What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

A PLAGUE TALE: REQUIEM

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
η μέθοδος που επιλέξεις να παίξεις (aggressive vs stealth) επηρεάζει τον κόσμο/χαρακτήρες/τερματισμό?
Όχι, γιατί το παιχνίδι ακολουθεί τη λογική της "cinematic" εμπειρίας, με ένα μονοπάτι χωρίς διακλαδώσεις. Θα ήταν καλή φάση πάντως αν επηρέαζε τον τερματισμό.
 

manofsorrows

Hobgoblin Captain
Joined
Feb 21, 2013
Messages
304
Το τρέχω σε i5 9600K 3.7 - RTX 2060 6GB - 32GB RAM με DLSS Quality και όλα στο Ultra σε 1080p. Σχεδόν παντού έχω 60-65 frames και δεν παρατηρώ stuttering που έλεγα για το Silver Chains. Σίγουρα στα 2-3 κορυφαία παιχνίδια από άποψη γραφικών και σίγουρα στα καλύτερα της χρονιάς γενικότερα.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Διάβολε. Διάβολε. Διάβολε. Τί σκληρό, μεγαλειώδες αριστούργημα ήταν τούτο;! Το τελείωσα χθες βράδυ, με δάκρυα στα μάτια. Μνημειώδες παιχνίδι, από τα εντονότερα που έχω βιώσει ποτέ. Όλος ο κόσμος παίζει God of War -δυνατό, δε λέω- αλλά αν μετράγαμε το γονεϊκό σπαραγμό μεταξύ των δύο παιχνιδιών, το Requiem είναι η Αλήθεια και το God of War είναι χαλαρό μπράντς στο Allou Fun Park.

Όχι μόνο GOTY 2022 αλλά στο προσωπικό μου All Time Top 10.
 
Top Bottom