What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Cyberpunk 2077

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,894
Apparently αν τηλεφωνήσεις σε ένα νούμερο που βρίσκεις σε έναν τοίχο στο Phantom Liberty, ακούγεται η μουσική του Witcher 3 και ο Johnny Silverhand εγκρίνει.

 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,161
μια και θα του δώσω άλλη μια ευκαιρία λόγο και του re=setup για τα skill πως λέτε να τον σετάρω εκ νέου τον χαρακτήρα? Για stealth λέει τίποτα? Για net-runner?
 

dio666

Gelatinous Cube
Joined
Jan 3, 2016
Messages
110
μια και θα του δώσω άλλη μια ευκαιρία λόγο και του re=setup για τα skill πως λέτε να τον σετάρω εκ νέου τον χαρακτήρα? Για stealth λέει τίποτα? Για net-runner?
netrunner γαμαει !!! πολυ fun abilities θελει βεβαια να εχεις παρει πολλα perks μεχρι να αρχισει να αποδιδει καλα!! εγω στο νεο playthrough που τελειωνω τωρα ειμαι netwrunner και εχω βαλει points και reflexes για SMG και ειναι πολυ καλο build .. δες εδω για ιδεες ----->>>
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992



Conclusion...γιεπ εχει φτιαξει και αξιζει αν πας να παιξεις ως action-adventure.

Με τιποτα δεν ειναι ομως αυτο που διαφημιστηκε ακομη και με το dlc (choices matter rpg, με τεραστιο branching narrative κλπ).

Οποτε μαλλον θα μεινω στην αναμνηση οταν το πρωτολιωσα και δε θα παω για δευτερο πλειθρου
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,951
oagHUty.png
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,951
μια και θα του δώσω άλλη μια ευκαιρία λόγο και του re=setup για τα skill πως λέτε να τον σετάρω εκ νέου τον χαρακτήρα? Για stealth λέει τίποτα? Για net-runner?

μπορούμε να πούμε ότι το game μετά από αυτό το patch βγήκε από το early access που ήταν τόσο καιρό.

θα γινω ο κακος της υποθεσης παντως εδω και θα ρωτησω. αν η γραφη δεν σου αρεσε οπως ειπες

Καταρχήν το game δεν έχει καμία μα καμία σχέση με το witcher ούτε στην αφήγηση του, ούτε στα quest του
Τα quest του εκτός από το main που κάπως έχει μια ροή αν και όχι τίποτα εντυπωσιακό τα side quest είναι τύπου mmo.

στα του base game δεν αλλαξε ξαφνικα κατι. οτι quests ειχε εχει (βεβαια ποτε δεν καταλαβα που ειδες τα mmo τυπου. μαλλον εννοουσες τα ncpd που τα περισσοτερα αν θυμαμαι αν εμφανιζοταν καν στο journal στο τελος) . οποτε δεν ξερω πως ακριβως ξαφνικα θα σου αρεσει.

βασικα ηταν και αναμενομενο να μην ειναι σαν του witcher. η ολη φαση ηταν αρκετα κοντα στο cyberpunk pnprpg.


Ψήνεστε για ταινία Cyberpunk 2077;
φυσικα. αναμενομενη κινηση κιολας μιας και ειχα πει εδω μεσα οτι μεσα στην cdpr υπαρχει ενας head of tv and film development

 
Last edited:

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,161
Δεν τα παρατάω έτσι τα game ιδίως αν έχω βγάλει ένα συμπέρασμα που δεν συμβαδίζει με ότι λένε οι περισσότεροι.
Μια ευκαιρία τώρα να το ξαναδώ.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,801
Ναι αλλά ψιλοκρίμα που μόνο 10% στο gog, αν και είναι 10% του 68% οπότε πρακτικά κάτι παραπάνω από 14% όλων των πωλήσεων.
btw κάτι λάθος έχουν κάνει γιατί βγαίνει 101% :p
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992


During this week's investor presentation, executives noted that development of the Cyberpunk sequel, known as "Project Orion" for now, would be split between a North American office and Poland so that the developer could work on two titles simultaneously. That's likely a big part of why the company is moving toward Unreal Engine development, seemingly for both Cyberpunk and the next Witcher game, rather than relying entirely on its house-made engine. CDPR said it was moving toward Unreal for "development predictability and efficiency." Given the seven-year span between Cyberpunk 2077's announcement and its still-not-ready launch and the uncertainty afterward, it seems like a good bet.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,894
Εν τω μεταξύ τώρα που ολοκλήρωσα όλα τα gigs και sidequests και main quests του expansion, συνειδητοποίησα πως... τα vehicle quests δεν εμφανίστηκαν ποτέ. Κυριολεκτικά bugαρε το πρώτο quest που υποτίθεται ξεκινάει αυτό το repeatable περιεχόμενο, και δεν μου ξεκίνησε καν. Και κάθομαι κι εγώ ψάχνω αριστερά δεξιά να βρω που στο διάολο σκάει το quest, αλλά τίποτα.

Απ'ότι φαίνεται το quest αυτό στο δίνει ο fixer EL CAPITAN κι εγώ είχα ήδη ολοκληρώσει τα 11 gigs που προσφέρει αυτός, οπότε ίσως λόγω αυτού να σκάλωσε το νέο κουεστ.

Ίσως βρω κάνα παλιό σωσμένο για να τα εξερευνήσω κι αυτά, δεν ξέρω.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,951
Εν τω μεταξύ τώρα που ολοκλήρωσα όλα τα gigs και sidequests και main quests του expansion, συνειδητοποίησα πως... τα vehicle quests δεν εμφανίστηκαν ποτέ. Κυριολεκτικά bugαρε το πρώτο quest που υποτίθεται ξεκινάει αυτό το repeatable περιεχόμενο, και δεν μου ξεκίνησε καν. Και κάθομαι κι εγώ ψάχνω αριστερά δεξιά να βρω που στο διάολο σκάει το quest, αλλά τίποτα.

Απ'ότι φαίνεται το quest αυτό στο δίνει ο fixer EL CAPITAN κι εγώ είχα ήδη ολοκληρώσει τα 11 gigs που προσφέρει αυτός, οπότε ίσως λόγω αυτού να σκάλωσε το νέο κουεστ.

Ίσως βρω κάνα παλιό σωσμένο για να τα εξερευνήσω κι αυτά, δεν ξέρω.

Τα βλέπεις στο minimap σε μορφή τιμόνι. Όταν μπω πιο μετά θα βγάλω screenshot να σου δείξω.

Έχω δει διάσπαρτα σε όλο το map. Στην ουσία έτσι ξεκινάει και το quest μιας και απλά έκλεψα ένα όχημα και μου το έδωσε.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,894
Κόβω από χθες βόλτες σε όλη τη Dogtown ρε γμτ και δεν έχει εμφανιστεί πουθενά το εικονίδιο με το τιμόνι. Θα κάνω load ένα παλιό σεηβ από πριν ολοκληρώσω το main story, ίσως εμφανιστεί τότε.
 
Top Bottom