What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Είναι η κοινωνία σήμερα χειρότερη από παλιά;

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,705
Για βήματα μπροστά όπως είπατε με τα ανθρώπινα δικαιώματα κλπ, έχουν γίνει βήματα πίσω με την διαπαγαιγώση των νέων/αδιαφορία από γονείς κλπ.

πώς κρίνετε την κοινωνία σήμερα;

Ηθικά υποβαθμισμένη. Απαίδευτη. Με έλλειψη ουσιώδους επικοινωνίας και μείωση ανθρώπινης επαφής.

Καταδικασμένη μέσα στη ροζ γκρίζα τσιχλόφουσκα της.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
Για βήματα μπροστά όπως είπατε με τα ανθρώπινα δικαιώματα κλπ, έχουν γίνει βήματα πίσω με την διαπαγαιγώση των νέων/αδιαφορία από γονείς κλπ.



Ηθικά υποβαθμισμένη. Απαίδευτη. Με έλλειψη ουσιώδους επικοινωνίας και μείωση ανθρώπινης επαφής.

Καταδικασμένη μέσα στη ροζ γκρίζα τσιχλόφουσκα της.
Έχεις απόλυτο δίκιο και δεν ξέρω πως το ξέχασα αυτό, φταίει η φούσκα μου γιατί συγχύζομαι τόσο κάθε φορά που το σκέφτομαι που έπρεπε να το απομονώσω στο μυαλό μου.

Οι γονείς αυτοί είναι αυτοί που έλεγαν μικροί "γιατί δεν με αφήνετε να βγω, να κάνω, να ράνω, εγώ το παιδί μου δεν θα το περιορίσω ποτέ και σε τίποτα, θα κάνει ότι θέλει". Μπράφο μαλάκες, υποτίθεται ότι θα μεγαλώνατε και εσείς πριν κάνετε παιδιά...
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ΒΒΒΒΒΛΑΑΚΕΣ;;; ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ.

Παλιά καταρχάς άνετα έκλεβες περίπτερο για την ΠΛΑΚΑ σου. Πήγαινες με 3-4 άτομα παρέα και 7-8 παγωτά φεύγανε σπίρτο...
Τώρα έχεις παντού κάμερες και ΚΚΤ. Όλα παρακολουθούνται.

Παλιά πήγαινες έξω από παιδικούς σταθμούς και έβγαζες κατσαβίδι σε νήπια και οι γονείς του καυχιόντουσαν μετά «ο γιος μου έπαιξε ξύλο αλά Double Dragon και το μόνο που του κατάφεραν ήταν μια ήπια πληγή στο σκαλπ! Λίγο πιο κει και θα βρισκε ιππόκαμπο...Χαχαχα». Που να ξερες καημένε οτί εγώ του το κανα :ROFLMAO:
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:.

Αλλά ναι φλωρέψαμε επικίνδυνα μάγκες... Tα PC φταίνε πιστεύω.
 
Top Bottom