What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Achievement whores

Pain

Death Knight
Joined
Nov 3, 2014
Messages
3,326
Μετά το φιάσκο του D4, είχα καιρό να ασχοληθώ με game στο PC. Το Bad North ήταν ό,τι έπρεπε νομίζω: σύντομο, σχετικά challenging (πολλοί γκρινιαζουν για υπερβολική δυσκολία, προσωπικά δεν είδα κάτι τέτοιο), με εξαιρετικό art direction.

badNorth.JPG
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Capture.JPG

5516858732_699c0b86cd.jpg

ΧΑΒΑΗ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ

2375550_screenshots_20231113213529_1.jpg
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
0579_HogwartsLegacy.jpg

Μας γκάστρωσε με το τελευταίο collectathlon ach, αλλά δεν μπορούσα να το έχω να τρώει 70gb πια, οπότε I bit the bullet και έκανα την τελευταία σκούπα που βαριόμουν εδώ και μήνες.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,868

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Ειχα ενα προαισθημα οτι θα δω ενα κουνελι, να κοβει βολτες μεσα στο βιντεο.
Ο πραγματικος ηρωας ειναι ο hydrodude. Οι παιχτες ειναι τα μποτακια του.

Δεν θα κρυψω την εκπληξη μου για την χαρα του "ηττημενου". Το πιτσιρικι εθεσε θεμελια.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,797
Πάει και αυτό επιτέλους!
Ωραίος! Πόσο σου πήρε; Θυμάμαι έχει ένα υπερσπάνιο drop από έναν από τους ιππότες στο 4.1 που είχε παιδέψει αρκετά τον αδερφό μου για το 100%.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,544
Ωραίος! Πόσο σου πήρε; Θυμάμαι έχει ένα υπερσπάνιο drop από έναν από τους ιππότες στο 4.1 που είχε παιδέψει αρκετά τον αδερφό μου για το 100%.
100 ώρες και κάτι ψιλά. Θέλει τουλάχιστον δύο playthrough για να βγει το 100%
Το σπαστικό είναι με τις σαύρες που ρίχνουν υλικά για τα όπλα και εννοείται το χειρότερο μέρος που έχει φτιάξει ποτέ η From. Το Tower of Latria. Αδιανόητο πόσες ώρες χάθηκα εκεί μέσα 🤣
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,797
Θέλει τουλάχιστον δύο playthrough για να βγει το 100%
3 για την ακρίβεια αλλά το 3ο αρκεί κάπου στο 1/4-1/3 ίσα για να πάρεις όσα miracles/spells λείπουν. Όσον αφορά τις σαύρες, ναι είναι σπαστικές γιατί έχεις μία ευκαιρία ανά playthrough οπότε αναμενόμενα στο πρώτο θα στην κάνουν πριν προλάβεις να αντιδράσεις.
Το material που έλεγα και σχετίζεται με αυτό το trophy:



Καρκίνωμα. Μπορεί να έχεις φάρδος και να πέσει σε 30 λεπτά, μπορεί να παλεύεις και 10 ώρες και να μην το δεις,,,
 
Top Bottom