What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Bάλτε σκούφο...

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,530
ncn.jpg
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,555
ε, ναι. για σκουφο ειναι ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ, αλλά κριστμα σονκς μπορουμε ν ακουμε....



 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,530
Εγω λεω να βαλω μια πενταλφα αντι για σκουφο. Οποιος με πιεζει για σκουφακι, θα καταπαταει τα θρησκευτικα μου δικαιωματα και αυτο δεν ειναι σωστο.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,555
ενταξ, ειναι μερες αγαπης. ας κανωμε ενα μικρο δωρο στον αδμιραλ που ολη την υπολοιπη χρονια τον δικαζωμε για την μαρβελομαμμακυθοσυνη του. προσπαθησα κι εγω να παρακολουθησω με οση καλη διαθεση τα κλιπς, αλλά σε καποια στιγμη που το κριντζομετρο εσπασε, άφηκα κατα μερος την προσπαθεια. ωστοσο μετρανε οι καλες προθεσεις, να το πουμε αυτο.

βάμος:



 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Εγω λεω να βαλω μια πενταλφα αντι για σκουφο. Οποιος με πιεζει για σκουφακι, θα καταπαταει τα θρησκευτικα μου δικαιωματα και αυτο δεν ειναι σωστο.

Και η πεντάλφα αποδεκτή είναι και εντός του κλίματος. Σαν αστέρι πάνω σε δέντρο.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,502
τι ακούτε ρε; βάλτε λίγη επικούρα στα xmas σας.
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,620
εγώ θα βάλω πάντως, γιατί την πήρα νωρίς την άδεια και ουσιαστικά για μένα τώρα είναι τα Χριστούγεννα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,530
Αν και ερχονται μερες που τα τελευταια πολλα χρονια μου καθονται σαν πτωμαινη στα ρουθουνια, ειπα να ειμαι ευγενικος.
μερες ειναι, θα περασουν.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,530
Αντι για σπαθι επρεπε να κουβαλας δεντρο, χριστουγεννιατικο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,530
Πιο κομμουνιστικη συζητηση δεν ειδα ουτε οταν διαβασα τα πρακτικα της τριτης διεθνους.
 
Top Bottom