What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Steam - O ναός του Γκέιμπ

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Ακόμη και ο Πνευματικός του Πατέρας, ο Νεοζηλανδός Αγιοβασίλης, προσπαθεί με τρόπο να τον φέρει προ του Μαμμακυθισμού του, αλλά δεν ιδρώνει το αυτί του. Έχει κουμπώσει Special Limited Edition Iron Man ακουστικά (Μόλις 599 ευρώ, τα είχε αγγίξει η βοηθός του Robert Downey Jr. κατά λάθος μια φορά στα γυρίσματα του πρώτου Άιτον Μαν) και είναι αυτιστικότατα κλεισμένος στην θεόπνευστη δωδεκάχρονη φουσκίτσα του.

Το κάρμα θα σε ισοπεδώσει όταν ο Kevin Feige ανακοινώσει τον Σκορσέζε για σκηνοθέτη του Gorilla Man. Σαν να σε βλέπω στην πρεμιέρα να ρίχνεις στον παππού καυστική ποτάσα που είχες κρυμμένη στα ράσα.
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Τελικά η μοναδική Steam αγορά μου για αυτό το καλοκαίρι είναι το Children of Morta + Paws and Claws, το οποίο αγνοούσα μέχρι να αναφερθεί σε αυτό ο Maladroid σε άλλο thread, σήμερα μου το ανέφερε κι ένας φίλος. Είδος, art direction, εκθειαστικό Northlander review που διάβασα σήμερα, native Linux support και -50%, ευθυγραμμίστηκαν οι πλανήτες. Έπρεπε.
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Τελικά η μοναδική Steam αγορά μου για αυτό το καλοκαίρι είναι το Children of Morta + Paws and Claws, το οποίο αγνοούσα μέχρι να αναφερθεί σε αυτό ο Maladroid σε άλλο thread, σήμερα μου το ανέφερε κι ένας φίλος. Είδος, art direction, εκθειαστικό Northlander review που διάβασα σήμερα, native Linux support και -50%, ευθυγραμμίστηκαν οι πλανήτες. Έπρεπε.
Νόμιζα ότι το είχα, αλλά τελικά δεν. Έγινε κι από δω αγορά. Ελπίζω να το παίξω σύντομα.
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,669
προσωπική μου γνώμη από τότε που άρχισα να μαζεύω μπαντλ:

Τα «μικρά» παιχνίδια θα έπρεπε να πωλούντε μόνο σε μπαντλ. Ή μπαντλ ή τζάμπα...
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
#JeSuisLagavulin.

Στήριξη σε οτιδήποτε ποιοτικό με φιάλη Λαγκαβούλιν ή Μακάλαν και διακριτική κασετίνα με επιλογή χαβιαριού, Day 1. Αν δεν, τα ταλαντούχα παιδάκια που πόνταραν τα πάντα εκεί, μπορεί ν'αναγκαστούν να δουλεύουν ως σκατοκουβαλητές του κάστομερ σαπόρτ για τα επόμενα 52 θλιβερά χρόνια της ζωής τους.

Μην είστε μίζεροι, ταϊστε τους καλλιτέχνες που σας πηγαίνουν ταξίδι, τη στιγμή που το χρειάζονται.
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,669
Μην είστε μίζεροι,
ίσως παρεξηγήθηκα.

Αυτό που κυρίως λέω είναι κανένα παιχνίδι στο μισό ευρώ. Έχεις ένα παιχνίδι και θες να μην χρεώσεις τον κόσμο που το παίρνει αλλά δεν θες και εντελώς τσάμπα; Βάλε το στα 5 ευρώ και δίνε το συνέχεια σε διάφορα μπάντλ. Μην το βάζεις στο μισό ευρώ για κανένα λόγο.

Δεν πρόκειται να ανακαλύψω ένα παιχνίδι αν είναι στο μισό ευρώ, θα το ανακαλύψω όμως αν είναι σε μπάντλ.

Το μπάντλ επίσης έχει το πλεονέκτημα ότι δεν τίθονται ζητήματα επιστροφής κλπ.
 
Last edited:

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Μην είστε μίζεροι, ταϊστε τους καλλιτέχνες που σας πηγαίνουν ταξίδι, τη στιγμή που το χρειάζονται.

Εγώ το βλέπω εντελώς καπιταλιστικά όπως έχουμε πει, είναι προϊόν και θα δώσω όσα θέλω αν θέλω όποτε θέλω. Όχι επειδή δεν θέλω να στηρίξω τους ανθρώπους αλλά επειδή η βιομηχανία του gaming αρέσκεται να χτυπά τους gamers στο συναίσθημα όταν θέλει να βγάλει λεφτά και το γυρίζει σε "it's just business" όταν είναι να κάνει κάτι προς ανταπόδοση.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Όλοι να αρπάξουν τα λεφτά μας θέλουνε, φακ δεμ. Αν θέλουν στήριξη, να αγοράσουν κορσέδες.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,280
Σουπερ, αν και δεν είναι main για μένα πλέον, υπάρχουν κάποιοι τίτλοι που δεν θέλουν να βγουν στο GoG :(
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
"valve confirms"
Nope, ξέχασε το Halloween Sale...

Nope δεν το ξέχασε
Of course, those are just dates for Valve's big sales hoedowns: Individual publisher sales are likely to occur between those, and the previously confirmed Steam Halloween Sale kicks off on October 28
 
Top Bottom