What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Die With Your Boots On

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,528

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,648
Αυτός ρε φίλε νέος δεν ήταν? Αν είναι δυνατόν. Ένα πράγμα να θρηνούμε τους 90+ αστέρες που χάνονται, αλλά μπάστα κάπου αν αρχίσουν να φεύγουν και οι 30-40.
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,528
Πριν 3-4 μέρες σκεφτόμουν ότι θα είχε πλάκα στο ragequit και στα fora γενικά να υπάρχει ένα "dead man's switch" που να βγάζει μήνυμα μετά το θάνατό σου. Η αλήθεια ειναι ότι σήμερα που το είδα στην πράξη, μου σηκώθηκε λίγο η τρίχα.

Δυστυχώς του έκατσε άσχημο λαχείο με σπάνιας μορφής καρκίνου. Του 1979 ήταν.
 
Last edited:

asparagus_12

Gelatinous Cube
Joined
Nov 26, 2019
Messages
181
Από την κραυγή αγωνίας "Έσπασε, έσπασε, μαμά έσπασε!" στον προημιτελικό του Σίδνεϊ μέχρι το "Αν σωθεί έστω ένα παιδί, θα αξίζει κάθε κλωτσιά που έχω φάει στο κεφάλι, κάθε κάταγμα στα πόδια μου."
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,366
Αυτός ρε φίλε νέος δεν ήταν? Αν είναι δυνατόν. Ένα πράγμα να θρηνούμε τους 90+ αστέρες που χάνονται, αλλά μπάστα κάπου αν αρχίσουν να φεύγουν και οι 30-40.

Ίδια ηλικία με μένα. Κρίμα το παλικάρι, έχω ακούσει από πολλούς ότι ήταν και εκπληκτικός άνθρωπος. Πολύ άτυχος, πολύ.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
Αλαφρύ να 'ναι το χώμα που θα σκεπάζει το Χουχουτιάρη Εραστή της καρδιάς.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,476

απέφευγε να πλυθεί από φόβο «μην αρρωστήσει».

«Για πρώτη φορά, πριν από μερικούς μήνες, χωρικοί τον πήγαν στις τουαλέτες για να πλυθεί»


Το εφαγαν το ανθρωπακι.

Εκτος απο την κλασσικη βρωμα, ειχε και παραξενα βρωμερες συνηθειες πχ καπνιζε κοπρια.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,648
Απεβίωσε και ο τελευταίος μάλλον θρύλος της χρυσής εποχής του Ρωκερόλ.

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,648

Τι ωραίο και παραβατικό που ήταν το ποδόσφαιρο μέχρι τα 90s γμτ. Είχες παίκτες κυριολεκτικά κλέφτες, απατεώνες, ναρκομανείς, αλκοολικούς... και αυτά τα χαρακτηριστικά τους απλά εξύψωναν το "μύθο" τους και το ποδόσφαιρο που έπαιζαν.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,826

Τι ωραίο και παραβατικό που ήταν το ποδόσφαιρο μέχρι τα 90s γμτ. Είχες παίκτες κυριολεκτικά κλέφτες, απατεώνες, ναρκομανείς, αλκοολικούς... και αυτά τα χαρακτηριστικά τους απλά εξύψωναν το "μύθο" τους και το ποδόσφαιρο που έπαιζαν.
Ακόμα έχεις, απλά σήμερα το κρύβουν καλύτερα! ( σίγουρα και πολύ καλύτερους επαγγελματίες ποδοσφαιριστές, αλλά αυτό δεν αναιρεί το πρώτο)
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
εφυγε ο Dan McCafferty. ληντερ και τραγουδιστης των ναζαρεθ. ιδιοτυπη φωνη, χαρισματικος περφορμερ.
ξηλωνεται βελονια βελονια το σεμεδάκι των ανθρωπων που μας συνοδευσαν στο μεγαλωμα μας. και ποναει.


το αγαπημενο μου δεν ειναι το χιλιοακουσμενο, αλλά τουτο δω. καλο ταξιδι νταν.

 
Top Bottom