What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Diablo IV

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Ναι αυτό πάμε λίγο ναι.


Ιδιαίτερος τονισμός στο πόσο "DARK" είναι καθ'όλη τη διάρκεια της παρουσίασης. 5 κλάσεις, 5 open-world περιοχές, seamless multiplayer και PVP περιοχές αν το θέλει κάποιος, customizable χαρακτήρες, ημερομηνία κυκλοφορίας "όχι στα πολύ κοντά".
 
Last edited by a moderator:

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,148
κανά video απο την παρουσιάση έχουμε? Μακάρι να είναι αυτό που περιμένουν όλοι
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,148
πρόχειρα βρήκα αυτό εδώ



όντος δείχνει φοβερό!
 

rikimaru

Umber Hulk
Joined
Jan 24, 2014
Messages
959
κανά video απο την παρουσιάση έχουμε? Μακάρι να είναι αυτό που περιμένουν όλοι

 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Μετά από μπόλικα βίντεο που είδα άλλαξε λίγο προς το καλύτερο η γνώμη μου αλλα είναι ακόμα πολύ νωρίς. Στο demo του παιχνιδιού που είδαμε χθες δεν υπήρχαν stats, τα skills ήταν κλειδωμένα, το level για τους παίκτες ήταν καρφωμένο στο 20 και λίγος ο χρόνος που είχαν διαθεσιμο για να κάνουν λίγο παραπάνω exploring, οπότε δε μπορούμε να πούμε και πολλά ακόμα. Αναμένουμε :D

Κάτι ακούστηκε για late 2020
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,612
ΦΑΙΝΕΤΑΙ σαν να μάθανε από τα λάθη τους με τη παιδική χαρά που τόλμησαν να ονομάσουν Diablo 3. Μακάρι να είναι και το gameplay ωραίο και challenging, γιατί από γραφικά και ατμόσφαιρα σκίζει.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Είδα λίγο το βιντεάκι και μπορώ να πω μου αρέσει!!!!!

Απλώς όπως είπε και ο Tsok πιο πάνω. Δεν βλέπω να υπάρχουν stats. Αυτό με ψιλοχαλάει λιγάκι, αλλά δεν είναι ικανό να με αποτρέψει!



 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
 
Last edited by a moderator:

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,148
δεν ξέρω τι λέτε αλλά εμένα με έχει ψήσει άσχημα :p έτσι και αλλιώς τελευταία φορά που έπαιξα ήταν από το diablo 1 :p
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Προς το παρόν το talent tree φαίνεται ενδιαφέρον με τα tiers. Σαφείς επιρροές από Titan Quest, Grim Dawn, μου αρέσει που είναι μινιμαλιστικό, πάντα μπορούν να προσθέσουν πράγματα με τη μορφή κάποιου μικρού DLC/expansion.

Ποστάρω το ίδιο βίντεο με του Hellion, στο κατάλληλο χρονικό σημείο.

 
Last edited by a moderator:

Snipereye

Umber Hulk
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral
Joined
Sep 17, 2013
Messages
774
Κατοπιν λαικης απαιτησης (ποιον κοροιδευω, ενα ατομο το ζητησε) ποσταρω ενα ρεντιτ θρεντ με καποια (πρωιμα) φιτσουρς του D4 οπως φανηκαν απο το ντεμο



Προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι ειναι σε αλφα εκδοση ακομα το παιχνιδι. Εχω δει καποια πραγματα που δε μου αρεσουν (που ειναι τα primary stats οεο;) αλλα ελπιζω να το στρωσουν πριν το ριλιζ.

Ειπαν "not even blizzard soon" οποτε θεωρω δυσκολο ενδεχομενο ριλιζ μεσα στο 2020. Βεβαια, γινεται δεβελοπμεντ για τωρινης γενιας κονσολες, οποτε... δε ξερω. Βλεπουμε με συγκρατημενη αισιοδοξια.
 
Last edited by a moderator:

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Always online!! Μακριά και αγαπημένοι!!!!

Εκπλήσσομαι που δεν φαίνεται να τους άγγιξε το κράξιμο στο 3 (ένας από τους λόγους ήταν το always online)...
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Όπως πάει το πράγμα μου φαίνεται ότι θα περιμένω να βγει καινούργιο Titan Quest
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,612
Τα πάντα είναι θέμα συνήθειας για μένα, και πλέον έχω συνηθίσει το always online feature καθώς ακόμα και το Diablo 2 μόνο online το παίζω, δεν έχω καν save πάνω από 13 level στο Single Player :D
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Άσχετο με το Diablo 4, σχετικό με το Diablo: το μάρκετινγκ πλάνο του Diablo 1 πίσω στα 90ς.

Ουσιαστικά ήθελαν να κυκλοφορούν μίνι-δισκάκια με έξτρα περιεχόμενο έναντι ενός 5ευρου, "σα να αγοράζεις έξτρα κάρτες Μάτζικ" όπως λεν και οι ίδιοι. DLC πριν τα DLC :p

 
Top Bottom