What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Basketball is Life

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
608
View attachment 5133

Ο λόγος που ασχολήθηκα με το basket εξαρχής. Before the Netflix series.

Και η Man United από το 99 κι ύστερα στο ποδόσφαιρο.

Και η Ferrari μας στα 00s

Βλέπεις ένα pattern. Πάτος είναι αυτές οι ομάδες σήμερα.


Screenshot 2023-03-06 114858.jpg
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537

συγχυστηκα. μαλακες, κομπλεξικοι αμερικανοι.
για οσους δεν ειδαν την φαση, 2-3 δευτερολεπτα πριν ληξει ο αγων ειναι μονος του κατω απ το αντιπαλο καλαθι, την πεταει στο ταμπλω και την ξαναπιανει. μια χαρα ρημπαουντ.
δηλαδη αν γινοτανε σε αλλη στιγμη του αγωνα με παικτη να τον μαρκαρει, τι θα δινοταν στην στατιστικη? ρημπαουντ, φυσικα.

ΑΛΛΑ, ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ. λυσαξτε, γελοιοι εκει στο nba. το κατσαρολι ηδη αχνοφαινεται στον οριζοντα.


υγ: πηραμε και ντραγκιτς. λιγο αχρειαστη μου φανηκε η μεταγραφη, μια χαρα παιζει ο καρτερ, ανελπιστα καλα μαλιστα. και ο τζρου ειναι μεσα στα 5 καλυτερα ποιντ γκαρντ στο nba για μενα. τελος παντων, δεν βαριεσαι, γεμιζει κι αλλο ο παγκος.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537


AIR

ο 🐐 δεν εμφανιζεται ουτε στιγμη. η ταινια ειναι για τα σνικερς του. ωραιο καστ.
5 απριλιου
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537
απιστευτη φωτό.
πολυ δυσκολο ακομα και να την εμπνευστεις, ποσο μαλλον να την φωτογραφισεις να συμβαινει.
σε πρωτο πλανο το μπλουζί και στο βαθος το ρηαλ θινγκ να γλυστρα στον ουρανο του φηνιξ.

μάστερπις . _


336451264_731881608439092_806443753131122150_n (1).jpg
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,538

Πρώτα νέο τραγούδι από τον Νίνο, τώρα αυτό, χτυπάει σε όλα τα μέτωπα ο πρόεδρας

Σε άλλα νέα

IMG_20230317_094032.jpg
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537
δεν τα μπορω αυτα, τρελαινομαι.

ειδικα αν συμμετειχε κι ο προπονητης σ ολη την εχμ, εξυπναδα αυτη, (κραταω καποιες αμφιβολιες) τοτε ειναι τερμα χειρομαλαχτης (δεν ξερω ΕΓΩ??) και Καραγκιοζης βεληνεκούς.
κουτοπονηριά και καταντια το βρισκω εγω. 0 στα 10.

βλεπω αρεσε πολυ στον μαικ ραδερφορντ, ωστοσο. καλα, δεν περιμενα κατι αλλο. ο τυπος φοραει χρυσαφί γραβατα.

ενταξει, ειχα ηδη πετ ομαδα στο σουητ 16 (uconn, κονεκτικατ στα ελληνικα. οποιος παιζει στοιχηματα, ακουστε τον χειρό, για ευκολο χαρτζιλικι), τωρα εχω και archvillain. χρειαζεται αυτο για να παρακολουθεις με μεγαλυτερο ενδιαφερον.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,778
Δε βλέπω κάτι κακό. Από τη μεγάλη του Κάργιου σχολή, διχτάκια έχει κι εδώ, πλας δεν απαγορεύεται.
:trollface:
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537
πωπωωωω, καλα το πας αδαν.
δεν ξερω αν το χω γραψει ή το βαλες στην τυχη, αλλά το "ΤΙ? ΟΧΙ?" αν το ακουσω λαιβ μπορει να φτασω μεχρι και στον φονο. ενταξει, μπορει να σαι τιποτα χτιστός, οπότε στην θεση του "φονου", βαλε "εγκεφαλικο".

ο καργιος ποιος ειναι παλι?
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537


😐🤔🤨😆😆😆😆😆😆😆
καπως ετσι αντεδρασα ενω εξω ξημερωνε.
αυριο θα εχει πιο πολλα βιντεα με 2-3 ριπλει για να καταλαβετε τι εκανε ο αθρωπος (???) παλι.
ηταν πολυ δυνατη η μπαλια, σηκωθηκε στον θεουλη και την στοπαρε/χαιδεψε με το χερι. μονο ετσι θα εμπαινε.
και μετα κλασικα υφος "δεν εγινε και κατι, γυρναμε στην αμυνα".
🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537
.....uconn, κονεκτικατ στα ελληνικα. οποιος παιζει στοιχηματα, ακουστε τον χειρό, για ευκολο χαρτζιλικι....

OTI σου είπα.


σε άλλα νεα, οι πουστηδοι οι αμερικανοι ομως το χουν εμφυτο αυτο με την αθλητική επικούρα. ο δευτερος ειναι μιλια μακρια....

 
Last edited:

tommas

Half-Ogre
Joined
Dec 2, 2012
Messages
736


Το ανέφεραν και στο Star αυτό το vid. Τι λε ρε παιδί μου, προχώ καταστάσεις. :p :p
 

tyrion395

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,888
Το έχω ξαναπεί, αλλά αυτός ο παναθηναϊκός είναι κινούμενη απελπισία που στενοχωρεί και μη οπαδούς του.
Και να πας να τους χαρίσεις ένα ματς, θα σου πουν δε το θέλω ρε παιδί μου. Επίσης, τελικά ο Bacon είναι τεράστιος παίκτης! Σαν τον Dorsey και αυτός, μιλάει στα δύσκολα... απλά είναι το language barrier...

Toν Μαντζούκα και τα μάτια σας για να βγει τουλάχιστον κάτι καλό.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,355
Το έχω ξαναπεί, αλλά αυτός ο παναθηναϊκός είναι κινούμενη απελπισία που στενοχωρεί και μη οπαδούς του.
Και να πας να τους χαρίσεις ένα ματς, θα σου πουν δε το θέλω ρε παιδί μου. Επίσης, τελικά ο Bacon είναι τεράστιος παίκτης! Σαν τον Dorsey και αυτός, μιλάει στα δύσκολα... απλά είναι το language barrier...

Toν Μαντζούκα και τα μάτια σας για να βγει τουλάχιστον κάτι καλό.

Είναι καμένη εντελώς η χρονιά φέτος, ούτε κάποιος στόχος επετεύχθη ούτε χτίστηκε κάτι. Του χρόνου θα πρέπει να ξεκινήσει από την αρχή.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,638
Ο εξάστερος μάλλον κλείνει τον Αταμάν για του χρόνου.


Τα σημάδια είναι εκεί.

Ή θα ταιριάξει μια χαρά με τον DPG, ή θα σκοτωθούν στο ξύλο εν ώρα αγώνα. Αγωνιστικά πάντως και του χρόνου κυριαρχία του ολυμπιακού βλέπω.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,355
Λογικά ο Αταμάν δεν θα ερχόταν χωρίς κάποιες εγγυήσεις για ικανοποιητικό μπάτζετ οπότε τουλάχιστον αυτό είναι αισιόδοξο μήνυμα για του χρόνου.
 
Top Bottom