What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Epic Store : όταν o Gabe έφτιαχνε client, o Sweeney έτρωγε βελανίδια.

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,523


Μαζί μην ξεχάσετε να τσιμπήσετε και το Grape Lab dlc που δίνει για μια ολοκληρωμένη εμπειρία!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266


Μαζί μην ξεχάσετε να τσιμπήσετε και το Grape Lab dlc που δίνει για μια ολοκληρωμένη εμπειρία!

άμα θέλετε ολοκληρωμένη εμπειρία να σας πάω για τρύγο, τελειώσαμε την σταφίδα και έχει το αμπέλι τώρα :p
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Megusta, αλλά από πότε βάζουμε βαθμολογίες με άριστα το δέκα και δεν πήρα το memo ρε παιδιά;
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,523
Νταξ 90% - 9/10 το ίδιο πράγμα είναι! Εκεί θα κολλήσουμε τώρα!?
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Και το ((1/5)+0.7)/1.0 το ίδιο είναι, γιατί δεν το γράφουν έτσι άμα διαλέγουν ό,τι γουστάρουν, να έχει και λίγο ενδιαφέρον. Δεν θα τα κάνουμε όλα ίσιωμα κύριοι!
 
Last edited:

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Και το ((4/5)+0.7)/1.0 το ίδιο είναι, γιατί δεν το γράφουν έτσι άμα διαλέγουν ό,τι γουστάρουν, να έχει και λίγο ενδιαφέρον. Δεν θα τα κάνουμε όλα ίσιωμα κύριοι!
Συμφωνώ αλλά μήπως η πράξη είναι λάθος? (η θεωρείς ότι αξίζει 1.5/10 :p )
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Αμάν, αυτά παθαίνεις όταν σε πνίγει η δίκαιη οργή! Κανονικά δεν μου αρέσει να κάνω edit άμα γράψω παπαριά, αλλά αυτό το άλλαξα για να βγάζει νόημα.
Δεν πειράζει, υπάρχει το quote μου για τους μελλοντικούς αρχαιολόγους :p
 

manofsorrows

Hobgoblin Captain
Joined
Feb 21, 2013
Messages
304
Για αλλη μια φορά μας έφτιαξε ο Τίμαρος! Περιμένω από τότε που βγηκε για κανα σοβαρό price drop (γιατι ειμαι τσίπης, οχι γιατί δεν το αξίζει) και πάνω που αρχισα να λυγίζω και έλεγα να το τσιμπησω στα 25€, τσουπ η ανακοίνωση! Το έβαλα χθες για λίγο, κι επειδή έχω παιξει καμια δεκαρια αποστολές στο επιτραπέζιο έχουν κάνει εξαιρετική δουλειά. Τα tutorials ίσως έπαιρναν λίγη καλύτερη επεξήγηση γιατί ένιωσα ότι με βοήθησε η εμπειρία μου από το επιτραπέζιο για να καταλάβω. Όποιος ασχοληθεί σοβαρά θα το ευχαριστηθεί!
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
olympiakos-mpezos.gif
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Slain... είχε πλάκα αλλά πολύ ψόφος ρε παιδάκι μου, το παράτησα τελικά.
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,523
ΕΠΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΟ ΜΠΛΕΝΤΕΡ! Το Darkwood έχω ακούσει ότι είναι χεσμεντέν παιχνιδάρα! Αυτό μου αρκεί για να μην το κατεβάσω ποτέ! Περί ορέξεως..



Και την άλλη βδομάδα Fallout3! Έτσι για τον πανικό!
 
Top Bottom