What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Euro 2021

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Εντάξει δεν θέλει να μου δώσει ένα σκορ με τίποτα.

Νομίζω ότι μετά το παιχνίδι Τουρκία - Ουαλία, τσιμεντώθηκε μέσα μου η άποψη ότι η Τουρκία είναι η απογοήτευση του Euro και πιθανότατα η πιο αδύναμη ομάδα.

Πάμε το βράδυ με την, πιό σοβαρή από την Τουρκία, Ελβετία να δούμε πόσο καλή είναι η Ιταλία και αν υπάρχει ομάδα να κοντράρει τους Γάλλους που χθες τους φοβήθηκε το μάτι μου.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Τιναπης να ξέρεις ότι μετά τα δελφίνια αν βγεις στο φόρουμ να μου φλεξαρεις αποτέλεσμα είναι η πιο γκέικη κίνηση εβερ. Λερκερ 25.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,801
Εάν είχε συμβεί σε αγώνες συλλόγων, θα μπορούσε να τραβήξει το αυτί η UEFA. Αλλά επειδή μιλάμε για εθνικές, η UEFA έχει ανάγκη τους Ronaldo και ΣΙΑ, όχι αυτοί την UEFA.
Τώρα θα ζητήσει από τους παίκτες να το σταματήσουν, αλλά ως εκεί.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,927

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,525

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,493
antenna εισαι ΜΑΛΑΚΑΣ με αρχαιοελληνικη περικεφαλαια. αντε ζωα.
δε φτανει που μας βαλανε να γραφτουμε για να βλεπουμε το λαιβ ματς στο σαιτ, μπαινω στο μακεδονια τιβι, το αδερφο τους καναλι, για να χω επειδη ΜΠΟΡΩ κι επειδη ειναι λογικο ανοιχτα και τα 2 ματς να παρακολουθω, αλλά ελα που ΔΕΝ μπορω. γιατι το λαιβ του μακεδονια τιβι με πεταει στο λαιβ του γαμωαντεννα τιβι και στο υπεροχο μηνυμα:

Screenshot_61.jpg

φακγιου μαλακες.
αυτο.
νιωθω καλυτερα, σας ευχαριστω.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,493
μπα. δεν το σκεφτηκα.
θα το δοκιμασω αυριο παντως που εχει παλι παραλληλα ματς.

πηγα στην τιβι και ευτυχως πηρα την σωστη αποφαση βλεποντας τον μοντριτς να κεντα στο χορτάρι της γλασκωβης.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,927
γενικα το σαιτ του αντ1 ειναι οτι χειροτερο.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,525
euro2020-16.png

Αν θεωρήσουμε πως τα παραπάνω ματς έχουν αριθμό 1-8 από πάνω ως κάτω, οι διασταυρώσεις για τα προημιτελικά πάνε ως εξής:

1 vs 3
2 vs 4
5 vs 6
7 vs 8

Και μετά στα ημιτελικά:

(1 vs 3) vs (7 vs 8)
(2 vs 4) vs (5 vs 6)
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,609
Να στο κάνω πιο εύκολο.
1624485574149.png

:trollface:

Edit: Η αλήθεια είναι ότι περίμενα το Βέλγιο άνετα στην τετράδα με τα ματσαρίσματα που είχα υπολογίσει (που πάνω-κάτω βγήκαν για τους πρώτους-δεύτερους). Το πρόβλημα είναι ότι τελικά η Πορτογαλία αποφάσισε να παίξει μπάλα (ή τουλάχιστον να πηγαίνει για το κάτι παραπάνω), και η Ιταλία (που είχα στην αρχή, αλλά δεν πίστεψα) το ίδιο ακριβώς. Πλέον πιστεύω ότι μπορούν και να το σηκώσουν.

Για την Αγγλία γελάω, αλλά έχε χάρη που αναβιώνουν το βομβαρδισμό του Λονδίνου μήπως και χαϊπαριστούν για τις 29 Ιούνη.
 
Last edited:

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,493
συνεχιζουν ελπιδοφορα τα πονταρισματα μου στην rl (κι οχι σε κικτιπ καταστασεις, που στηνουν ανερυθριαστα οι αδμινιστρατορες :p:D) κροατια, αγγλια, ολλανδια, ιταλια.
εχασα το μεγαλο μου αουτσαιντερ ρωσια, αλλά κι ο μόντρης μια χαρα μου κανει για σουπερηρωας (κι ας φοραει το βρακι μεσα απ το παντελονακι) που θα σηκωσει το κατσαρολι σε αποθεωση. θα ειναι ωραια ποδοσφαιρικη ιστορια , αν συμβει.
κραταμε τα δαχτυλα μας μπουρδουκλωμενα.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,609
Χρειάζεται μεγαλύτερο δοχείο για να περιγράψει το χτεσινό.

%CE%A0%CE%99%CE%A3%CE%99%CE%9D%CE%91.jpg
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,493
ουτε καν. ολυμπιακων διαστασεων πισινα θεμε.
και χαιρόμαντε ο αρλεκίνος γιατι ειχα παιξει μπενζεμα πρωτο σκορερ κι εκαμνα χαρα που πηγανε παραταση, ελεγα θα ριξει κανα δυο ακομα τεμαχια εκει. και πηρα κι εγω κι ο μπεντζεμάς το πιο μακρουλό απ τα 3.

δε χανωμε την πιστη μας, ωστοσο. συνεχιζωμε με ιταλια και αγγλια, που σε πεισμα του κοζμου θα παει μεχρι τελους.
ρε ιτσ καμιν χοουμ, λεμε.
 
Top Bottom