What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Cyberpunk 2077

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Την Τρίτη θα έχουμε νέα για την anime σειρά και για εκείνο το παιχνίδι στο οποίο βασίζεται και δουλεύουν ακόμα

 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Το anime το περιμένω πως και πως. Ήδη από την ανακοίνωση ήξερα ότι θα animation θα είναι top μιας και όπως έχω πει ήδη εδώ το studio trigger κάνει τρομερή δουλειά.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Αυτό ήρθα να ποσταρω.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Χμ "spy-thriller expansion".
Μου βγάζει κάτι σε Judge Dredd vibes το trailer. Φάση θα είχει τώρα που είμαστε προεδράρα. Αναμένω καλό story, τώρα για τα υπόλοιπα gameplay κλπ θα δείξει. Σε μια γεναία έκπτωση/τιμή χώμα θα του ρίξω μια ματιά. Κρίμα που δεν χώρεσε το season pass στην Collector's.
 

manofsorrows

Hobgoblin Captain
Joined
Feb 21, 2013
Messages
306
Ανυπομονώ να βγει το expansion για να ξεκινήσω 2ο playthrough! To trailer μου άρεσε πολύ και μ' έβαλε στην πρίζα. Ελπίζω αυτό το 2023 να είναι Q2 στην χειρότερη. Can't wait!!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,377
Έχει ακουστεί τίποτα σχετικά με τα άλλα θέματα του παιχνιδιού; Π.χ. AI, traffic κλπ. Ή έχουν λυθεί ήδη;
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Έχει ακουστεί τίποτα σχετικά με τα άλλα θέματα του παιχνιδιού; Π.χ. AI, traffic κλπ. Ή έχουν λυθεί ήδη;
Τελευταία που είδα είχαν βελτιωθεί αρκετά. Από κει και πέρα είπαν μόνο ότι κάποια συστήματα θα φάνε rework. Συγκεκριμένα ανέφεραν 2 από αυτά vehicle combat και cop system.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Φαντάζομαι λόγω του anime;
Σίγουρα 1.6 και με μεγαλύτερο ρόλο το anime ανέβασαν τα νούμερα. Το οποίο anime και να μην είσαι anime fan πιστεύω ότι μια προβολή την αξίζει. Είναι τόσο καλό. Μαζί με το arcane από τις καλύτερες (αριστουργηματικές) μεταφορές video game σε άλλο medium.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Ίσως και η ανακοίνωση του expansion να έφερε πίσω κόσμο.

Μαζί με το arcane από τις καλύτερες (αριστουργηματικές) μεταφορές video game σε άλλο medium.

Αλήθεια; Το βάζεις στο ίδιο επίπεδο με το Arcane? Να το δούμε τότε.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Μαζί με το arcane


you-had-my-curiosity-but-now-you-have-my-attention-leonardo-dicaprio-django.jpg

To Arcane είναι έπος μεγατόνων. Κράτησε καθηλωμένη όλη την παρέα, που οι μισοί δεν έχουν ιδέα από gaming, και οι άλλοι μισοί έχουν ιδέα από gaming αλλά δεν έχουν ιδέα από League of Legends (και εγώ σε αυτούς είμαι, για όσους βέβαια δέχονται ότι έχω ιδέα από gaming).

Με λίγα λόγια, είπες μεγάλη κουβέντα, ΚΑΙ ΘΑ ΚΡΙΘΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.
 
Top Bottom