What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Προτάσεις για ταινία

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Να ανησυχήσω ότι το πόσταρες πριν τον Shredder;
(inb4 αγνοήσει τι γράφτηκε πριν και απλά το ξαναποστάρει)

Ίσως εμπ1 για τη νοσταλγία και τα λολζ.

Nιτρομαν(αμ) γιατί είσαι αρνητικός;

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,280
Η ταινία που κανείς δεν (ήξερε ότι?) χρειαζόταν.


Μόνο ένα ήταν και θα είναι το απόλυτο, αυτό που μας αξίζει.


edit @Adhan γιατί είδα αυτό και δεν υπάρχει επιστροφή τώρα
 
Last edited:

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
Κλασική ταινία netflix. Παίρνουν μια καλή ιδέα και η ταινία που φτιάχνουν στο τέλος είναι σκατά. Έχουν ταλέντο εκεί πέρα.
Πέθανα στο γέλιο με τη φωνή του αφηγητή στο trailer.
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
595
Έβαλα να δούμε στην αμαζονα πραιμ το πολυοσκαρικό Τα Πάντα Όλα και να μάθουμε και εμείς που είμαστε από χωριό προς τι ο τόσος ντόρος. Οι αντιδράσεις άρχισαν από το πρώτο τέταρτο, από ήπιες (τι μ@λακία βλέπουμε) έως σκληρές (πόσο μ@λάκας είσαι). Έλεγα και εγώ ο δόλιος περί υπομονής και χτισίματος της υπόθεσης αλλά στη μια ώρα έσκυψα το κεφάλι και την έκλεισα. Σκληρό πας και πάμε παρακάτω.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Βασικά έχω μείνει με την απορία για ποιον είναι τελικά, δεν ξέρω κανέναν που να μην το έκλεισε ή να μην μετάνιωσε που δεν το έκλεισε.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000


Πηγε κανεις στο preview που ειχαν τη προηγουμενη εβδομαδα για να μοιραστει εντυπωσεις;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,280


Πηγε κανεις στο preview που ειχαν τη προηγουμενη εβδομαδα για να μοιραστει εντυπωσεις;

μόνο εμένα με ενοχλεί αυτό το στυλάκι "omg we are so cool and we rock" ξέρω εγώ και τις ροκιές στο background; Θα ήθελα κάτι πιο epic σε κάτι σαν εχμ... σε οτιδήποτε φανταζί βασικά. Δεν μπορώ να μην φανταστώ το φανταζί με μια ορχηστρική υπόκρουση. Δηλαδή ας πούμε τα intro cinematic της Blizzard με ροκιές, θα ήταν νερόβραστα.


Όταν σκέφτομαι φανταζί θέλω την επικούρα που μου έμαθε ο άρχοντας, αυτό μου βγάζει περισσότερο DnD session με φίλους ξέρω εγώ. Χωρίς να είμαι σίγουρος αν είναι αρνητικό κάτι τέτοιο βέβαια, δηλαδή οκ ίσως είδαν πως δεν τους βγαίνει με το budget και να είπαν δε μαμιέται ας το κάνουμε χαβαλέ.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,280
ΑΥΤΟ ειναι το νοημα!
ναι αλλά δεν μου άρεσε ποτέ αυτό το λάιτ χαλαρό DnD session, εγώ ήθελα επικούρες, και ο DM μας βασικά ήθελε επικούρα αλλά το υπόλοιπο group δεν ήταν πολύ του αθλήματος και ήταν εκεί για τον χαβαλέ.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Ε τοτε ίσως έπρεπε να μπλέξεις με λαρπαδες
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Ψήνομαι να πάω να τη δω (στο trailer εντόπισα τον κλώνο της Πλακ Γουίντοου και της απροσάρμοστης I blow up shit with my mind από το Forspoken). Θα δούμε πως θα πάει αυτό...
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,280
εγώ γιατί διάβασα ότι εντόπισες τον κώλο της Πλακ Γουίντοου;
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Πολύ καλό το Τσον Γουηκ 4. Ίσως το καλύτερο της σειράς και μια από τις καλύτερες ταινίες δράσης της 10ετίας και βάλε
8.5/10. Να πάτε να το δείτε
 
Top Bottom