What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
κούνελε σταμάτα να μας λες τις ερωτικές σου ιστορίες, δεν είμαστε μαμάκηθοι στα 16 πλέον, είμαστε όλοι μπορατσόγεροι.
:ROFLMAO:
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Η τακτικη που ακολουθει ο καθενας ειναι προσωπικη επιλογη. Αν ειναι να συμμετεχουν και αυτοι που νοσησαν, ποιος ο λογος να υπαρχει αυτος ο διαγωνισμος; ποιος ο λογος φιλτατε @Χειρομαλάχτης;
Mετα θα βγουν και οι αλλοι και θα πουν οτι νοσησαν μονο μια φορα, ενω οι υπολοιποι 3 και 4.
Αλλος θα πει οτι νοσησε επειδη τον εμβολιασαν. Μετα θα εχουμε και τους αλλους, που θα λενε οτι νοσησαν αλλα το περασαν ελαφρα ή δεν ειχαν συμπτωματα.
Καθολου δικαιο για αυτους που στεκονται περηφανα covid free.
Θα ηθελες να εχεις προσπαθησει με αιμα και βια για να μην κολησεις, να τα εχεις καταφερει με τιμημα βαρυ και να σου παρει το βραβειο καποιος που αρρωστησε μια φορα;
Που ειναι η δικαιοσυνη σε αυτο;

@nitro912gr Δεν ηταν ερωτικη ιστορια, ειπα οτι το μουλιασα; παραδειγμα εφερα και ρωταω και σενα, προσωπικα.
Εαν ηξερες οτι καποιος ειχε επαφη με ατομο που βγηκε θετικο, θα το εβαζες στο αυτοκινητο σου; η ερωτηση δεν ειναι ρατσιστικη.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Η τακτικη που ακολουθει ο καθενας ειναι προσωπικη επιλογη. Αν ειναι να συμμετεχουν και αυτοι που νοσησαν, ποιος ο λογος να υπαρχει αυτος ο διαγωνισμος; ποιος ο λογος φιλτατε @Χειρομαλάχτης;
Mετα θα βγουν και οι αλλοι και θα πουν οτι νοσησαν μονο μια φορα, ενω οι υπολοιποι 3 και 4.
Αλλος θα πει οτι νοσησε επειδη τον εμβολιασαν. Μετα θα εχουμε και τους αλλους, που θα λενε οτι νοσησαν αλλα το περασαν ελαφρα ή δεν ειχαν συμπτωματα.
Καθολου δικαιο για αυτους που στεκονται περηφανα covid free.
Θα ηθελες να εχεις προσπαθησει με αιμα και βια για να μην κολησεις, να τα εχεις καταφερει με τιμημα βαρυ και να σου παρει το βραβειο καποιος που αρρωστησε μια φορα;
Που ειναι η δικαιοσυνη σε αυτο;

@nitro912gr Δεν ηταν ερωτικη ιστορια, ειπα οτι το μουλιασα; παραδειγμα εφερα και ρωταω και σενα, προσωπικα.
Εαν ηξερες οτι καποιος ειχε επαφη με ατομο που βγηκε θετικο, θα το εβαζες στο αυτοκινητο σου; η ερωτηση δεν ειναι ρατσιστικη.
Με κάποιον το είχα κάνει, αλλά έχω χάσει την μπάλα με τόσους θετικούς πλέον.
Εδώ κόλλησε η σύζυγος και μέχρι και από το ποτήρι της πίνω (για να μην πλένω) και την γλίτωσα.
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,509
Νομίζω ότι όσοι έχουμε παιδιά σε προνήπιο, νήπιο, δημοτικό, έχουμε κάποια μπόνους καθώς κάθε εβδομάδα βγαίνει νέο μενού germ lottery και δεν βαριόμαστε ποτε. Πραγματικά η κορώνα είναι το λιγότερο που θα μπορούσα να κολλήσω.
 

Elric

Blackguard
Joined
Dec 16, 2012
Messages
1,138
Για να μην ταλαιπωριέστε για το ποιος θα μείνει στο τέλος όρθιος...

Είμαι ακόμα σε λοκντάουν απο τον φλεβάρη του '20,
ο υπάλληλος του σουπερ μάρκετ που μου φέρνει τις παραγγελίες είναι τετραπλά εμβολιασμένος και κάνει ράπιντ κάθε μέρα,
αφήνει τα πράγματα στην αυλή και φευγει,
τις σακούλες τις ψεκάζω με ντετολ,
φοράω διπλή fpp2 μάσκα παντού - ακόμα και στον ύπνο
πλένω τα χέρια μου κάθε 5 λεπτά
δεν έχω έρθει σε επαφή με κανέναν άνθρωπο και ούτε πρόκειται (καλά, αυτό συνεβαινε ανέκαθεν)
γάμους και βαπτίσεις μονο σε dvd

αρα εκτός αν γίνει κανα θαυμα όπως με την παρθένο μαρία με τον κρίνο δεν προβλέπεται να κολήσω.

Τώρα ξέρετε ποιος θα είναι ο χαιλάντερ

συνεχίστε παρόλα αυτά, με διασκεδάζετε...
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Κανονικά θα έπρεπε να τσακωνόμαστε ποιος είναι ο πιο κατσαρίδας από όλους που έχει κολλήσει Χ-ακόσιες φορές, έχει εμβολιαστεί άλλες τόσες και παρόλα αυτά ακόμη ζει.

Όχι, όποιος έχει κρυφτεί σαν τα χελωνονιντζάκια στον υπόνομο για να μην το δείρει ο κορωνοΣρέντερ.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Ασε ρε, κρατα αυτη την ομιλια για κανενα ΚΑΠΗ ή για τιποτα ψηφοφορους του κυργιακου. Εδω μιλαμε για την απολυτη επιβιωση. Παλη με τις πιθανοτητες. το να παρεις μια ανασα εχει γινει κορονα-γαματα.
Απο τα σχολια, ευκολα καταλαβαινει καποιος οτι δεν κρυβομαστε σε υπονομους. Αλλοι μπαινουν σε λεωφορεια, σε ηλεκτρικο. Αλλος περιμενει coctail delivery απο το σχολειο γριπη, covid και ψειρες.
Ο @Hellion πρεπει να εχει παει σε περισσοτερους γαμους απο ολους τους παπαδες μαζι. Μπορει να ειναι και αυτος που γραφει τα αρθρα για το ποιος αγνωστος παντρευτηκε.

Οι λιγοι και οι εκλεκτοι βραβευονται, οχι τα πληθη. Εκει εξω, μιλιουνια ειναι αυτοι που εμβολιστηκαν και αρρωστησαν απειρες φορες, επειδη εμβολιαστηκαν και δεν προσεχαν καθολου.
Εδω μιλαμε για ανταρτοπολεμο και underground καταστασεις. O @Elric εχει ξεχασει πως ειναι το φως του ηλιου.
Νομιζεις πως ειναι ευκολο; Καλα, μπορει να εχει καβατζωσει κανενα γκομενακι και να το κανει γαργαρα.
Λεει οτι δεν βγαινει απο το σπιτι για να μην κολησει και δεν λεει δεν βγαινει απο το κρεβατι επειδη δεν μπορει να ξεκολησει.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
@Elric

Δεν έχω κανει (δυστυχως) ΟΥΤΕ 1 ΜΈΡΑ καραντινας. Ουτε 1. ΜΜΜ χρησιμοποιω καθημερινα.

Ειμαι ξεκαθαρος νικητης.
ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
δεν έχω έρθει σε επαφή
H ζωή του Έλρικ είναι μια conflicted ζωή μετά τον κόβιδ:
-προστατευμένη, σε φούσκα στη θαλπωρή του σπιτιού, όχι όπως τα Gothic
-χωρίς γυναίκες, όπως τα Gothic

Είναι το τρόπαιο του τελικού ικανοποιητικό τρέηντ-οφφ;

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
δεν έχω έρθει σε επαφή με κανέναν άνθρωπο και ούτε πρόκειται

Μην κανεις σαν τον Κουνελο. Επαφη με ανθρωπους δεν σημαινει μονο σεκς. Αφου μπαινεις σε κονσερβες μαζικης μεταφορας. Ετσι οπως τα εγραψες, νομιζα οτι φυλακισες τον εαυτο σου.
Ποιος είναι αρνητικός, ε; ΠΟΙΟΣ;
και εκτος συναγωνισμου;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Evolution theory στην πράξη;
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Νομίζω ότι όσοι έχουμε παιδιά σε προνήπιο, νήπιο, δημοτικό, έχουμε κάποια μπόνους καθώς κάθε εβδομάδα βγαίνει νέο μενού germ lottery και δεν βαριόμαστε ποτε. Πραγματικά η κορώνα είναι το λιγότερο που θα μπορούσα να κολλήσω.
Δεν εχω κολλησει ουτε εγω covid. Πρωτη χρονια σε παιδικο σταθμο η κορη μου. Απο 14/09 μεχρι και σημερα δεν εχει υπαρξει βδομαδα που τις πιο πολλες μερες δεν ειναι αρρωστη.
Γριππη , γαστρεντεριτιδες κ οτι αλλο μπορειτε να φανταστειτε τα βιωνω. Μετα απο απειρα χρονια. Covid ομως με τιποτα. Απειρα τα τεστ κ στους 3 μας.
Κ εδω και 3 βδομαδες ο υπολογιστης δεν ανοιγει, αλλα μηδεν κουραγιο να ασχοληθω.

Παω να κλαψω λιγο. Over and out
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,509
Παιδικος ειναι εξτρα ποντοι. Οσοι γνωστοι το δοκιμασαν, στο 3μηνο απλα σταματησαν να τα στελνουν γιατι ειχαν περασει ο,τι υπηρχε απο αρρωστια.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Παιδικος ειναι εξτρα ποντοι. Οσοι γνωστοι το δοκιμασαν, στο 3μηνο απλα σταματησαν να τα στελνουν γιατι ειχαν περασει ο,τι υπηρχε απο αρρωστια.

Ο παιδικός είναι το μεγαλύτερο immunization clinic. Αποκτάς τα πρώτα εφόδια για όλες τις μετέπειτα ασθένειες της ζωής σου!
Μέχρι το Πάσχα είναι πάντως το θέμα. Μέτα έχετε ήδη περάσει τα πάντα, φτιάχνει και ο καιρός και είναι καλύτερα τα πράγματα
 
Top Bottom