενακι, θα γινεις και αυτοκρατορας. <br>αυτοκρατορικος γαμικος.<br>ετσι γινονται τα σατανικα σχεδια, κουταβακι.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Αναρωτιέμαι άμα ρίξω στην πλάτη του Φραπε και του Βόρειου τι λες να γίνει;
 

electroduck

Umber Hulk
Joined
Jul 12, 2014
Messages
773
<blockquote><br>Όσο περισσεύει στα χέρια το βάζω στα άκρα της κεφαλής που έχει αρχισει η καράφλα και αν φυτρώσουν τρίχες θα κάνω πάρτυ.<br></blockquote><br><br>Καλά, όσο για το θέμα της καραφλίτσας (Αιώνιο Αντρικό Άχτι <sup>ΤΜ</sup>) κράτα μικρό καλάθι. Δε σε αποτρέπω, κάνε ότι νομίζεις, βάλε ότι νομίζεις, αλλά μετά από καιρό θα δεις κι εσύ ότι απλά δε γίνεται τίποτα. Απόκτηση σοφίας με 2 λόγια μέσα από δοκιμές  :lol:<br><br>Το θέμα είναι αλλού νομίζω χμμμ. Στα είδη για καλλυντική χρήση που χρησιμοποιούμε, είναι πολύ περιορισμένα τελικά αν το καλοσκεφτούμε. Για πλύσιμο, για ξύρισμα, άντε κι ένα περφιουμ. Μέχρι εκεί. Εκτός βέβαια αν στο κατάστημα είναι μια υπέροχη ύπαρξη και γίνεις πελάτης. Εγώ πιχι πήρα μέχρι κι ενυδατική προσωπου τελικά. Απ&#039; έξω γράφει φορ μεν, εννοείται. <br><br>Τις προάλλες τα έλεγα με ενα εμπορικό αντιπρόσωπο από νότος γκαλερις, που τους έχουμε κι εμείς όμως προμηθευτές σε άλλη κατηγορία ειδών. Μου λέει το εξής χαρακτηριστικό στα δείγματα από τα 10 τα 9 είναι για τις κυρίες, συντριπτική υπεροχή στη χώρα μας.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Μπα δεν τρέφω ελπίδες, απλά έχω παρατηρήσει ότι εκεί ξεκινάει η ξηροδερμια της κεφαλής και προληπτικά το περνάω με τα υπολείμματα.<br>Πάντως, απο τότε που έφυγε η ξηροδερμια, έκοψα τα σαπούνια και απλά καμιά φορά βάζω ένα της απιβιτα, αφού ρίξω κάνα χαμομήλι από πριν, σταμάτησε να μεγαλώνει.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Για την τριχόπτωση δοκίμασε Καστορέλαιο.<br><br>Το οποίο παράγεται από κάποιο φυτό και όχι από κάστορες, όλως περιέργως.
 
Top Bottom