What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pathfinder: Wrath of the Righteous

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,659
CRKe5f.gif


 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Το crowdfunding περιορίζεται στο kickstarter? Γιατί άλλα games (και το Pillars of Eternity 1 νομίζω) συνεχίζουν μετά να δέχονται και paypal donations και τα μετράνε στα stretch goals. Αν είναι κι εδώ έτσι, θα το δούμε το Riddles of Areshkagar, αλλιώς δύσκολο προς χλωμό, το rush θα έπρεπε να είναι πιο εντυπωσιακό ήδη.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,659
Λογικά θα μετρήσουν και τα κρυμμένα από investors κτλ. Σε ένα campaign που είχα στηρίξει είχανε σπάσει σε τρία την προώθηση λόγω Κίνας και πρακτικά δεν καταλάβαινες ποτέ με ποιον τρόπο εκπληρώνονταν τα stretch goals. Βεβαια ήταν άκρως πετυχημένη και παραδοτέα πολύ νωρίτερα ή on-time (Cthulhu May Die).
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Ρε σεις, για να περασω την ωρα μεχρι να σχολασω εψαχνα να βρω review του kingmaker στο ragequit.gr
Δεν βρηκα τιποτα...ειμαι αχρηστος και δε βρισκω το link η δεν ειχατε κανει;
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Το crowdfunding περιορίζεται στο kickstarter? Γιατί άλλα games (και το Pillars of Eternity 1 νομίζω) συνεχίζουν μετά να δέχονται και paypal donations και τα μετράνε στα stretch goals. Αν είναι κι εδώ έτσι, θα το δούμε το Riddles of Areshkagar, αλλιώς δύσκολο προς χλωμό, το rush θα έπρεπε να είναι πιο εντυπωσιακό ήδη.
Θα συνεχιστεί και μετά το ks. Θα ανοίξουν backer portal, αλλά δεν θυμάμαι να έχω διαβάσει τη χρονική διάρκεια αυτού.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Υπάρχει πάντα και η περίπτωση του να κάνουν δώρο το goal που δεν θα πιάσουμε.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,659
Ευκολάκι είναι. Επίσης, είναι σίγουρα στα designs τους να μπει, με βάση το πώς διαχειρίζονται τα KS campaigns (οι εταιρείες στο σύνολό τους).
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,831
Ευκολάκι είναι. Επίσης, είναι σίγουρα στα designs τους να μπει, με βάση το πώς διαχειρίζονται τα KS campaigns (οι εταιρείες στο σύνολό τους).

Επειδή σαν περιγραφή μοιάζει πολύ με το beneath the stolen lands, μπορεί να το δώσουν σαν DLC εάν δεν φτάσει το ποσό
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Για την ιστορία, έχει γίνει decode το επόμενο goal?

Βρήκαμε τον μάστορά μας εδώ πέρα, αυτό που δεν θα γίνει decoding δεν θα το πιάσουμε κιόλας.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Άντε λήχτο επιτέλους! Μεγάλη αγωνία για το αν θα πιάσει τον τελευταίο στόχο.

Δεν είμαι για να παρακολουθώ καμπάνιες. Το χειρότερο βέβαια είναι πως πρέπει να περιμένουμε 1+ χρόνο για το παιχνίδι

:frak:
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
1583861143174.png

Το πιό κοντινό guess για το Stretch που δεν θα πιάσουμε.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
View attachment 271

Το πιό κοντινό guess για το Stretch που δεν θα πιάσουμε.


Ποτέ μην λες ποτέ. Το Ξίφος των Οιωνών μου δείχνει ότι το τελευταίο stretch goal θέλει 1.960Μ. 40Κ, συν αυτά που απομένουν για το riddles, πάνω κάτω 52k σε 13 ώρες... γίνεται, περίπου τώρα ξυπνάνε τα αμερικανά και τσεκάρουν τα emails τους...
 
Top Bottom