What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pathfinder: Wrath of the Righteous

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,080
Spirits Within: Introducing a New Class and Companion!


6d8cee6d209ee65b4305f28c1719416d_original.jpg


Χόλι φακ, την ξεπέρασα ήδη την queen, Camellia all the way! :love:
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,824
Spirits Within: Introducing a New Class and Companion!


6d8cee6d209ee65b4305f28c1719416d_original.jpg


Χόλι φακ, την ξεπέρασα ήδη την queen, Camellia all the way! :love:

Η καρδιά ενός adventurer χωράει παραπάνω από μια μοναδική αγάπη ;)

(αρκεί να μην πάρουν έμπνευση οι writers από το witcher 3 😬)
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214


Στα του Kingmaker τώρα.
Στην αρχή νόμιζα ότι η Guardian of the Bloom θα αποτελέσει σημαντική σύμμαχό μου. Μέχρι που μου ζήτησε να πάω να τη συναντήσω μόνος μου. Διάβασα και το journal όπου η Linzi ουσιαστικά με προειδοποιούσε να προσέχω. Πήγα με δοκιμαστικό save και εφόσον δεν έχει time limit, θα την καθυστερήσω λίγο για να ανακαλύψω τις γύρω περιοχές και να ασχοληθώ με τα events στο kingdom μου. Εν τω μεταξύ, οι companions είναι σαφώς λιγότεροι απ' ότι ήταν στα Baldur's Gate, αλλά είναι όλοι ένας κι ένας. Πραγματικά, αν γινόταν θα τους ήθελα όλους στην ομάδα. Κάτι που δεν συνέβαινε στα BG. Ποτέ δεν ενδιαφέρθηκα για παράδειγμα για τον Cernd, την Nalia ή τη Mazzy ας πούμε.

Παραλίγο να το ξεχάσω. Ο Regongar ούτε λίγο ούτε πολύ μου την έπεσε. Στάκα ρε φίλε, εγώ τη δικιά σου ζαχαρώνω, μέχρι να μου ανοίξει την καρδιά του το Βαλεριάκι.

ΥΓ. Στο όριο είμαι να προσθέσω και add ons στο WotR. 🐑
 
Last edited:

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,080
Εχει περαση ο cohh, μετα το Σολαστα να σου και το wotr.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,080
@jonirenicus13

Δεν πολυκαταλαβα ρε συ, πηγες μόνος σου εκει που σου ειπε η Guardian of the Bloom;
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
εγώ δεν έχω πάει ακομα. αλλά πιστεύω ότι
μου την έχει στημένη


ενδιαφέρον που δώσανε ρόλο στον cohh
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
@Bathory

Μετά την ξενάγηση στο χωριό από τον Kesten Garess, μπαίνεις στο κάστρο. Την πρώτη φορά που βγαίνεις, σε επισκέπτεται η Guardian of the Bloom και σου λέει να πας μόνος σου στα Verdant Chambers για να σου δώσει το reward σου. Επειδή κατάλαβα και με βάση το journal ότι μου την έχει στημένη, απλά άνοιξα το δρόμο με την ομάδα μου μέχρι εκεί. Μετά επέστρεψα στο κάστρο για να συνεχίσω την εξερεύνηση. Αλλά επειδή είμαι και περίεργος έκανα ένα test save και πήγα μόνος μου στον τόπο συνάντησης να δω τι γίνεται. Και φυσικά ήταν παγίδα.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,080
@jonirenicus13

Ναι τα ξερω, τα εχω κανει, απλα δεν εγραψες αντιδραση και με εμπλεξες. Υποθετω οτι απλα ειδες οτι ειναι παγιδα και το έκανες load, ε; σου προτεινω να προσπαθησεις να το περασεις το σημειο μονος σου, απλα για να δεις το design και τις επιλογες που σου δινουν για να το καταφερεις. Εννοειται οτι αν δεν βγαινει το αφηνεις και προχωρας.
Εγω στην αρχη ειχα εκνευριστει πολυ με αυτο το σημειο, το θεωρησα πολυ τρολοσημειο των devs, μαζι με τα swarms φυσικα στην σπηλια, αλλα με τον καιρο "το χωνεψα" και μου αρεσει πλεον.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Βασικά, είχα σκοπό να πάω αργότερα, αφού εξερευνήσω την περιοχή και ανέβω κάνα level ακόμα. Αλλά με έτρωγε η περιέργεια, να δω πως θα με προδώσει. Ε, μου έφυγε ο καημός και συνεχίζω όπως θα το πήγαινα χωρίς αυτή την παρένθεση. Εννοείται μόνος μου, αφού για να μην spoilαρω τα υπόλοιπα, έκανα μόνο το σημείο στο δέντρο που θα συναντιόμασταν. και με το που εμφανισε τα τέρατα, έκανα skip τους διαλόγους χωρίς να διαβάζω, για να κάνω στα γρήγορα load. Με λίγα λόγια δεν ξέρω τι συζητάμε, απλά πατούσα νούμερα για να φύγουν οι διάλογοι γρήγορα.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Όχι ακόμα, θα προσθέσω όμως το art book τού kingmaker (με έπεισες, χαχα) και το hoodie
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
οποιος θελει το υπερτατο τελος για το kingmaker θα πρεπει να ειναι ευγενης στους διαλογους με.........το καμπρολαχανο.
 
Last edited:

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
ευτυχώς μου εμφανίζει στην οθόνη μόνο το δικό σου post. XENFORO4EVER. Μόλις νίκησε την κουνένα. Αν είναι τόσο σπόιλερ όποιος κι αν το έχει γράψει γίνεται να το καλύψει? Ή έστω κάποιος mod?
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,080
Αφού δεν βάζει το σπόιλερ ο Γάιος, ας αλλάξουμε θέμα.

Χτυπήσαμε και τα έξτρα ρομάντζα στην παιχνιδάρα μας (κάτι που σημαίνει ρομάντζο με την αγαπημένη μου Camellia-ελπίζω μόνο να είναι into girls- και τελικά το επόμενο είναι x2 attack animations. Και είναι και μικρό jump, οπότε αύριο μεθαύριο το καθαρίζουμε και αυτό.
Για το επόμενοι, οι βασικοί deciphers μάλλον κοιμούνται ακόμα, ελπίζω να έχουμε νεότερα μέσα στην ημέρα.

 
Top Bottom