What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,562
Ο Γεωργιαδης ειναι μεγαλος πολιτικος, με σοβαρο λογο και επιληπτικη μορφωση. Εχει μια θεση, αλλα ειναι ο ανθρωπος για ολες τις δουλειες.
Νομιζω οτι τους εβαλε ολους στην θεση τους, με σοβαρα επιχειρηματα και αποδειξεις. Ειναι ενας γελαστος ανθρωπος στον αγελαστο πολιτικο κοσμο.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,553
ρε παίδες όμως, μιας και φοράω μάσκα συνεχώς γιατί δεν μπορώ να αποφύγω κάποια inperson ραντεβού με πελάτες (και αν δεν τα κάνω θα πεινάσουμε...) δεν παλεύεται η φάση, μόνο με μια καλή που έχω για τα σοφάτια την παλεύω που έχει βαλβίδες εκπνοής και μεγάλο φίλτρο μπροστά μπορώ, αλλά είναι λίγο τσερνομπίλ η φάση για να κυκλοφορήσω.

0-02-0a-35ecf4304336c12fc824ef8a6422cd81770b17e0c735889b0360f6c40eb96b31_eaada26a.jpg
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,002
ρε παίδες όμως, μιας και φοράω μάσκα συνεχώς γιατί δεν μπορώ να αποφύγω κάποια inperson ραντεβού με πελάτες (και αν δεν τα κάνω θα πεινάσουμε...) δεν παλεύεται η φάση, μόνο με μια καλή που έχω για τα σοφάτια την παλεύω που έχει βαλβίδες εκπνοής και μεγάλο φίλτρο μπροστά μπορώ, αλλά είναι λίγο τσερνομπίλ η φάση για να κυκλοφορήσω.

View attachment 436

Με το σαλταρισμένο βλέμμα, και για Cleaner του Ντιβύζο κάνεις μια χαρά!
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,098

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,420
ρε παίδες όμως, μιας και φοράω μάσκα συνεχώς γιατί δεν μπορώ να αποφύγω κάποια inperson ραντεβού με πελάτες (και αν δεν τα κάνω θα πεινάσουμε...) δεν παλεύεται η φάση, μόνο με μια καλή που έχω για τα σοφάτια την παλεύω που έχει βαλβίδες εκπνοής και μεγάλο φίλτρο μπροστά μπορώ, αλλά είναι λίγο τσερνομπίλ η φάση για να κυκλοφορήσω.

View attachment 436

2764706-6289057201-11266.jpg
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,309
Το ξέρω ότι είμαι ένας στυγνός και ποταπός προβοκάτορας, αλλά ο Τσιοδρας δεν μπορούσε να πει στα κανάλια πάμε δέκα βήματα παραπέρα να μιλήσουμε; Έπρεπε να να μιλήσει στην εξώπορτα της κλινικής στο Περιστέρι; Ή μήπως το κάνανε για να φανούν οι μάσκες και η μαρκίζα από πίσω;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,562
ειναι κοινη διαπιστωση οτι απο οταν ξεκινησε ο περιορισμος στην κυκλοφορια, γιατι καραντινα δεν ειναι, ολοι το εριξαν στον αθλητισμο και την φροντιδα των σκυλων. Βγηκαν εξω τα σκυλακια και επαθαν πολιτισμικο σοκ.
Εγω εχω ξεκινησει να κοβω την ζουγκλα απο τον κηπο και να σκαλιζω/φροντιζω τις τριανταφυλλιες. Σημερα ανακαλυψα γιατι εδειχνε τοσο ζηλο ο πατερας μου με την κηπουρικη. Τυφλα να εχουν οι πουλμποις. Μεγαλη γκομενοπαγιδα. αλλα τωρα δεν νοιωθω τα χερια μου και η μεση μου εβγαλε γκρινια.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,553
Παπάρια καραντίνα, όσο περνάνε οι μέρες τόσο πιο χαλαρούς τους βλέπω όλους.
Ελπίζω τουλάχιστον όταν αρθεί η απαγόρευση κυκλοφορίας σε καμιά βδομάδα να φοράνε μάσκες, αν και τόσοι που είναι οι βρωμιαρέοι δύσκολο, και μας βλέπω να μας ξανα μαντρώσουν σύντομα...

Εν το μεταξύ η δουλειά από το σπίτι δεν παλεύεται με τίποτα, έχω αρχίσει να επιστρέφω στο γραφείο και να δουλεύω κλειστός μέσα. Στο σπίτι με τις πιτζαμούλες μου θέλω απλά να ανοίξω γούιτσερ 3 ή να αράξω στον καναπέ μου.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,692
Το σπίτι μου στην Θεσσαλονίκη είναι κοντά στο εργατικό κέντρο ψηλά στη Ρωμαϊκή αγορά πάνω από την Αριστοτέλους, και σήμερα το πρωί άκουγα μέχρι και κόσμο να κάνει διαδήλωση κάπου εκεί κοντά.

Λογικό κι αναμενόμενο να αρχίσει να "σπάει" ο κόσμος και να αρχίσει να κυκλοφορεί μετά από σχεδόν 2 μήνες εγκλεισμού, αλλά αυτό καταντάει λίγο αστείο.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000

Γιαυτό στα Χανιά δεν έχουμε ούτε ένα κρούσμα (αν εξαιρέσεις τον @#$% του ΝΑΤΟ που τον ξαποστείλαν με τη μια).
Ηλιος, Υγρασια κοντα στο 80% και ζέστη είναι το 90% των ημερών εδα πέρα...ελάτε :p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,562
Θα συμφωνησω με τα σχολια περι "στα @@ μας". Σημερα που πηγα να παρω τσιγαρα η εικονα ηταν πολυ χειροτερη απο χθες.
μεχρι ψιλομποτιλιαρισμα εφαγα. Εξω απο το τυροπιταδικο που τσιμπαω καφε, ειχαν αραξει περιπου 10 ατομα και τα ελεγαν πινοντας καφε.
τελικα ο χθεσινος μου βηχας δεν ειχε τα αποτελεσματα που θα ηθελα,
Τα εχω παρει στο κρανιο. Αν δεν χαλαρωσουν συντομα τα μετρα θα ψαχνω giveaway για φαγητο.
Χθες δεν βγηκα να παρω τσιγαρα και ο απογευματινος υπνος μου στερησε την ευκαιρια. ξυπνησα και ηταν αργα για να βγω και εκτος απο τσιγαρα, δεν ειχα και καποιον να σκοτωσω.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,553
θα μπορώ να πηγαίνω στο χωριό νόμιμα τουλάχιστον... μέχρι τώρα έγραφα ότι και καλά είμαι αγρότης για να πάω να κάνω κάτι μικροδουλειές επάνω.

 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
13 πτυχές του ενός σκανδάλου θα έλεγα εγω, οχι 13 ξεχωριστά σκανδαλα...oh welll

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,692
 
Top Bottom