What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

1 Ευρώ, 1 Ευρώ, Σήμερα Όλα Τζάμπα!

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,510
Αν συνυπολογίσουμε ότι στις 28 Ιανουαρίου έρχονται τα Yakuza 3-4-5 και το Yakuza 6 στις 25 Μαρτίου, έχεις κλείσει για το υπόλοιπο της χρονιάς...
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Αν συνυπολογίσουμε ότι στις 28 Ιανουαρίου έρχονται τα Yakuza 3-4-5 και το Yakuza 6 στις 25 Μαρτίου, έχεις κλείσει για το υπόλοιπο της χρονιάς...

Θα μπούνε και στο Game Pass
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,844
Αν συνυπολογίσουμε ότι στις 28 Ιανουαρίου έρχονται τα Yakuza 3-4-5 και το Yakuza 6 στις 25 Μαρτίου, έχεις κλείσει για το υπόλοιπο της χρονιάς...
Δεν θα μου φαινόταν καν παράλογο για κάποιον που θα παίζει μόνον Yakuza να πάει να χτυπήσει τατού έναν δράκο που να πιάνει όλον τον κορμό του.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Δεν θα μου φαινόταν καν παράλογο για κάποιον που θα παίζει μόνον Yakuza να πάει να χτυπήσει τατού έναν δράκο που να πιάνει όλον τον κορμό του.
πόσο να κοστίζει κάτι τέτοιο; 1-2 χιλιάρικα; :p
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,844
πόσο να κοστίζει κάτι τέτοιο; 1-2 χιλιάρικα; :p
Λόγω έκτασης και μόνον φαντάζομαι πως ναι. Αλλά σίγουρα θα παίζει και ρόλο η ποιότητα του σχεδίου αν δλδ θέλεις τον δράκο απλά μαύρο και δισδιάστατο ή να να φαίνεται τρισδιάστατο με βάθος και χρώματα.
Το μόνο σίγουρο είναι πως θα πάρει πολλές επισκέψεις και ο πόνος είναι εγγυημενος.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Το μόνο σίγουρο είναι πως θα πάρει πολλές επισκέψεις και ο πόνος είναι εγγυημενος.
σχετικο. δεν ποναει τοσο.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704

Ψιλομεχ κι αυτό, δεν ξέρω ίσως περίμενα πως για πρωτοχρονιάτικο θα είχαν κάτι ζομγκάου. Έχω τα 2/3 από τα δυνατά χαρτιά (Warhammer, Pathologic 2, Song of Horror), οπότε δεν συμφέρει για ένα.
Αν το πάρει κανείς πάντως και δε θέλει το Minoria, ευχαρίστως να τον απαλλάξω απ΄αυτό.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925

Horizon Zero Dawn Complete Edition​

Όχι ακριβώς 1 ευρώ, αλλά στα 21,99 (αντί 50) για τις επόμενες 3 και κάτι ώρες στο Instant Gaming. Τι λέτε; Να το τσιμπήσουμε;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
τι site είναι αυτό; βλέπω no man 15... γμτ... δεν πρέπει... έχω ζωή...
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
τι site είναι αυτό; βλέπω no man 15... γμτ... δεν πρέπει... έχω ζωή...
Safe site. Όλοι έχουμε αγοράσει από αυτό. Το μόνο θέμα είναι ότι πλέον ρίχνει φόρο στην τελική τιμή, νομίζω 13% λόγο Ευρώπης.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Μακάρι να ήταν 13, φουλ 24% ΦΠΑ επιπλέον πρέπει να υπολογίζουμε στις τιμές του instant πλέον.

Δεν είχα ιδέα... Πότε έγινε αυτό;
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Έχει κάποιους μήνες. Ψευδείς δηλώσεις,VPN και μαλακίες δεν πιάνουν, τουλάχιστον όταν αγοράζεις με ελληνικές πιστωτικές ή paysafe. Για paypal δεν ξέρω.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Με Paypal άνετα δηλώνεις άλλη χώρα. Το έκανα κατά λάθος προχτες, ξεχάστηκα και άφησα Αλβανία. Κανένα πρόβλημα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
όχι άστο... πρέπει να κάνω και άλλα πράγματα στην ζωή μου εκτός να παίζω no man sky
 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
Απλά να πούμε ότι ΔΕΝ είναι επίσημος μεταπωλητής κλειδιών. Δεν συνεργάζεται δλδ με τους publishers για τα κλειδιά που πουλάει στην περίπτωση που ενδιαφέρει κάποιον.
 
Top Bottom