What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Cyberpunk 2077

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Νομίζω είναι καλή κίνηση από πλευράς CDPR, θα προσπαθήσει να ρίξει λίγη ώθηση με υποσυνείδητο marketing όπως έκανε και το Arcane. Όχι, ότι θα πιάσει την ποιότητα γραφής/τεχνοτροπίας, αλλά κάθετι καλό για το Cyberpunk και τις πωλήσεις του αυτήν τη στιγμή.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265


ΠΡΟΒΟΚΑΤΣΙΑ

άσε ρε πονηροί, και ούτε ένας δεν έκατσε να το παίξει από CDPR (και όχι GDPR που γράφω συνεχώς) να τα δει μόνος του όλα αυτά;
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,947
Για τα bugs δεν μπορώ να πω με σιγουριά, αλλά απ'ότι μου μετέφερε μια γνωστή από το GOG, το εσωτερικό QA της CDPR είχε ενημερώσει μήνες πριν το release ότι οι εκδόσεις για τις κονσόλες προηγούμενης γενιάς ήταν τέρμα προβληματικές.
Damage control μου μυρίζει το "report" και κάλεσμα προς τους εναπομείναντες die-hard fans να ακονίσουν πληκτρολόγια και να βγουν πάλι να υπερασπιστούν την τιμή της αγαπημένης τους εταιρείας που τόσο "άδικα" αμαυρώθηκε.
 
Last edited:

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Μπα δεν βγήκε από cdpr πλευρά αυτό. Στην τλκ μπορούσαν να το κάνουν στο release αυτό. Από έναν YouTuber βγήκε που λέει ότι του έστειλε ο τύπος και 70κατι σελίδες για να αποδείξει ότι δούλευε σε αυτή την εταιρεία. Ο YouTuber ισχυρίζεται ότι είναι legit ο τύπος και το document.
 
Last edited:

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Ακόμα και αν θεωρήσουμε πως το report ισχύει 100%, παραμένει γεγονός πως το παιχνίδι είχε/έχει θεμελιώδη χαρακτηριστικά των οποίων η ανάπηρη λειτουργία οφείλεται σε πηγαία λανθασμένο αρχικό design (βλέπε Α.Ι.) και όχι σε bugs.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,812
Ακόμα και αν θεωρήσουμε πως το report ισχύει 100%, παραμένει γεγονός πως το παιχνίδι είχε/έχει θεμελιώδη χαρακτηριστικά των οποίων η ανάπηρη λειτουργία οφείλεται σε πηγαία λανθασμένο αρχικό design (βλέπε Α.Ι.) και όχι σε bugs.
It's not a bug, it's a feature!
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,516
...δεν νομίζω να έμειναν σε κανένα παιδάκι αμφιβολίες περί του πόσο 'θα το φτιάξει' η CDPR πλέον, έτσι;
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,947
Last time I checked έχουν πάψει να υπόσχονται περαιτέρω βελτιώσεις, απλά ανακοινώθηκε ένα μεγάλο expansion για του χρόνου και μετά λογικά θα μπει στο συρτάρι, εκτός συγκλονιστικού απροόπτου.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Εγώ πάλι λέω ότι η ΣιΝτιΠροτζεκτάρα θα επανέλθει με παιχνιδάρες και θα πέσετε όλοι στα γόνατα να της κάνετε πίτες. Μόλις κάνει κανένα event και ανακοινώσει Witcher 4 θα πετάτε τα βρακιά σας στην πίστα.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
FreeLoathsomeCaribou-size_restricted.gif
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Top Bottom