What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

[ΖΗΤΗΣΗ] Τροφοδοτικό για δοκιμή

manos426f

Lich
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
6,191
Προ ολίγων ημερών παρέλαβα ένα ημιτελές Pentium 4 PC που μου χάρισε ένα παλικάρι, απ&#039; το οποίο λείπουν σκληρός δίσκος, κάρτα γραφικών και τροφοδοτικό.<br><br>Τις δύο πρώτες ελλείψεις τις κάλυψα μ&#039; έναν 2.5&#039; WD 120GB που είχα σ&#039; ένα συρτάρι και μία nVidia 6600GT που μου δάνεισε ένας φίλος. Υπάρχει κανείς που έχει κάποιο spare τροφοδοτικό, μένει Αθήνα και μπορεί να μου το δανείσει για λίγες ημέρες, προκειμένου να  το χρησιμοποιήσω για τη δοκιμή λειτουργικότητας του συστήματος; Προφανώς δε μ&#039; ενδιαφέρουν τα πολλά watts, καθώς το συγκεκριμένο μηχάνημα δεν έχει υψηλές απαιτήσεις. 
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Εχω ενα που καθεται σε ενα pc που θελω να το φτιαξω αποκλειστικα για cs. Μπορω να στο δανεισω αμα θελεις μεχρι να μαζεψω τα υπολοιπα parts. Αν δε βρεις απο καποιον στην αθηνα...
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,436
<blockquote><br>Εχω ενα που καθεται σε ενα pc που θελω να το φτιαξω αποκλειστικα για cs.</blockquote><br><br>Sorry για το off-topic, αλλά για cs ή για streaming cs? Ρωτάω επειδή οι minimum απαιτήσεις ανεβαίνουν αρκετά...
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Για CS στη καμπινα του πλοιου γτ το λαπτοπ δε τη παλευει πλεον
 
Top Bottom