What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Εξάλλου στο δεύτερο βίντεο φαίνεται οτι το niva τα είχε φάει τα ψωμιά του.
Ναι αλλα το βιντεο ειναι απο την ρωσια. αυτοκινητο σε αυτη την κατασταση σημαινει οτι ειναι στο δευτερο στρωσιμο.
μια χαρα το εστρωσαν στο εδαφος.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Το εχω δει αρκετες φορες, περισσοτερες απο οσες πρεπει αλλα παντα με κεφι. Μετα απο τοσα χρονια και τοσες φορες που πατησα το play, το ΥΤ αποφασισε να μου το προτεινει.
Λεω, δεν το μοιραζομαι με τους φιλους μου; δωρεαν ειναι.
Δηλωση. Η μαντονα το επαιξε καλα κι ας ειναι στην λιστα.
Edit: highlight ο κιθαριστας που επαιξε αρκετα καλα ωστε να τον χτυπησουν, πραγματικα και οχι στον χαβαλε και δηθεν.

 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992

Decoding a $2M/Month App's Marketing Strategy Through Its App Store Reviews​



Θα ταίριαζε στο interesting stuff για την ανάλυση, αλλά κερδίζει τη θέση του εδώ καθώς βγάζει δύο μύρια το μήνα μια τελείως περιττή εφαρμογή μόνο και μόνο λόγω άγνοιας και διαφήμισης.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,703
Αυτό που δείχνει στο 12:09 το έχω δει και εδώ που μένω. Είναι φαίνεται καινούρια μέθοδος παρκαρίσματος......


 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,801
αυτό που λες είναι Κυψέλη Αττικής βασικά :p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
πρωτο βιντεο. Εχω να πω τοσα πολλα.
3:57 Ειναι η κλασσικη Αφρικη (ιδιο και με το 10.40). Η μια πλευρα κολλημενη και η αλλη πλευρα χαλαρη. Θα βρεθει ο τυπος που θα κανει την ιδια τσαχπινια και θα δημιουργησει προβλημα και στο αλλο ρευμα, που, συντομα, θα ειναι η χαριστικη βολη στην πλευρα που δεν τσουλαει. Καπως ετσι μπορει να μεινεις στο ιδιο σημειο για 3-4 ωρες.
10.50 το εχω δει 100 μετρα απο το σπιτι μου. Σε στενο δρομο που δεν ειναι για φορτηγα, εβγαινε μια νταλικα. Σε αυτον τον δρομο, μπηκε και μια μπετονιερα. Ο οδηγος της νταλικας ειπε στον οδηγο της μπετονιερας να κανει πισω. Σωστη κινηση επειδη μπετονιερα μολις χωθηκε στο στενο δρομακι. Μπετονιερα, ελα χωραμε. αυτο το ελα μου κοστισε 40 λεπτα και δεν ηθελα να μπω εκει μεσα, δεξια ηθελα να παω. Κοστισε και μερικες ζημιες σε μπετονιερα και νταλικα.
Στο 8.44 λεω, τωρα ηθελε μεταλ μουσικη να παιζει.....
Στο πρωτο βιντεο ο τυπος εκανε σχολιο για τους τυπους με την οπισθεν. Αφρικη, σε ΟΛΑ τα μεγαλα παρκινγκ πχ σουπερ μαρκετ, mall κτλ υπαρχουν υπαλληλοι για να δινουν οδηγιες σε οσους ξεπαρκαρουν.


Στο δευτερο βιντεο. Στην αφρικη, με ελαχιστες εξαιρεσεις, οι ανθρωποι προτιμουν αυτοματο κιβωτιο γιατι δεν την παλευουν με τον συμπλεκτη. Αμερικη, ας γυρισουμε 40.001 βιντεο just rolled in.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Πλακα μας κανεις; παιχτηκαν πολλα μακελεια και σε καποια, εκανα παυση και ερευνα. Ειναι αληθινο;
Νομιζω οτι γερος πανω στο μοτοσακο, με συνεπιβατη την φιαλη οξυγονου, ειναι win.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,703
Πάντως αυτός που έφαγε την κλωτσιά πιστεύει οτι και στα @@ του έγινε μακελειό. :ROFLMAO:
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,609
6.16.... πολυ γνωριμο, κουνελισιο θα το ελεγα.

Δράττομαι της ευκαιρίας για να αναφέρω την χρήσιμη πληροφορία της ημέρας: Στο multiverse της Marvel, το main universe έχει την αρίθμηση 616.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,391
Δράττομαι της ευκαιρίας για να αναφέρω την χρήσιμη πληροφορία της ημέρας: Στο multiverse της Marvel, το main universe έχει την αρίθμηση 616.

Το οποίο όπως έχω ξαναπεί, είναι ο πραγματικός αριθμός του Θηρίου και όχι το 666!!!!!!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Δράττομαι της ευκαιρίας για να αναφέρω την χρήσιμη πληροφορία της ημέρας: Στο multiverse της Marvel, το main universe έχει την αρίθμηση 616.
Το καλυτερο ποστ της ημερας και ακομα δεν εχει ξεκινησει να βραδιαζει.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
0.39.... γιαουρτακι. Αυτος που εκανε μακαροναδα μεσα στο ψυγειο του αυτοκινητου, θεος.
 
Top Bottom