What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Basketball is Life

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,249
Πώς τους πετσοκοψες έτσι ρε Γιανναρε;
Για μία ακόμη φορά η διαιτησία είναι εναντίον μας.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,640
Ο Γιάννης στη 2η περίοδο έτρωγε κυριολεκτικά ξύλο. Μπάτσες στα μούτρα.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,355
Το πιο ωραίο είναι ότι βλέπουμε πολύ ανταγωνιστικά παιχνίδια που συνήθως κρίνονται στο τέλος. Σίγουρα από τα καλύτερα Ευρωμπάσκετ που θυμάμαι.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,538

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,249
Η Κροατία πώς την πάτησε έτσι; Μάλλον δίκαιο αποτέλεσμα σε σχέση με την απόδοσή τους στο παρκέ.
Εν τώ μεταξύ δεν θέλω να φανώ συνομωσιολογος αλλά έχω την εντύπωση ότι η διαιτησία σπρώχνει την Ουκρανία όσο δεν πάει και κάτι μου λέει ότι θέλουν να της δώσουν το κύπελλο. Μόνο που το κατσαρόλι θα το σηκώσει ο Γιάνναρος
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,355
Η Κροατία πώς την πάτησε έτσι; Μάλλον δίκαιο αποτέλεσμα σε σχέση με την απόδοσή τους στο παρκέ.
Εν τώ μεταξύ δεν θέλω να φανώ συνομωσιολογος αλλά έχω την εντύπωση ότι η διαιτησία σπρώχνει την Ουκρανία όσο δεν πάει και κάτι μου λέει ότι θέλουν να της δώσουν το κύπελλο. Μόνο που το κατσαρόλι θα το σηκώσει ο Γιάνναρος

Δεν έχει ομάδα η Ουκρανία για να φτάσει μέχρι εκεί. Συμπαθητική μεν αλλά με ξεκάθαρο ταβάνι.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,538
Θα είναι ενδιαφέρον να δούμε πως θα σφυριξουν τους γηπεδούχους Γερμανούς με εμάς στα προημιτελικά
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,974
Θα είναι ενδιαφέρον να δούμε πως θα σφυριξουν τους γηπεδούχους Γερμανούς με εμάς στα προημιτελικά

Μα αφού οι Γερμανοί είναι φίλοι μας... :Ρ
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,538
Οι διαιτητές, όσο είδα, μου φάνηκαν κατιτίς πιό υποστηρικτικοί προς τις γηπεδούχους της πρώτης φάσης συν την Ουκρανία που έχει τώρα το υπέρ ατού. Είμαι απλά περίεργος, αν θα συνεχιστεί και στα νοκ άουτ
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,355
Πολύ καλά και τα δύο σημερινά ματς, η διοργάνωση είναι απολαυστική μέχρι τώρα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,640
italian-hand-hand.gif


Τεράστια Ιταλία στην 4η περίοδο.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537
γερμανια και ισπανια μαλλον μπροστα μας στον δρομο για το μεταλλιο. τους ισπανους τους φοβαμαι παντα.

σε άλλα νεα, αν η ιταλια δεν κατεβασει τον βλακα τον ποτσεκο, αλλά τον βοηθο του απο δω και μπρος, χτυπαει μεταλλιο.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537
δυστυχως το ματσακι παει στον ρυθμο των τσεχων.
αν δεν κανουμε τωρα στο 3ο δεκαλεπτο γερο ξεσπασμα για να ξεφυγουμε και να ξεμπουκωσει ο γιαννης με αιφνιδιασμους και καρφωματα, δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,249
Φαίνεται δύσκολο παιχνίδι και να πω την αλήθεια δεν περίμενα να μας παίξουν έτσι οι Τσέχοι. Παρόλα αυτά, πάντα με γνώμονα τους ομίλους, μπορούμε να το πάρουμε και με διαφορά, αρκεί να πιάσουμε ρυθμό.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,249


Πράγματι, μόλις πιάσαμε ρυθμο τους ρίξαμε στα αυτιά και έσπασαν η ψυχολογία τους και τα πόδια τους.
 
Top Bottom