What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC-Gaming News

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,762
Μπαίνουμε με κλειστά μάτια
Άνετα. Σαν συνδυασμός Alien vs Predator με Dino Crisis φαίνεται. Και έχει και πολύ πειστικά πλεηστέησο γραφικά που τρεμουλιάζουν...
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,532
με το που ειδα το τρειλε, μου ηρθαν αυτοματα στο μυαλο ΧΙΙΙ, painkiller και θεικο realms of the haunting μαζί.
πραμα που δεν το λες καθολου κακό.
στηριζω "πατερα σχωρα με".
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,967
20 χρόνια μετά την αρχική κυκλοφορία...



Πολύ θα μου άρεσε ένα remaster του συγκεκριμένου παιγνίου...
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Ευκαιρία να το παίξουν κάποιοι.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,967
Μόλις κυκλοφόρησε!



"Ψήνομαι" αγρίως!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,622
Αν και έχει καλές κριτικές γενικά, οι αρνητικές κριτκές αναφέρουν πως είναι αρκετά railroaded όλες οι σκηνές και πως η γραφή των χαρακτήρων και της πλοκής είναι αρκετά ρηχή. Το είχα επισημάνει και στο άρθρο για τα ντέμο αυτό το ενδεχόμενο νομίζω.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
πανω που περασα το warzone επαιξα 5 solo br matches και το εσβησα.
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,525



Κάπου στο πατρικό πρέπει να έχω καταχωνιασμένη την πρωτότυπη έκδοση (την ορθόδοξη, του 1994 σε Windows 3,1). Το παίζαμε με τον αδερφό μου τότε και το τερματίσαμε χωρίς λύση (κυρίως αυτός το προχωρούσε βέβαια, ως μεγαλύτερος), αλλά ομολογώ ότι δε θυμάμαι γρι από το παιχνίδι.

Είχαμε και περισσότερη υπομονή τότε, σήμερα δεν ξέρω αν θα το άντεχα.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,967
Αν και έχει καλές κριτικές γενικά, οι αρνητικές κριτκές αναφέρουν πως είναι αρκετά railroaded όλες οι σκηνές και πως η γραφή των χαρακτήρων και της πλοκής είναι αρκετά ρηχή. Το είχα επισημάνει και στο άρθρο για τα ντέμο αυτό το ενδεχόμενο νομίζω.

Ναι, το είχες επισημάνει και περιμέναμε το τελικό προϊόν για να δούμε αν τελικά ισχύει. Κοιτάζοντας τις αρνητικές κριτικές, η αλήθεια είναι ότι ψιλοξενέρωσα κι εγώ. Δεν με ενδιαφέρει να παίξω το ίδιο παιχνίδι 352 φορές απλά για να γνωρίσω όλους τους χαρακτήρες. Τελικά, πιο πολύ σαν τέχνασμα των devs για να νομίζει ο παίκτης ότι έχει επιλογές μου φαίνεται, αλλά καταλήγει να τον πάει "τρένο". :Ρ

Κρίμα, γιατί μου αρέσει πολύ το στήσιμο και η ατμόσφαιρα. Μακάρι να είχαν επενδύσει περισσότερο στο ίδιο το παιχνίδι παρά στη διαφορετικότητα των χαρακτήρων.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
δεν ειναι επισημο αλλα μαλλον το halo infinite θα κυκλοφορησει 8 δεκεμβριου.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,387



Κάπου στο πατρικό πρέπει να έχω καταχωνιασμένη την πρωτότυπη έκδοση (την ορθόδοξη, του 1994 σε Windows 3,1). Το παίζαμε με τον αδερφό μου τότε και το τερματίσαμε χωρίς λύση (κυρίως αυτός το προχωρούσε βέβαια, ως μεγαλύτερος), αλλά ομολογώ ότι δε θυμάμαι γρι από το παιχνίδι.

Είχαμε και περισσότερη υπομονή τότε, σήμερα δεν ξέρω αν θα το άντεχα.

θυμάμαι το έβλεπα στο mac που είχε φέρει ο μπάρμπας μου από μούρκα και είχα μουρλαθεί, ενώ δεν ήταν τίποτα παραπάνω από ένα powerpoint.
 
Top Bottom