What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Εν RQ.gr, αδελφοι, με πριξανε

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Ναι δεν φτανουν τα αλαμπουρνεζικα που ακουω απο γουιντι, βοιδαφον και νο βαρα της, εδω και κανα μηνα περνω μυνηματα στο κινητο απο πρωτεργια να πληρωσω καποια 200 τοσα ευροπουλα κι αν ταχω πληρωσει να αγνοησω το μυνημα. Εκτος του οτι εχω ακουσει καναδυο φορες σε διαφυμησεις αυτο το ονομα, ουε ξερω τι ειναι ουτε τι κανει αυτη η εταιρεια.
Συνεχιζω, θυμαστε αυτην την Κρισταλλινα που ειχαμε ξανακανει κουβεντα, δω περα μεσα? Ναι αυτην την διευθυνουσα του νου δου του, ευρωτραμεζας κι αλλων οργανισμων. Μου ξαναστειλε μειλ, ανησυχει, λεει, γιατι δεν ειχε απαντηση μου στο προηγουμενο μειλ της και ειναι σε δυσκολη θεση, λεει γιατι δεν μπορει ακομα να μου προωθησει το εναμυσι μυριο ευροπουλα, και ζηταει ονομα επιθετο τηλεφωνο διευθυνση κτ/κιας/εργασιας κτλ για να το προωθυσει, λεει.
Δυο τινα πρεπει να μου συμβαινουν. Η ο Admiral τους δινει στοιχεια μου να με ταλαιπορουν, διοτι σαν καριεριστες, ναπτικοι και οι δυο ζηλευει την δικη μου διαδρομη στο επαγγελμα, η εχω τον μαλακομαγνητη, δεν βρισκω αλλη εξυγηση BTW με τα φραγγα της Κρυσταλλινας περνω 4090? η δεν φτανουν
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,974
Αν είσαι σίγουρος ότι η Κρυσταλλίνα δεν είναι Κρυσταλλίνος και ότι αναφέρεται όντως σε 1,5 μύριο ευρώ (και όχι μούντζες), προχώρα άφοβα!

:trollface:
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,974
κανα προγραμματακι επιβεβαιωσης σπασμενο παζει?

Α, το θες και σπασμένο κιόλας... :Ρ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,470
Δεν εχεις κανεναν μαγνητη, τα ιδια τραβαμε ολοι. Τα email και τα τηλεφωνα εχουν πιασει φωτια. Πριγκηπες, τραπεζικοι διευθηντες, κολαρα για τσιμπουρια, δονητες μπετου κτλ κτλ κτλ

Θα βγαλω σεναριο συνωμοσιας.
Καποια στιγμη το κακο με τους πωλητες ενεργειας, μετοχων κ.α που με επαιρναν στο σταθερο ειχε παραγινει.
Πηρα ΟΤΕ και μου ειπαν οτι κανονικα δεν θα επρεπε να με παιρνουν, ξαναπερασαν το φιλτρακι και σταματησε το γλεντι. Βρηκα την ησυχια μου.
Το ιδιο γλεντι και στο κινητο. Πηρα την Wind και μου ειπαν οτι δεν μπορουν να κανουν κατι. Αυτο που μπορω να κανω εγω ειναι να μπλοκαρω οσους με παιρνουν. Πηγα στις κλησεις και ξεκινησα τα μπλοκ. πρωτο νουμερο, παροχος wind. Δευτερο νουμερο, παροχος wind. Τριτο νουμερο, παροχος wind. Σχεδον ολοι ηταν με wind αριθμο. Καποιοι αριθμοι απο Αγγλια, Ιταλια και Λεβερκουζεν. Αυτοι ειναι με τα φορεξ της καταστροφης.
Τελικα η επιλογη του κινητου για spam εκανε δουλεια και δεν χρειαζεται να μπλοκαρω τιποτα χειροκινητα δηλ. μπλοκ αφου με ενοχλησουν.

Την δευτερα ειχα αποριες για το ιστορικο του γουγλη και τις εστρωσα στο θεμα του μεγαλου αδρεφου.
Τυχαια, χθες, πηρα αυτο το email.

hi.jpg



Πως να μην γινεις παρανοικος;
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Τελικα η επιλογη του κινητου για spam εκανε δουλεια
Για πε, για πε. Ποιο μαρκα μοντελο ποσο? Αμα εισαι σε γουιντ, μπλοκαρει τα σπαμ της γουντ που ειναι τα περισσοτερα?
Ναι ειχα κι ενα μειλ απο πριγκιπα της Ζαμουντα (εξωριστος, ειθελε την βοηθεια μου να μεταφερει καποια εκατομυρια που τουχαν δεσμευσει. Δυστοιχως δεν μπορεσα, εκεινη ην εποχη ειμανε απασχολιμενος με αλλο mission. Pillars of eternity) δεν το ανεφερα γτ δεν ξαναστειλε
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,974
Για πε, για πε. Ποιο μαρκα μοντελο ποσο? Αμα εισαι σε γουιντ, μπλοκαρει τα σπαμ της γουντ που ειναι τα περισσοτερα?
Ναι ειχα κι ενα μειλ απο πριγκιπα της Ζαμουντα (εξωριστος, ειθελε την βοηθεια μου να μεταφερει καποια εκατομυρια που τουχαν δεσμευσει. Δυστοιχως δεν μπορεσα, εκεινη ην εποχη ειμανε απασχολιμενος με αλλο mission. Pillars of eternity) δεν το ανεφερα γτ δεν ξαναστειλε

Ε μα μην αφήνεις τέτοιες ευκαιρίες να πηγαίνουν χαμένες ρε συ!!!
Επίσης θα έπρεπε να ντρέπεσαι που ολόκληρος Πρίγκηψ καταδέχτηκε να σου μιλήσει και εσύ τον έφτυσες!!!111!!!
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Επίσης θα έπρεπε να ντρέπεσαι που ολόκληρος Πρίγκηψ καταδέχτηκε να σου μιλήσει και εσύ τον έφτυσες!!!111!!!
Τι να κανω, αδερφε μου? Εχω ακομα ζητηση ο φουστης. Στα νιατα μου ημανε πολυ γλυκοστουτσουνος και πετιμεζοκαβλης (σορρυ φορουμ) ναπτικος ων.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,470
TCL20se
Εδω μπαινει το μεταφυσικο. Το φιλτρο ερχεται απο το google το οποιο ξερει τα νουμερα των επιχειρησεων.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,239
Γιατί ανοίγεις 500+1 θρεντς για το κάθε φισινκ μήνυμα;
Σπόηλερ αλέρτ, αλλά ο Gene Simmons είναι η Κρυσταλία σου!

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
με τα spam calls δεν βγάζεις άκρη, αφού πάνε και βγάζουν καινούργια συνεχώς, κάποια μου βγάζει κόκκινο ο γκούγκου ότι είναι suspected spam call, αλλά ως εκεί.
Με πήρε ο άλλος σήμερα και δεν βγήκε καν κόκκινο, μου το έπαιζε και φιλαράκος που τα έχουμε πει και δεν με θυμάσαι το 2020 που μιλήσαμε για επενδύσεις σου είχα στείλει και email στο [email protected] (το mail του γραφείου, λογικά εκεί που βρήκε και το τηλ στην εταιρική μας σελίδα το βρήκε...) , εν το μεταξύ μαγείρευα εγώ και δεν άκουγα καλά, νόμιζα έλεγε επιδοτήσεις και συνέχιζα την κουβέντα γιατί έχω ζητήσει σε κανά 2 γραφεία να με ενημερώσουν για ΕΣΠΑ...
Κάποια στιγμή μου κάνει ναι δε θυμάσαι μου είπες για επενδύσεις και του λέω δεν ασχολούμαι και δεν με ενδιαφέρουν και τι μου λέει ο μάγκας "ναι και τότε το ίδιο μου είπες αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί να μην θες να επενδύσεις στην tesla"... το έκλεισα σε εκείνη την φάση που ξεκαθάρισε τι λέει...

Έπρεπε να έχουμε αμερικάνικο σύστημα να βαράς μηνύσεις μέχρι να σβήσει ο ήλιος ρε φίλε να στρώσουν.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,470
Αν τους ενημερωσεις οτι "στοδιαλο δεν θελω" και συνεχισουν να σε παιρνουν τηλεφωνο, Η υπομονη εχει και νομικα ορια. Πριν λιγους μηνες διαβασα οτι ενας, εδω, στην Ελλαδα, με δικαστικη αποφαση πηρε 10.000€ αποζημιωση, επειδη μια εταιρια του τα εκανε μπετο.

Με ειχε παρει ενας τυπος για να με βαλει στα κολπα του forex και των μετοχων. Αγγλικο νουμερο. Τσου. μπλοκ.
Μετα απο λιγο καιρο χτυπαει Αγγλικο νουμερο, παρομοιος αριθμος, τα τελευταια ψηφια ηταν διαφορετικα. πρεπει να ηταν συναδελφος του πρωτου. Τσου. μπλοκ.
Τριτη φορα σχεδον ιδιο νουμερο. το σηκωνω και ηταν μια γυναικα, να σας ενημερωσω για forex, χρυσο και μεντολες. Ναι μαναρι μου, να με ενημερωσεις.

μπλα μπλα μπλα μπλα.... ανοιχτη ακροαση γιατι μαγειρευα. Βαζω το ταψι στον φουρνο και της λεω, ολα αυτα ειναι θεωριες και ισως, εγω θελω χειροπιαστα πραγματα. Παει να μου συνεχισει το παραμυθι. Ρε αφου εχετε κονε με επιχειρησεις και επενδυτες, εχετε κανεναν να μπορει να αγορασει 500 κιλα minimum και 1.000 κιλα maximum χρυσο τον μηνα;
Μου λεει οτι μεσα απο το συστημα μας μπορειτε να βρειτε. Ρε ασε τα συστηματα, εγω θελω χειροπιαστα πραγματα, εχετε; ναι ή οχι;
θα παρετε και την νομιμη μιζα και θα κανετε και μια σοβαρη δουλεια.
εκλασε η γκομενα και με συνδεει με την προισταμενη της η οποια ξεκινησε να μου λεει για bit coin, επειδη, λεει, καταλαβε οτι ειμαι ανθρωπος της μπιζνας. Ρε ασε τα bit coin που πεσανε κατω σαν χυμενα νερα, εχετε ανθρωπο για τετοια δουλεια; ετοιμο ατομο, να κανουμε συμβολαιο για να δειτε ασπρη μερα και εσεις;

Την πιανω στο μπλα μπλα και δεν την αφηνω, για τα επομενα 30 λεπτα, να παρει ανασα. Στο τελος, την αφηνω να μιλησει και μου λεει οτι θα κρατησει τον αριθμο μου και θα ξαναμιλησουμε για την δουλεια. Δεν με ξαναπηραν ποτε τηλεφωνο για μετοχες. Με μπλοκαραν αυτοι.
Μετα επαιξε το γενικο μπλοκ και ηρεμισε το κεφαλι μου. δεν υπαρχει αλλη λυση.
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
γιατί να μην θες να επενδύσεις στην tesla".
εσυ, παλι γιατι δεν θες να επενδυσεις σε tesla? Παραξενοι πουστε μερικοι.
Δεν με ξαναπηραν
ερασυτεχνες φιλτατε, μικροεπιχειρηματιες
Γιατί ανοίγεις 500+1 θρεντς για το κάθε φισινκ μήνυμα;
Σπόηλερ αλέρτ, αλλά ο Gene Simmons είναι η Κρυσταλία σου!
οπως την βρισκεις, αγορι μου, απο την στιγμη που δεν ενοχλεις τον διπλανο σου
 
Last edited:

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
608
Εμενα μου ηρθε μειλ απο κινεζα χακερ, η οποια ισχυριζεται οτι απο την καμερα του λαπτοπ μου με επιασε σε «ιδιαιτερες» στιγμες ενω παρακολουθουσα πορνογραφικο υλικο. Φυσικα το κατεγραψε και αν δεν της στειλω 0,02 bitcoin θα το κοινοποιησει σε ολες μου τις επαφες.

Επιτελους, θα γινω διασημος!!
 

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,037
Εμενα μου ηρθε μειλ απο κινεζα χακερ, η οποια ισχυριζεται οτι απο την καμερα του λαπτοπ μου με επιασε σε «ιδιαιτερες» στιγμες ενω παρακολουθουσα πορνογραφικο υλικο. Φυσικα το κατεγραψε και αν δεν της στειλω 0,02 bitcoin θα το κοινοποιησει σε ολες μου τις επαφες.

Επιτελους, θα γινω διασημος!!
Αυτό το έχω λάβει και εγώ 2-3 φορές!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,470
Ο λογος που εχω τσιροτο στην καμερα του λαπτοπ, το pc "τυφλο" και τον εξωτερικο δισκο με τα καλουδια αποσυνδεμενο. Δεν λενε ολοι ψεματα. Η πολυ τεχνολογια ειναι του εξαποδω.
 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,308
η οποια ξεκινησε να μου λεει για bit coin, επειδη, λεει, καταλαβε οτι ειμαι ανθρωπος της μπιζνας. Ρε ασε τα bit coin που πεσανε κατω σαν χυμενα νερα,

Προσπαθώ να μην σχολιάζω ΚΑΘΕ cryptoanafora. Αλλά δεν άντεξα.

Ρε Κούνελε τότενες τα κοιταμε τα volatile assets, όταν έχουν χυθεί σαν τα νερά... Πότε να σε ενδιαφέρει δλδ να το δεις ;; όταν σπάει τα all time highs? Buy high, sell low ? :p (edit: Εκτός αν σχεδιάζεις το Big short or something)

Καλά έκανεσ και τους τα έπριξες σε κάθε περίπτωση, παίζει πολύ scam. Εγώ έχω τεράστιο blocklist μιας και τα στοιχεία μου είναι πλέων σε όλα τα παρακμιακά προοθιτικά γραφεία του κόσμου. lol
 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,470
Ρε Κούνελε τότενες τα κοιταμε τα volatile assets, όταν έχουν χυθεί σαν τα νερά

Σιγουρα θυμασαι την περιοδο, σχετικα προσφατα, οπου το bit coin ετρεχε ωσαν το αιμα, απο τις σανιδες στο πατωμα στο υπογειο. Ειναι τοτε που ειχαν αυξηθει οι ανακοπες καρδιας. Εκεινη την περιοδο χτυπησες αγρια το bitcoin;
Το μονο που αντεχει τα χτυπηματα της μοιρας ειναι ο χρυσος. Ας μην ξεχναμε οτι οταν οι κοινωνιες επεφταν στα γονατα, τα χρυσα δοντια και οι βερες ειναι αυτες που τοποθετουσαν δυο πατατες στο τραπεζι.
Για να μην ξεφευγω, οποιος δινει τα λεφτα του σε αγνωστους, επειδη του υποσχεθηκαν, ειναι αξιος της μοιρας του.
Η καλυτερη αμυνα ειναι η επιθεση, εαν σε παιρνουν για πωληση, ξεκινα να πουλας κι εσυ και οποιος αντεξει.


Εγώ έχω τεράστιο blocklist μιας και τα στοιχεία μου είναι πλέων σε όλα τα παρακμιακά προοθιτικά γραφεία του κόσμου.
Με πηραν απο Wind και ηθελαν να παρατησω την καρτα και να αγορασω πακετο, που με συμφερει. Ειπα οτι ΔΕΝ ειμαι κατοικος Ελλαδας και οτι περιμενω να φυγω. Τυχαια με πετυχαν εδω.
Η κοπελια μου ειπε, οχι.... εγω βλεπω οτι ειστε κατοικος Ελλαδας. ρε μαναρι μου, λειπω πριν την ενηλικιωση σου, τοτε που ειχες ονειρα για την ζωη.
Παρε με ξανα τον Ιουνιο και εαν με πετυχεις, εγω θα αγορασω το ακριβοτερο πακετο.
Επεμενε οτι λεω ψεματα.

Αυτοι ξερουν και ποτε αμησαμε, συμφωνα με την αυξηση και σιωπη των κλησεων.
 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,308
Σιγουρα θυμασαι την περιοδο, σχετικα προσφατα, οπου το bit coin ετρεχε ωσαν το αιμα, απο τις σανιδες στο πατωμα στο υπογειο.


Αυτο είναι το price action 2020 2021 - Μάρτιος 22
1647727442719-png.3132
1647729274915.png

αυτό είναι το 2014- Μάρτης 2022
1647729292424.png

Αυτό είναι όλο το διαθέσιμο price history
1647729327605.png

Όποτε ναι.. πιο υπόγειο;; Το υπόγειο είναι μακρυά όχι τα $30000 :)

Anyway θα ξεφύγουμε αν μιλήσουμε για αυτά.. Τι κάνω εγώ μικρή σημασία έχει..

Συμφωνώ και επαυξάνω περί ειδικών που υπόσχονται κέρδη μέσα από κάθε είδους επενδύσεις... (y)
 
Last edited:
Top Bottom