What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τί Κάρτα Γραφικών Να Πάρω Στην Κοπέλα Μου;

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
OMFGGGG !!! ΝΙΩΘΩ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΟ ΝΕΟΣ!

OMAGAAASSHHH... THIS IS LIKE ... SO COOL! (Californian spoiled brat accent)...

Τώρα μένει μόνο να βγει Talos Principle 2 και θα βλέπω αιώνια λιακάδα στην ψυχή!

Welcome Back!
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Μπορούμε πλέον όλοι να τεστάρουμε την ΕΦΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΤΑΤΗ (sic) θεωρία που μας θέλει να παραμένουμε αιώνια νέοι, αν μονάχα φροντίζουμε για την διαιώνιση του πνευματικού οικοσυστήματος των αληθινών μας νιάτων. Τότε, πριν το μετεωρίτη.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Σαν να μην πέρασε μια μέρα. Αν και αραίωσε κι άλλο το κεφάλι μου...

Καλώς ματαρθες!
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
ΣΟΥΠΕΡ ΕΞΑΪΤΙΝΤ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΉ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΟΟΟΟ ΛΟΡΝΤ ΟΟΟΟ ΛΟΡΝΤ ( ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΟΥΤΕ ΣΕ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ PUNK ΣΤΟ WWE!!! Τώρα μπορώ να ελπίζω ίσως σε μια επιστροφή του στην ενεργό δράση.) !!

Όπως καταλαβαίνετε τα εγκεφαλικά κύτταρα κάνουν πάρτυ. Ακόμα θυμάμαι την θεωρία σου για τις γυναίκες και τα σύννεφα με βροχή που σε κυνηγούν στο χρόνο, πωωωωωωω (αυτή είναι και η 1η που είχα ακούσει,παλιά, τότε με την 1η γνωριμία με το φορούμ σε meeting στα Πατήσια σε σουβλατζίδικο με τον κυρΦΡΑΠΕ και τον 3ο συννονόματο Στέφανο, που είναι Τσεχία ως τώρα??). Ή την πιο πρόσφατη διάλεξή σου (σχετικά) στο dartαδικο του Μάνου, με το παγωμένο φιλέτο, στην προσπάθειά σου να το σεταρεις με μαχαίρι, βρέθηκες να χτυπήσεις το χέρι σου σε σημείο που να φαίνεται το κόκκαλο του χεριού σου και να εξηγείς την κατάσταση στο νοσοκομείο!!!!!!!!!!!

ΤΡΕΛΟΟΟΟΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΝΕΟ ΜΕ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ , ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΩΡΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΟ 2021.
 
Last edited:

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,316
giphy.gif
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Μποράτσο τελικά άνοιξες θρεντ να πάρεις κάποια συμβουλή για κάρτα και ανταυτου τα έκανες όλα τανα, στυλ πιείτε τσοβελα, και εν τέλει θα μείνει το εταίρο σου ήμισυ χωρίς κάρτα γραφικών...

Άμα έχεις πλάνο σχέδιο βρε παιδί μου, αυτά είναι! Εκτός κι αν αυτό ήταν πρόφαση απλά για να μας συγκινήσεις με την παρουσία σου.... ΚΑ ΤΑ ΠΛΗ ΚΤΙΚΟΣ

@Chronomancy αν θέλει το ΚΙΝ. ΑΛ. να πάρει ψήφους και να γευτεί την ένδοξη πορεία του πάλαι ποτέ θρυλικού ΠΑΣΟΚ, ένας πρέπει να το αντιπροσωπευσει, και αυτός είναι ο @Borracho . Μιλάμε θα σειεται όλο το κοινό.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Νόμιζα πως πήγες να μεταφέρεις τη συνείδησή σου στον κόσμο του Cyberpunk,
εξού και οι ομοιότητες με Johnny Silverhand, αλλά μόλις είδες πως ήταν φούσκα την κοπανησες.

Ο έρωτάς σου για τις ακριβές της Νβίντια δεν κρυβόταν.

Θα ξεκινήσεις να αρθογραφείς ξανά;

Welcome home.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Λαέ της Ελλάδος Αδέρφια του Ragequit,

liana-papandreou-neuma.jpg

To τσουνάμι αγάπης σας οριακά με κόμπλαρε. Ξέχασα ακόμη και σε ποιό συρτάρι κρατάω το Ενβιντιοπρίονο.

Καρδούλες, λατρεία και έρωτας μόνο ρε.

:journal:

Αρθρογραφία δεν προβλέπεται για τα επόμενα πέντε χρόνια τουλάχιστον. Έχω κάτι μικρούς σατανάδες που θεωρούν πως αν ο μπαμπάς συγκεντρωθεί για πάνω από 24 δευτερόλεπτα σε οτιδήποτε δεν είναι το ρεφραίν της Ταβέρνας του Μανώλη ή του Περνά Περνά η Μέλισσα, είναι ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ και πρέπει να τιμωρηθεί με γοερά κλάματα και μανούρες, μέχρι να υποκύψει. Ο δε γκέημινγκ χρόνος είναι σαν παράνομη μυτιά. Στα κλεφτά, κοιτώντας πάνω από τον ώμο και μπορεί να διακοπεί ακαριαία διότι 'Μπαμπά 'κουδάκι ΜΙΑΜ'.

Προφανέστατα δεν θα τ'άλλαζα για τίποτα, είναι γλυκό το μαρτύριο ;)

@stefan24 Τί θυμάσαι ρε μπαγάσα! Πρέπει να έχω ξεχάσει ολοκληρωτικά τη σουβλακοθεωρία περί συννέφων και βροχής, αλλά αν χρειαστεί, σκαρώνουμε μια δεύτερη εκδοχή επιτόπου! (Επίσης, ο τίτλος του νήματος είναι αναφορά σε πανάρχαιο υπερ-τρολερό νήμα από το φόρουμ του PC Master. Ο αείμνηστος -ξέρω πως διαβάζεις, έλα στην αγκαλιά μας- Gaius Germanicus θαρρώ το είχε ξεκινήσει ως 'Τί Ποτό Να Πάρω Στην Κοπέλα Μου;' ως τάχαμου αθώα απορία άβγαλτου νεανία. Ήταν να μη γίνει η αρχή.)
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Μετά από το τελευταίο ποστ προτείνω να μπει νέο ριαξιο, γιατί ασυναίσθητα άρχισαν να κυλούν δάκρυα χαράς αναμνήσεων!!!
Υ. Γ. Τώρα θα μπει και ο Σρεδδερ να κάνει sales offer, του τύπου να βρεθούμε για καμιά πίτα, meating φάση 😁.
Salute you captain
Aye aye captain
 

Attachments

  • Screenshot_20210606_111149.jpg
    Screenshot_20210606_111149.jpg
    127.3 KB · Views: 1
Top Bottom