What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Εμεις εδω εχουμε φτασει σε ενα επιπεδο που δεν προσφερει καποια σπουδαια εξελιξη. αεναο κυκλο με μικροαλλαγες θα το ελεγα.
Εκει, αυτοσχεδιαζουν και το βλαχοpower ειναι αυτοσκοπος. Τουλαχιστον εδω, συνηθως. μπαινει και ενα οριο στην αιμομιξια. Παιζει και μια ανανεωση στο gene pool. Εκει μοιραζονται 5-6 γονιδια. Την περασμενη εβδομαδα ειχαν 11 αλλα πεθανε ο κουμπαρος, ξαδερφος, αδερφος, θειος, πατερας.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Η νεα καμπανια της κυβερνησης για να μαθει τους πολιτες να αντεχουν στο κρυο.

 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,677
-Μα κύριε τροχονόμε φοράω μπουφάν γιατί είμαι ακινητοποιημένος στην Αττική οδό εδώ και 20 ώρες, έξω έχει -5 βαθμούς, 3 μέτρα χιόνι και το αυτοκίνητο έχει μείνει απο βενζίνη.
-Στα @@ μας κύριε, ο νέος ΚΟΚ το λέει ξεκάθαρα. Τώρα που βρήκα τόσους να εγκληματούν στο δρόμο θα τους αφήσω να φύγουν;
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,888
Κι επειδή η παράνοια δεν είναι ελληνικό προνόμιο...

„Jenseits von Gut und Böse“: Münchner Vermieter wird für zu günstige Mieten bestraft

Γερμανός ενοικιαστής στο Μόναχο (ακριβότερη πόλη της χώρας) κατεβάζει πολύ χαμηλά το ενοίκιο και η Εφορία του χώνει πρόστιμο διότι απλά...είναι πολύ χαμηλό.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Στην εικόνα βλέπουμε δύο παπατζίδες...

Πατησα Agree και γελασα με την εικονα του @tyrion395 αλλα θα διαφωνησω, ελαχιστα.
Στην δουλεια μου χρησιμοποιω καποια απο αυτα τα "παπατζιλικια".
Εψαξα και βρηκα το συγκεκριμενο βιντεο.
Η αληθεια ειναι οτι τον λυπηθηκα λιγο τον "επιστημονα". Με το καλημερα τον επιασαν απο τον λαιμο, δεν τον αφησαν να εκφραστει. Τον εφαγε και το τρακ της καμερας.
Δεν ειμαι ειδικος να εμβαθυνω σε επιπεδο τριγωνομετριας μεταξυ φρυδιων και αποστασης ματιων. Ειμαι σε θεση να καταλαβαινω εαν αυτος που μπηκε στο μαγαζι ειναι κλεφτης ή γενικα προβλημα. Αυτο δεν ειναι προσωπικο ταλεντο.
Η σταση του σωματος ειναι must. Λιγο ή πολυ ειναι πραγματα που τα καταλαβαινει ο καθενας. Την συνεντευξη, εννοειται οτι δεν την ειδα αλλα απο τις σκηνες που ειδα στο background, την ωρα που εξηγουσε ο "επιστημονας" πηρα μια ιδεα.

Πεσμενοι ωμοι, βλεμα που αποφευγει να κοιταξε ευθεια. Η γυναικα, σε καποια στιγμη, ανοιγοκλεινει τα ματια της πολυ γρηγορα. Λογικα, αυτο ξεκινησε οταν ο παπας ειπε κατι συγκεκριμενο.

Αφου πιασαμε τους επιστημονες

 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,677

1:39. Το βούρλο αντί να ψεκάσει με σπρέι ''αιθέρα'' για να βάλει μπρος τη μηχανή, ψέκαζε με σπρέι μπογιάς.......
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,677
Double post.
Με το πρώτο βιντεο έκαψα πολλά εγκεφαλικά κύτταρα.
2:20 ο τύπος που προσπαθεί να βρει την τρύπα στο λάστιχο......

 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
@Dark Archon αφιερωμενο

321203293-1094894134539525-108329798730886506-n.jpg
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546


ρε πουσ(τη)τίποτα δεν εχει μεινει ορθιο???
μαρβελομαμμακυθος ο γιαννάρας μου?? τιναφτορε? και φορτναιτ βλεπω. μπερδευτηκα.
ΩΝΣΓ πια, νιωθω (κι αλλο) γέρος. ναβαρχε, εξηγησε αμεσως τι συμβαινει.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Ολα τα βιντεο ειναι για να βαλεις μπροστα τα πριονια αλλα στο πρωτο βιντεο, στο 0:38. Ειναι η αποδειξη οτι οι αμερικανοι, εκτος απο μαλακες του πλανητη, ειναι και ψυχοπαθητικα εγωιστες.
Με αυτο το σχολιο δεν θα παρω ποτε βιζα για την Αμερικη αλλα δεν εχω σκοπο να παω εκει, για κανενα λογο.
Δεν θελω να με πατησει ενας βλαχος επειδη εχει δικαιωμα να οδηγει χωρις φρενα. Θα πρεπει να δωσω και 5-6 εκατομμυρια $ για να μου κανουν 5-6 ραμματα. Αχρηστοι ανθρωποι. Αχρηστη κουλτουρα, τριτοκοσμικη τεταρτοπεμπτοκοσμικη κοινωνια.
Αυτα τα πραγματα δεν τα εχω δει ουτε στην Αφρικη και πιστεψτε με, Η καθημερινοτητα στην Αφρικη ειναι γεματη με πραγματα που δεν εχετε ξαναδει.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,333
Αφου πιασαμε τους επιστημονες


Δεν το κοίταξα περισσότερο, αλλά είναι μάλλον τα ΤΕΙ που έγιναν πανεπιστήμια!! Εκεί πέφτει μεγάλο lobying από Τ.Ε.Ε. και σηναφή, να μην αναγνωριστούν στον αιώνα τον άπαντα!! Γενικά η αναγνώριση των ΤΕΙ πέρασε από σαράντα κύματα για να ολοκληρωθεί και ακόμα υπάρχουν αντιδράσεις.

Εγώ πάντως ξέρω απόφοιτο ΤΕΙ, που τώρα είναι μεταδιδακτορικός! Γιατί εμείς μπορεί να μην τα αναγνωρίζουμε, πολλά ξένα ιδρύματα όμως τα αναγνωρίζουν!!
 
Top Bottom