What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pathfinder: Wrath of the Righteous

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Φτου, για 40 το' χασα. Ενδιαφέρον ακούγεται και το επόμενο.

@tinapeis
"Εμείς του Star Citizen τι να πούμε δηλαδή"? (ταδε έφη backer του SC μόλις τώρα στο discord, τον οποίο προσπαθώ να πείσω να γίνει backer και εδώ. έστω στην απλή. Σε σένα που το διαβάζεις τώρα αναφέρομαι. κάνε refresh).
 
Last edited:

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Παιδιά σορρυ για το οφφ. Για το kingmaker υπάρχει κάποιο άλλο thread που δεν το βρήκα ή μιλάμε εδώ;
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Εδώ τα λέμε και γι αυτό, αλλά με spoiler tags όπου χρειάζεται γιατί δεν το' χουμε τερματίσει όλοι.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Μπα τι spoilers. Μόλις το ξεκίνησα. Απλά ήθελα να ρωτήσω αν ισχύει αυτό που λέγατε οτι έχεις περιορισμένο χρόνο να ολοκληρώσεις το main quest (αν κατάλαβα καλά).
Γιατι έχω ένα κόλλημα και διαβάζω ότι βρω σε lore και με αυτό το ρυθμό δεν με βλέπω να προλαβαίνω.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
ναι υπαρχει χρονικος περιορισμος αλλα ειναι αρκετος να κανεις τα παντα στο παιχνιδι, εκτος και αν σπαμαρεις τα ρεστ οπως ο μπροδερ μπους.
Πώς ακριβώς ορίζεις το spamming? :p

P.S.: Μόλις συμπαθησα τον @Brother Bruce κομματάκι παραπάνω.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
@Hank Chinnaski
Κάνω quote παλιότερο μου post
Και κάτι για το kingmaker. Χθες τελείωσα τον Stag lord. Έχοντας ανακαλύψει όλες τις περιοχές που μου επέτρεψαν τα perception checks στον world map, κάνοντας τα πάντα στο βαθμό που μπορούσα λόγω level και κάνοντας rest συχνότατα, μου έμειναν και 47 μέρες. Συνεπώς οι 90 ημέρες που δίνει στην αρχή είναι υπερβολικά πολλές για να κάνεις τα πάντα και με την ησυχία σου.
Φαντάζομαι κάτι παρόμοιο θα ισχύει και παρακάτω.

@Northlander
Τελειώνουν οι μέρες.
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
γαιε δε σπαμαρω ρεστ.
μονο φατσουλινια σπαμαρω, οπως βλεπεις. σου ανεβάζω τα ρηάξο, μπρό.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
@Northlander ντροπή! Μέχρι κι εγώ τα έσταξα.

Γιατί δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω τα healing potions και μου ψοφάνε αβέρτα τα παλικάρια μου;
 
Last edited:

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Το δοκίμασα αλλά πρέπει να παίζει bug γιατί και τις πέντε φορές μου κράσαρε το παιχνίδι. Μήπως να κάνω ένα φορματ;
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,595

αυτο βρηκα μ ενα προχειρο ψαξιμο. ανησυχητικο μου φαινεται. δεν κατεβαζεις κανενα καλυτερο ρηπακ?
εεεε, εννοω εχεις περασει το τελευταιο πατς?
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,745
δωσε τα ρουβλια στους αδελφους ρωσους και φαε κονσερβα φασολια για 6 μηνες.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,112
Γιατί δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω τα healing potions και μου ψοφάνε αβέρτα τα παλικάρια μου;

Τι εννοείς; Μέσα σε μάχη προσπαθείς ή έξω;
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,865
unknown.png

Κατάρα! Ότι είχα πείσει τον εαυτό μου μην κάνω pledge γιατί οι αλήτες δεν έχουν αναφέρει τίποτα για το strategy κομμάτι.

Άντε πάμε πάλι σε νέο γύρο εσωτερικών διαπραγματεύσεων
 
Last edited:

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,112
Ναι εσένα σκέφτηκα μόλις το είδα, χαχα.

Έλα μην αντιστέκεσαι άλλο, do it. :PCMR:
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
@Χειρομαλάχτης στην τελευταία έκδοση (2.0.8 αν θυμάμαι καλά) του GOG είμαι.

@Bathory μέσα στην μάχη κάνω equip το potion στο belt του χαρακτήρα, δεξί κλικ use. Δεν κάνει τίποτα. Ούτε χάνεται το potion.

Έχω την εντύπωση ότι κάνω κάποιο λάθος εγώ.
 
Top Bottom