What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

1 Ευρώ, 1 Ευρώ, Σήμερα Όλα Τζάμπα!

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Ναι, είναι σαν τα free-promo weekends.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Στο αμερικανικό μαγαζί της Square Enix έχουν προσφορές τα παιχνίδια από τα studios που πούλησαν στην Embracer, οι τιμές είναι πάρα πολύ χαμηλές:






Μπορείτε να κάνετε checkout ως guest και να συμπληρώσετε μια οποιαδήποτε αμερικανική διεύθυνση (Random Address In United States | Best Random Tools ) ώστε να ολοκληρωθεί η παραγγελία. Τα κλειδιά του Steam φαίνεται να δουλεύουν κανονικά και εδώ (πήρα το Avengers και το Rise of the Tomb Raider).
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Έχω ήδη το Shadow of the Tomb Raider αλλά μου λείπουν τα dlc, δηλαδή το definitive edition updgrade.

Αν την αγοράσω από το κατάστημα τους, θα αντικαταστήσει στο Steam την απλή; Ευχαριστώ.


edit
Κααααιιιιι... τόσο αυτό όσο και το Guardians εξαντλήθηκαν προς το παρόν (waiting list). ☹️
 
Last edited:

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Όντως δεν είναι άσχημο, αν και ήδη έχω τα περισσότερα :confused:
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Ναι, σχετικά με αυτό...


""Quality of Life""

Γλέντι στα comments.
Και στα reviews

Clipboard01.jpg

dce.jpg
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
όλα με τον δικό τους ξεχωριστό τέλειο, υπέροχο launcher!

Με τρόμαξες μπαγάσα και νόμιζα ότι θα ναι για κάνα EPIC ή κάνα καινούργιο launcher της 2K.

Έριξα μια ματιά και είναι όλα για STEAM. ΕΥΤΥΧΩΣ!


Edit : WTF? Τώρα είδα την απάντηση του Άνταν. Δηλαδή όλα τα παιχνίδια της 2κ τώρα πια θα ανοίγουν και έναν λώντσερ όταν τα ξεκινάς από το Steam?
 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Με τρόμαξες μπαγάσα και νόμιζα ότι θα ναι για κάνα EPIC ή κάνα καινούργιο launcher της 2K.

Έριξα μια ματιά και είναι όλα για STEAM. ΕΥΤΥΧΩΣ!
ναι και πατάς να παίξεις το παιχνίδι και σου πετάει τον launcher της 2Κ, χρόνια αυτή η καινοτομία της 2Κ θυμάμαι όταν το έβαλαν μια μέρα στο Civ5 και έσπαγα το κεφάλι μου γιατί σκατά μου έβαλαν ένα βήμα ακόμα μέχρι το παιχνίδι μου.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Δηλαδή όλα τα παιχνίδια της 2κ τώρα πια θα ανοίγουν και έναν λώντσερ όταν τα ξεκινάς από το Steam?
Ακριβώς. Ήταν ήδη ρε συ.
Π.χ. εγώ το πρόσεξα εδώ αλλά πήρα καλό ποσοστό δεν ήταν ιδιαίτερα intrusive για να με ενοχλήσει προσωπικά.

Είναι ξεφτίλα όμως, όπως κα να 'χει που πάνε αναδρομικά και το βάζουν σε παλιά games που δεν το είχαν.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,505
Πολύ καλή τιμή. 14 ευρώ το πήρα το καλοκαίρι από instant και πραγματικά αξίζει κάθε ευρώ η παιχνιδάρα!
Αυτή τη στιγμή μάλιστα στο instant το έχουν 26.49€!!!
 
Top Bottom