What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Elden Ring

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,531
Νιώθω σαν να παίζω dark souls 3 και witcher 3 ταυτόχρονα με το Elden Ring. Δεν θα μείνει κομμάτι του χάρτη αψαχτο. Υπέροχο πάντρεμα 😎

Όσο παίζω θα το κάνω live stream στο

Και μετά θα ανεβαίνουν τα βίντεο στο youtube
Tα μέχρι τώρα βίντεο




 
Last edited:

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,080
Νιώθω σαν να παίζω witcher 3 ταυτόχρονα με το Elden Ring.

Προσπαθώ να καταλάβω τι εννοείς εδώ πέρα. Elaborate λίγο αν θες.

Δεν θα μείνει κομμάτι του χάρτη αψαχτο. Υπέροχο πάντρεμα 😎

Οκ. δώστου λίγο.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,531
Για το Witcher 3 εννοώ πως στο Elden Ring έχω τον ίδιο ενθουσιασμό για το τι περιοχή θα ανακαλύψω στο επόμενο μου βήμα. Είναι μόλις το 2ο open world παιχνίδι που μου βγάζει αυτό το feeling
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Για το Witcher 3 εννοώ πως στο Elden Ring έχω τον ίδιο ενθουσιασμό για το τι περιοχή θα ανακαλύψω στο επόμενο μου βήμα. Είναι μόλις το 2ο open world παιχνίδι που μου βγάζει αυτό το feeling

Ειναι παιχνιδαρα στην υλοποιηση αυτου!
Αρκει να πας αργα και χωρις την αναγκη του να προχωρησεις παρακατω η να βρεις "ολα τα μυστικα"...βοηθα αυτο αν εισαι σε offline mode καθως θεωρω οτι το σπαμαρισμα μηνυματων/εικονιδιων χαλαει την ορεξη της εξερευνησης
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,531


Δείτε Geralt, Dante & Kratos που έκαναν!

Κατι παλεύω να φτιάξω και γω αλλά θέλει βελτιώσεις


1673901905127.jpeg
1673901904953.png

 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Sorry παίδες, αλλά μετά από λίγες ώρες βαρέθηκα. Νιώθω σαν να παίζω μόνος μου MMORPG...
Ναι ρε συ, δεν ειναι για ολους ολα τα παιχνιδια, εγω πχ δεν την παλευω με τα horror. Μεχρι που εφτασες;
 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,324
Εξερευνούσα την αρχική περιοχή και τα dungeons της, πριν περάσω την πύλη δίπλα στo Gatefort και νοτιο-ανατολικά της, μέχρι εκεί που είναι ο Patches. lvl 18 έχω φτάσει.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Χμμμ, οντως, πιστευω οτι αυτη η προοδος που εχεις στο παιχνιδι φτανει για να σχηματισει καποιος μια αποψη στο παιχνιδι και να αποφασισει αν αξιζει να συνεχισει η οχι. Αν και θεωρω πως ουσιαστικα ειναι το τουτοριαλ του παιχνιδιου αυτη η περιοχη, αν δε σου αρεσε πως εξελισσεται, δε νομιζω να σε τραβηξει για να προχωρησεις παραπερα. Μπηκες να εξερευνησεις στη λιμνωδη υποπεριοχη;
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,150
Ρε παιδιά αυτό το dungeon στην αρχική περιοχή με τις φωτιές που είναι το παιρνάς μόνο με τρέχοντας πρωτού σε βρει η φωτιά η έχει κανά άλλο κόλπο?
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,080
Ρε παιδιά αυτό το dungeon στην αρχική περιοχή με τις φωτιές που είναι το παιρνάς μόνο με τρέχοντας πρωτού σε βρει η φωτιά η έχει κανά άλλο κόλπο?
Εν τω μεταξυ το γραφεις λες και εχει 1 dungeon, και 1 περιοχη με φωτιές.
 
Top Bottom