What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Do you even shop, bro? Ψωνίζετε στο epic?

Ψωνίζεται στο epic store?


  • Total voters
    28

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
γιατί να δώσετε αξία στους βρομιάρηδες της έπικ είναι beyond me.
Πως θα κάνουμε επανάσταση κατά του κακού καπιταλοαποτέτοιου Γκέημπ; Με συγχωρείτε τώρα, πάω να χαϊδέψω τα Μήλα™ και τα Ξεράφηα™ μου, ενώ χαζεύω την Aston Martin που 'χω στον κήπο, ποστάροντας και κάνα μανιφέστο αγανάκτησης κατά του συsteamατος.
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Καθοτι καταναλωτης του κερατα, με πιανει η καταναλωτικη μανια μερικες φορες και ξοδευω ασυλλογιστα ρε γμτ.
Στο στημ εχω
Witcher 1-2-3 13E
D.A.Inquisition 12E (πανακριβο τοχουν οι φουστιδες)
Στο επικ εχω
Path of exile
Tyranny
Pillars of eternity
Σημερα θα τσιμπισω και 3 Tomb Raider απο Fanatic. 1,70-2,30 και 5,50 Ε. Πρεπειντ καρτα παντα κι αμα γουσταρουνε. Θα ψωνισω κι απο GoG, για να τους ενυσχισω κι αυτους οταν δεχτουν πρεπειντ
Ενεδωσα κι εγω στην ψηφιοποιοηση, τι να κανω! Ειναι τα πατσακια ετοιμα βλεπεις και δεν ψαχνω
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Εκατοντάδες, ίσως και χιλιάδες κόσμου, δεν ψηφίζει ότι ψωνίζει ή ψηφίζει όχι, επειδή τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας είναι ανοιχτά και άρα μετά θα τους ακολουθούσε το κοινωνικό στίγμα από τους τυφλούς φανατισμένους χριστιανοταλιμπάν του Γκέημπ.

Ως inquisitor των ως άνω χριστιανοταλιμπάν του Γκέημπ, έτσι ακριβώς είναι.


fdd713d113079b6d2d13de6f7d9dc2b7.jpg
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
ενώ χαζεύω την Aston Martin που 'χω στον κήπο, ποστάροντας και κάνα μανιφέστο αγανάκτησης κατά του συsteamατος
Εμπρος συντροφια να βγουμε στους δρομους
με ρολεξ στα χερια και γουνες στους ωμους!

Δεν μπορωωωωω! να ζησω διχως κοτερο!
 
Top Bottom