What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Cyberpunk 2077

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Το GTA ως το action παιχνίδι που είναι, είναι κορυφαίο.
Το CP σε τι του φέρνει?
Δεν το' χω παρακολουθήσει ομολογουμένως, γι' αυτό και μπερδεύομαι με τις αναφορές στο gta.
Big city cars άρα gta.

Αν δεν βαριέμαι αργότερα θα αναλύσω περί σχεδιαστικού gta μπας και κάποιοι καταλάβουν ότι δεν τίθεται θέμα σύγκρισης με τον τρόπο που προσπαθούν να το συγκρίνουν.

Τα gta ξεγελούν με το open world κομμάτι αλλά story wise είναι αρκετά έως πολύ linear.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
κάτσε, έχει story το GTA? :p
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
κάτσε, έχει story το GTA? :p
Ναι ρε κανονικά. Άσχετα που εσύ και ο μισός πληθυσμός του πλανήτη το αγνοησε για να θερίζει ανύποπτους περαστικούς
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Το μεγάλο ερώτημα είναι αν το Cyberpunk θα έχει τουλάχιστον turn-based επιλογή (αν δεν είναι πλήρως ΤΒ) ή θα είναι καμία action μαλακία σαν το Witcher 3,
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Το μεγάλο ερώτημα είναι αν το Cyberpunk θα έχει τουλάχιστον turn-based επιλογή (αν δεν είναι πλήρως ΤΒ) ή θα είναι καμία action μαλακία σαν το Witcher 3,

Είναι πάγια η θέση μου ότι όλα ανεξαιρέτως τα παιχνίδια θα ήταν καλύτερα ως isometric turn-based.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Είναι πάγια η θέση μου ότι όλα ανεξαιρέτως τα παιχνίδια θα ήταν καλύτερα ως isometric turn-based.
Υποθέτω και η real life θα ήταν καλύτερη ως isometric turn based.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Εντάξει κάποιοι αν θέλουν μπορούν να παριστάνουν πως παίζουν gta μια χαρά, εγώ θα πάω για Deus EX experience, hacking/stealth/ghost. Αν είναι και οι δυο προσεγγίσεις βιώσιμες τόσο το καλύτερο. Θα μάθουμε σύντομα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Μάλλον έτσι θα είναι, και γιατί να μην είναι στην τελική. Τα παιχνίδια που έχω απολαύσει περισσότερο είναι αυτά που είχα επιλογές να παίξω όπως ήθελα, αν ένοιωθα duke nukem μπουάκαρα μέσα και άγιος ο θεός, αν ήθελα να περάσω stealth πέρναγα στις μύτες. Άσχετα με το αν το παιχνίδι ήταν isometric RPG ή FPS.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,846
Εμένα πάντως το CP μου έδωσε περισσότερο την αίσθηση του Rage 2 αναβαθμισμένο χ3 σε όλους τους τομείς.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
μη μου θυμίζεις το rage 2. ούτε το combat το έσωζε. και να φανταστείς το έπαιξα και τζάμπα. που να μην το έπαιζα τζάμπα τι θα έλεγα.
 
Top Bottom