What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

1 Ευρώ, 1 Ευρώ, Σήμερα Όλα Τζάμπα!

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,409
True, αλλά άλλο το feeling να τρέχεις 2 launchers ταυτόχρονα. Και το steam έχει και achievements...
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,217
Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να ενεργοποιείται στο Steam ώστε να υπάρχει εγγυημένη συμβατότητα με Steam Controller, μετά ας +χει όσους launchers θέλει.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,409
Από Instant δεν υπάρχει περίπτωση, μόνο keys για first-party launchers έχει εδώ και πολύ καιρό (Uplay, Rockstar Launcher, Origin, GoG για την CD Project Red, ακόμα και αν υπάρχει το game στο steam. Μόνο για τα παιχνίδια της Bethesda δεν είμαι σίγουρος άμα δίνει steam key ή μόνο Bethesda client).

Για το WinGameStore δεν είμαι σίγουρος, το έψαξες;
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,217
Από Instant δεν υπάρχει περίπτωση, μόνο keys για first-party launchers έχει εδώ και πολύ καιρό (Uplay, Rockstar Launcher, Origin, GoG για την CD Project Red, ακόμα και αν υπάρχει το game στο steam. Μόνο για τα παιχνίδια της Bethesda δεν είμαι σίγουρος άμα δίνει steam key ή μόνο Bethesda client).

Για το WinGameStore δεν είμαι σίγουρος, το έψαξες;

Όχι σε ιδιαίτερο βάθος.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,524
Το GTA V δεν νομίζω πως μπορείς να το βρεις σε κωδικό που να ενεργοποιείται στο Steam, εκτός κι αν το αγοράσεις μέσω Steam.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,217
Το GTA V δεν νομίζω πως μπορείς να το βρεις σε κωδικό που να ενεργοποιείται στο Steam, εκτός κι αν το αγοράσεις μέσω Steam.

Ναι, έτσι φαίνεται. Ποντάρουμε στον Gaben λοιπόν!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,524
4,19 ευρώ το DOOM στο WinGameStore. Ιστορικό χαμηλό.

 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,820
Καινούργιο humble choice βγαίνει και αυτό κάθε έξι του μήνα;
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,505
Πολύ καλό το νέο Humble Bundle Choice, με Shadow of War, Dirt Rally 2.0, Street Fighter V, Whispers of a Machine κλπ.

Για τα δικά μου γούστα, περιέχει τουλάχιστον τέσσερα παιχνίδια που ψήνω καιρό και βολοδέρνουν στη wishlist, οπότε θα το τιμήσω και γι' αυτό το μήνα.

Το πότε θα τα παίξω είναι άλλο ζήτημα...
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,495
Θα είμαι πάντα διαθέσιμος για κλωτσοπατινάδα στο SFV;)
Eγω επειδή είχα SFV και Shadow of War πήρα τα υπόλοιπα 10 από τα 12 που είχαμε να διαλέξουμε. Aπογοήτευση που δεν εχει ούτε ένα dlc για δείγμα το SFV. Πολύ τσιφούτηδες έχουν γίνει
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,524
Ενδιαφέρον Pick Your Own Bundle στο φανάτικαλ.


Με 2μιση ευρώ περίπου διαλέγεις 3 γκεημς από τη λίστα, μεταξύ των οποίων και το Age of Decadence.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,409
Πω, έχει καλό πράγμα μέσα. Και τo Masquerada που το ζαχάρωνα πολύ καιρό αλλά οι μέτριες κριτικές με κρατούσαν πίσω. Επίσης, το Invisigun είναι το καλύτερο παιχνίδι που δεν έπαιξε ποτέ κανείς, πραγματικά κρίμα που πήγε άπατο, μιλάμε για εξαιρετική εμπειρία με παρέα. Πάρτε άφοβα παίδες, προβλέπω πως βρήκαμε το next Ragequit discord game.
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,944
Φαντάζομαι έχετε πάρει όλοι είδηση ότι η MS τρέχει άλλη μια προσφορά για το Xbox Game Pass PC: 1 ευρώ για τους τρεις πρώτους μήνες. Aν δεν το ακυρώσεις εγκαίρως θα σε χρεώσει έπειτα τη νορμάλ συνδρομή.

1. Το 2020 ξεκινά. Σηκώνω μανίκια κι ετοιμάζομαι να περιορίσω το τερατώδες μου backlog ως τον Απρίλιο που έρχεται το CP2077.
2. Cyberpunk 2077 delayed to September.
3. Toss a coin to your Microsoft κι αμέσως αμέσως να 4-5 ακόμα τίτλοι για παίξιμο.
4. Profit?

:unsure:
 
Last edited:

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,524
Valfaris στα 13μιση ευρώ στο Φανάτικαλ, ιστορικό χαμηλό ως τώρα. Η προσφορά τρέχει για 20 ώρες ακόμα ή μέχρι εξαντλήσεως του αποθέματος.

 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,409
Children of Morta, Gris και A Plague Tale: Innocence στο Xbox game pass, που θυμίζω μπορείς αυτή τη στιγμή να πάρεις με ένα (1) ευρώ για τρεις (3) μήνες.

Πες ό,τι θες για τη Microsoft, αυτή τη στιγμή διδάσκει μπαλίτσα στους υπόλοιπους στο πώς να φέρεις κόσμο στην πλατφόρμα σου, και δεν είναι καν τελείως τζάμπα όπως του Σουίνι.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,524
Κι άλλο ενδιαφέρον bundle στο Φανάτικαλ.


Έναντι 2,19 ευρώ, 8 παιχνίδια. Μεταξύ των οποίων και το Testament of Sherlock Holmes.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,024
Αυτά τα περισσότερα τα είχαμε, και δεν καταλάβαμε τίποτα.
 
Top Bottom