What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Elden Ring

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,418
Το προβλημα ειναι οτι 4 μερες μετα βγαινει το πολυ καλυτερο shadow warriro 3 και εχω να τερματισω dying lgiht 2, god of war και werewolf the apocalypse ακομα γι αυτο θα το παιξω αργοτερα.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,273
FMFACbzWUAErqg9
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,154
για να δούμε γιατί τα review μέχρι στγμής είναι όλα τους ενθουσιώδη.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,273

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,381
Αποθεωτικά ως επί το πλείστον τα reviews, φαίνεται πως πρόκειται για το magnum opus της From. Θα περιμένω λίγο καιρό να patchαριστεί και μετά πιθανώς να επενδύσω διότι άκουσα ιδιαιτέρως ενθαρρυντικά πράγματα. Συγκεκριμένα ότι μπορείς εξερευνώντας να γίνεις overleveled και να παίξεις άνετα χωρίς να γίνεις ποτέ gud, ακριβώς δηλαδή η μέθοδος που ακολούθησα σε όλα τα Dark Souls.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Είμαι πολύ περίεργος πραγματικά να δω αν δικαιολογείται τέτοια αποθέωση.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Είμαι πολύ περίεργος πραγματικά να δω αν δικαιολογείται τέτοια αποθέωση.

Εγω πιο πολυ περιεργεια εχω για το world/level design αν θα ειναι κοντα στο μεγαλειο του DS1.

Παντως οι youtubers λενε "Natural evolution of DS 3, if you were expecting Sekiro or Bloodborne you are not going to find it here.

 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Εγω πιο πολυ περιεργεια εχω για το world/level design αν θα ειναι κοντα στο μεγαλειο του DS1.

Σίγουρα, αναπόφευκτα οι συγκρίσεις μας με αυτό θα είναι.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Παντως οι youtubers λενε "Natural evolution of DS 3, if you were expecting Sekiro or Bloodborne you are not going to find it here.
Τέλεια, αυτό θέλουμε.

Και πάλι, με τέτοια ριβιουζ, θεωρητικά πρέπει να περιμενω να δω κάτι το πολύ εξαιρετικό και να με ξαφνιάζει συνέχεια κλπ.
Τεσπα, λίγο έμεινε, θα δούμε.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,381
Το τεσταραν μαζι με το Day 1 patch που φτιαχνει το perfomance


Δεν φαίνεται να το φτιάχνει όμως, υπάρχουν σημαντικά προβλήματα ακόμα. Θα χρειαστεί και άλλο patching.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Το 60 fps cap με ενοχλεί ιδιαίτερα θα έλεγα, αλλά το περίμενα.
Για τα stuttering που γράφουνε, ελπίζω να μην συναντήσω τίποτα.
Περιμένουμε κάνα mod/unofficial patch για να βελτιωθεί η κατάσταση, υποθέτω.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,418
Αλλο ενα παιχνιδι που εκανε ρεκορ πωήσεων στο pc σε μια μερα Elden Ring smashes Steam player records for Sekiro and Dark Souls 3 within minutes of launch Εχει πουλησει 1 εκατομυριο σιγουρα μεχρι τωρα και φαινετια πως πλησιαζει τα god of war και dying light 2 σε πωλησεις που και αυτ πουλησαν ενα εκατομυριο σε λιγοτερο απο 1 μερα αφου βγηκαν στο pc

Αυτα βλεπουν οι κονσολαδες και τρελενονται.
 
Top Bottom