What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Σε ότι αφορά τους Χρονοταξιδιώτες θα ρωτάτε εμένα τον Χρονομάντη.
Μπορώ να επιβεβαιώσω τις φήμες ότι είναι όντως αστρικός χωροχρονικος ταξιδιώτης από τον Γκαλλιφρεΰ και ταξιδεύει μέσα σε ένα μπλέ κουτί.

Αυτό που δεν μπορώ να βεβαιώσω είναι ποιοί είναι αυτοί οι εξωγήινοι που φωνάζουν EXTERMINATE κάθε φορά που τους πιάνω στην μαγική μου σφαίρα.
Για τους αρχαγγέλους που μας κυνηγάνε με την μορφή αγάλματος θα αναφερθώ σε επόμενο επεισόδιο. Μέχρι τότε ΜΗΝ ΠΑΡΕΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Να υποθεσω οτι το προβλημα με τον Λιακοπουλο δεν ειναι η παπατζα του, που ειναι γνησια ελληνικη, αλλα οτι αφηνει να υπονοηθει οτι ειναι μεγαλοστελεχος του παραδεισου και αυτο εννοειται οτι ειναι κατι βλασφημο να πεις.

Φιλαρακι, σημερα σηκωθηκα με καρφωτο brainstorm, επειδη πρεπει να παρω αποφασεις και ετσι θα φιλοσοφισω το θεμα.

Ο Λιακοπουλος δεν ειναι καποιος που θα καταφερει επικινδυνες καταστασεις, για τους αλλους. Εχεις δει σε αστεια video τα τυπακια που κοιτανε κατι και οχι μπροστα τους, με αποτελεσμα και πεφτουν μεσα σε λακους, πανω σε κολονες, πανω σε βυζγοια;
Αυτους που περνανε την μερα στους στα φουμπου και στα σχολια των ενημερωτικων σελιδων, με χολη, δυσωδια και προπαγανδα, ξερεις τι ατομα ειναι; Αυτοι που δεν κανουν τιποτα και περιμενουν να τους σωσει ο Αγιος Πετρος, Η ρωσικη αρκουδα, Οι προστατες στα βιβλια του Λιακοπουλου και επειδη αυτο δεν συμβαινει, κραζουν το λεωφορειο που δεν τους φερνει την βαλιτσα με τα λεφτα στην σταση.
Χαραξε την πορεια σου και αν ειναι στραβια δεν τρεχει τιποτα, ουτε οι πλανητες δεν πανε ευθεια. Το κολπο ειναι να μην σε επηρεαζουν οι Λιακοπουλοι, Ο Κυριακος που ειναι αδηλωτος ΑΜΕΑ και η γυναικα του που τρωει πιτσα με χαβιαρι. Εσυ, χωρις να ενοχλεις τα σημεια των αλλων, εχεις να πας απο το σημειο Α στο σημειο Β και αν δεν πας ευθεια, ειναι ευκολοτερο να πας στο σημειο Γ. Μην χανεις τον χρονο σου κοιταζοντας βιτρινες γιατι θα σε προλαβει η βροχη.
 

Crusader

Gelatinous Cube
Joined
Dec 12, 2012
Messages
101
Δε νομίζω πως είχε κανείς αμφιβολία πως ο Λιακόπουλος είναι παραμυθάς, και δε νομίζω πως ενδιαφέρεται κανείς για αποδείξεις περί τουτου. Όσο εσείς μαλώνετε για το Λιακόπουλο θα κλειστώ στην κοίλη γη και θα περιμένω το ταξί από το Σείριο.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,929
Όσο εσείς μαλώνετε για το Λιακόπουλο θα κλειστώ στην κοίλη γη και θα περιμένω το ταξί από το Σείριο.

Κάτι μου λέει ότι θα περιμένεις πολύ... Οι ταρίφες είναι παντού ίδιοι. :Ρ
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Σε ότι αφορά τους Χρονοταξιδιώτες θα ρωτάτε εμένα τον Χρονομάντη.
Μπορώ να επιβεβαιώσω τις φήμες ότι είναι όντως αστρικός χωροχρονικος ταξιδιώτης από τον Γκαλλιφρεΰ και ταξιδεύει μέσα σε ένα μπλέ κουτί.

Αυτό που δεν μπορώ να βεβαιώσω είναι ποιοί είναι αυτοί οι εξωγήινοι που φωνάζουν EXTERMINATE κάθε φορά που τους πιάνω στην μαγική μου σφαίρα.
Για τους αρχαγγέλους που μας κυνηγάνε με την μορφή αγάλματος θα αναφερθώ σε επόμενο επεισόδιο. Μέχρι τότε ΜΗΝ ΠΑΡΕΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ
I see a Doctor Who fan here!
 

manos426f

Lich
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
6,191
Εντάξει, δε γίνεται, κάποιος μας κάνει πλάκα, δεν εξηγείται αλλιώς....

Αφού ζήσαμε να δούμε σε αυτή τη χώρα

- Τα μνημόνια
- Τη ΝΔ να συμπράττει με το ΠΑ.ΣΟ.Κ
- Τον Σαμαρά να γίνεται πρωθυπουργός
- Το ΛΑ.Ο.Σ να μπαίνει στη βουλή
- Τον Τσίπρα να γίνεται πρωθυπουργός
- Τη Χ.Α να μπαίνει στη Βουλή
- Τον Κυριάκο να γίνεται πρωθυπουργός
- Τον Λεβέντη να μπαίνει στη Βουλή
- Τον ΠΑΟΚ να παίρνει πρωτάθλημα
- Τον covid19 και τα lockdowns

τώρα έρχεται κάποιος και μας λέει ότι και ο Λιακόπουλος είναι.... είναι... είναι..., δε μπορώ καν να το γράψω, ΑΣΥΝΕΠΗΣ στα γραφόμενά του!?!?!?!

Ε, τι άλλο μένει να ζήσουμε άραγε;
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Να αρχίσεις τα rpg's υπό τις μελωδίες των Manowar
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Μπράιαν, περισσότερο θα με απασχολούσαν οι ασυνέπειες των πολιτικών παρά κάποιου τύπου που πουλούσε Foundation series από τα Lidl.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
ΕΠΟC
Μιλάμε ότι παίζει να είναι η καλύτερη ραδιοφωνική εκπομπή εκεί έξω αυτή την την στιγμή. Μέταλ τσεκ, μιμήσεις αλά Τσουβέλα τσεκ, ξεσπάσματα Τσουκαλά τσεκ, κριτική και σάτιρα καλύτερη από της Ελληνοφρένειας τσεκ.
Τι άλλο θέτε πχια; Εγώ θα αρχίσω να το πιστεύω ότι είναι ο πολέμαρχος του Θεού. Διότι όλοι ξέρουμε πως μόνο με power metal μπορεί να εμφανισθεί εμπρός μας.

Βλέποντας λίγο την αρχή του βίντεο, θα ήθελα να ρωτήσω τι άλλα γνωρίσματα έχουν οι δαίμονες. Γιατί την προβατίνα την κατεβάζω αμασητη
 
Last edited:
Top Bottom