What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,266
ΜΟΝΟ ΑΛΗΘΕΙΕΣ



"GREAT"
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,533
η αλήθεια έιναι ότι κάπου εκεί ανάμεσα στην σαβούρα μπορείς να βρεις διαμαντάκια.\
Είχα βρει αυτά και ήταν αναπάντεχα καλά για 10€
Τα εχω πολλα χρονια, στα 8Ε τα ειχα παρει. Εξαιρετικα για laptop. Εχω παρει και τα πιο μεγαλα της Genius, ομοιως εξαιρετικα για τα λεφτα τους
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,888
Μου είπαν ότι αν εμβολιαστω, στον 3ο ΠΠ τα έξυπνα όπλα θα με σκοτώσουν πρώτο

Μητροπολίτης Λαρίσης: Το ισχυρότερο ποσοστό αυτών που δεν εμβολιάζονται προκύπτει ότι κινούνται από τον φόβο

Παράλληλα ο Μητροπολίτης αναφέρθηκε στην προσπάθεια της Εκκλησίας για την υποστήριξη του εμβολιασμού κατά της Covid-19, σημειώνοντας ότι «πρέπει να κατανοήσουν οι άνθρωποι πως το εμβόλιο είναι υγειονομικό ζήτημα, ούτε θεολογικό, ούτε πολιτικό». Τόνισε δε, πως «οι άνθρωποι για το αν θα κάνουν το εμβόλιο θα πρέπει να ρωτήσουν τον γιατρό τους, και όχι τον πολιτικό τους καθοδηγητή».

Μεταξύ άλλων ο κ. Ιερώνυμος αναφέρθηκε στη μικρή ομάδα των ανθρώπων που συγκεντρώθηκε έξω από την εκκλησία για να διαμαρτυρηθούν για τη διαδικασία των εμβολιασμών, λέγοντας ότι
«τους ευχαριστούμε γιατί μας προσέφεραν ισχυρή διαφήμιση, κυρίως διότι αποκάλυψαν στους πολλούς ποιοι είναι αυτοί που αντιδρούν και πόσο μπορούμε να τους παίρνουμε σοβαρά υπόψιν»

Τέτοιους Μητροπολίτες θέλουμε.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
Ρε Τόνυ έχασες χρυσή ευκαιρία να ουρλιάξεις ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΟΣ πως αυτοπροσδιορίζεσαι ως Αστρικός Μονόκερως Πεντάλφας Αστέριος και θα πρέπει να προσφωνείσαι ως 'Εξοχότατο'. (πιθανώς και ΕΞΟΚΟΤΑΤΟ για έμφαση).
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,665
Έπεσε το facebook, το instagram, το messenger και το whatsapp.

Αγανακτισμένοι ζούμερς γεννηθέντες το 2003 βιώνουν για πρώτη φορά το ίντερνετ στο οποίο μεγαλώσαμε στα 90ς-έρλη 2000ς, και σίγουρα δεν θα τους αρέσει.
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,533

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Εγώ ξέρω ότι χθες έπεσε και το ragequit, αλλά σε δυο λεπτά, η πυρετωδώς εργαζόμενη τεχνική υποστήριξη του site, με αυτοθυσία και αίσθηση καθήκοντος που θα άρμοζε μόνο σε έναν Paladin, το είχε επαναφέρει.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095

Facebook, Messenger, Instagram, What's up και Oculus όλα κάτω και οι υπάλληλοι της εταιρίας δεν μπορούσαν να μπουν στο κτήριο




Τουλάχιστον δεν χάθηκαν τα προσωπικά μας δεδομένα, αυτά είναι πολύτιμα καθώς τα πουλάνε χαζοί είναι να τα χάσουν.

#SkynetIsThatYou?
 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,473
δηλαδή οι πόρτες ανοίγουν μόνο ηλεκτρονικά και δεν υπάρχει backup να ανοίξουν με κανένα πατροπαράδοτο (ή μητροπαράδοτο) τρόπο; ΟΚ τι μπορεί να πάει στραβά ας πούμε; :D
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Φημες λενε οτι μολις επεσε το φου και τα ξαδερφια του αυξηθηκαν οι εμβολιασμοι.

Προχθες, με πηρε στο whatsapp ενας φιλος μου και μου ειπε οτι το whatsapp θα κλεισει, για παντα, συντομα και με ρωτησε εαν γνωριζω αλλες εφαρμογες, πλην viber, που ειναι για τα κλαματα.
Τον ρωτησα που το εμαθε αυτο και μου ειπε οτι ειναι παντου στις ειδησεις..... Μπηκα να τσεκαρω και δεν βρηκα τιποτα για το θεμα.
Ηθελα να κανω την ερωτηση εδω για το θεμα αλλα ειπα οτι θα το διαβασε σε κανενα μακελειο του εξωτερικου.

"Facebook makes more money when you consume more content. People enjoy engaging with things that elicit an emotional reaction," she said. "And the more anger that they get exposed to, the more they interact and the more they consume."
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,473
σε αντίθεση με το messenger πάντως το viber δεν με έχει κρεμάσει ποτέ
 
Top Bottom