What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,501
ν ανησυχησω που το τατοι ηταν "θωρακισμενο"??
φαντασου τι θα γινει στις αθωρακιστες περιοχες...


tatoi-1.jpg

π.θ. (25/5/21)
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,509
Καποτε ακουγαμε για καθαρισμους δασων και διαφορες εργασιες για την ασφαλεια των δασων
Καποτε ειχαμε δασοπυροσβεστες. Τωρα η κατασβεση εχει περασει στην πυροσβεστικη πολεων. Δεν ξερω εαν υπαρχει η κλασικη δασοπυροσβεση σαν σωμα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Αποκαλύφθηκε σχέδιο λασπολογίας με θύμα τον πρωθυπουργό. Κάποια τρολακια αναζητούν δημοσιογράφους και κάμερες κοντά στα μέρη που κάηκαν για να βρισουν τον Κυργιάκο, χωρίς λόγο, αφού ο μηχανισμός άντεξε.

Ελληνικια δημοσιογραφία.

Edit
Για τα καμένα της Βαρυμπόμπης χώθηκε εισαγγελέας, ψάχνει για ευθύνες.
- Είναι αληθές, όπως αναφέρθηκε σε τηλεοπτικό σταθμό στις 4.8.2021, ότι σε πολλές περιοχές (όπως π.χ. Βαρυμπόμπη) δεν μπορούσαν να γίνουν εναέριες ρίψεις, γιατί υπήρχαν πυλώνες υψηλής τάσης;

- Είναι συμβατό για την δημόσια υγεία και ασφάλεια να υπάρχουν μη υπογειοποιημένοι πυλώνες υψηλής τάσης εντός αστικού ιστού;
 
Last edited:

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,509
Καλα νταξει, ξυπνησε ο εισαγγελεας και σηκωσε την πετρα του πως χτιστηκε η καθε Βαρυμπομπη. Πιανω το αλεξιπτωτο και παω για πτωση...
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,501
γιατι δεν του τσαλακωσες τη μουρη ρε μομόα του μπετόβλακα? δεν την παλευω μ αυτη τη Νεα Ταξη Μαλακιας που δεν της φτανει να παρεμβαινει στο παρον και το μελλον, θελει να "διορθωσει", μη χεσω, και το παρελθον.

 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,929
γιατι δεν του τσαλακωσες τη μουρη ρε μομόα του μπετόβλακα? δεν την παλευω μ αυτη τη Νεα Ταξη Μαλακιας που δεν της φτανει να παρεμβαινει στο παρον και το μελλον, θελει να "διορθωσει", μη χεσω, και το παρελθον.


Το 'χα ποστάρει κι εγώ τις προάλλες (δε θυμάμαι σε ποιο θρεντ να πω την αλήθεια).

Εγώ λέω να ξαναγυριστεί το GoT, με τον Ντρόγκο να μοιράζει τριαντάφυλλα και να χαϊδεύει αγοράκια. Επίσης, προτείνω να αλλάξει το όνομά του από Καλ Ντρόγκο σε Καλλιόπη Ντρόγκα γιατί έτσι.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,278
-"Γιατί παίξατε τον κακό δολοφόνο βιαστή στην ταινία σας";
-"Γιατί είστε καθυστερημένος ηλίθιος;"
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Αφου πουλαει το θεμα και το ξεψειριζουν πολυ για το λαβρακι που θα συζητηθει. Σε λιγο θα λεμε παρε τα @@ μου και θα τρωμε σοσιαλμιντιακο ξυλο για τηλεπαθητικο και υποσυνειδητο φικι ανευ συγκαταθεσης.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,929
Ας πει κάποιος στους "ειδικούς" που βγαίνουν στα κανάλια ότι τα κλιματιστικά (split) που έχουμε στα σπίτια μας ανακυκλώνουν τον αέρα του δωματίου και ΔΕΝ φέρνουν αέρα και κάπνα απ' έξω. Άνθρωποι κλείνουν πόρτες, παράθυρα και σκάνε σαν τα ποντίκια γιατί φοβούνται να ανάψουν το A/C. Έλεος κάπου... (εκτός κι αν το αφήνουν επίτηδες ασαφές για να γλιτώσουμε κάνα μπλακάουτ).

Στο αυτοκίνητο, ο οδηγός πρέπει να ρυθμίσει το A/C στην ανακύκλωση/ανακυκλοφορία αέρα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,278
Ας πει κάποιος στους "ειδικούς" που βγαίνουν στα κανάλια ότι τα κλιματιστικά (split) που έχουμε στα σπίτια μας ανακυκλώνουν τον αέρα του δωματίου και ΔΕΝ φέρνουν αέρα και κάπνα απ' έξω. Άνθρωποι κλείνουν πόρτες, παράθυρα και σκάνε σαν τα ποντίκια γιατί φοβούνται να ανάψουν το A/C. Έλεος κάπου... (εκτός κι αν το αφήνουν επίτηδες ασαφές για να γλιτώσουμε κάνα μπλακάουτ).

Στο αυτοκίνητο, ο οδηγός πρέπει να ρυθμίσει το A/C στην ανακύκλωση/ανακυκλοφορία αέρα.
λένε τέτοιο πράγμα οι βλαμμένοι;
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,929
λένε τέτοιο πράγμα οι βλαμμένοι;

Δεν το άκουσα με τα ίδια μου τα αυτιά, αλλά έχω γνωστούς που είναι τρομοκρατημένοι και φοβούνται να ανάψουν το A/C με όσα ακούνε για την επιβαρυμένη ατμόσφαιρα. Έχει μπλοκάρει ο εγκέφαλός τους... Είδα κι έπαθα για να τους πείσω. Ελπίζω να αποτελούν μεμονωμένο περιστατικό...
Το κακό, μάλλον, είναι ότι δεν το λένε με σαφήνεια (όπως π.χ. φορέστε την τάδε μάσκα που προστατεύει) και δημιουργούνται αμφιβολίες στους ηλικιωμένους...
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,278
Δεν το άκουσα με τα ίδια μου τα αυτιά, αλλά έχω γνωστούς που είναι τρομοκρατημένοι και φοβούνται να ανάψουν το A/C με όσα ακούνε για την επιβαρυμένη ατμόσφαιρα. Έχει μπλοκάρει ο εγκέφαλός τους... Είδα κι έπαθα για να τους πείσω. Ελπίζω να αποτελούν μεμονωμένο περιστατικό...
Το κακό, μάλλον, είναι ότι δεν το λένε με σαφήνεια (όπως π.χ. φορέστε την τάδε μάσκα που προστατεύει) και δημιουργούνται αμφιβολίες στους ηλικιωμένους...
το έγραψα στο twitter να το δει ο κόσμος και αντί για share μου κάνουν likes... αυτοί ήμαστε. likes and prayers...
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,929

Υπάρχει τρόπος να απαλλαγούμε και από τους 300;...
Δεν υπάρχει σωτηρία...
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,278
Υπάρχει τρόπος να απαλλαγούμε και από τους 300;...
Δεν υπάρχει σωτηρία...
ναι υπάρχει ένας άμεσως αλλά δεν είναι για καλύτερα :(

οπότε:
#VOTE
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,929
οπότε:
#VOTE
Ακόμα και αν υποθέσουμε ότι αυτό είναι η λύση, βρες μου εσύ έναν που θα ψήφιζες... Εκτός κι αν κατέβει το Ρεηκουί στις εκλογές. :Ρ
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,278
Μπορώ να σου βρω εξαιρετικούς ανθρώπους από κάθε κομματικό χώρο, αν τους ψηφίζαμε αυτούς και σταμάταγαν τα μουσχάρια να ψηφίζουν πολάκιδες και άδωνιδες όλα καλύτερα θα ήταν.
 
Top Bottom