What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
μονος σου εβαλες υποψηφιοτητες, μονος σου δεχτηκες το τσαλεντζ, μονος σου κερδιζεις η χανεις. οτι αποφασισεις θα το δεχτω.
ΩΣΤΟΣΟ, το αραρατ ειναι ψηλοτερο. :cool::p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Ειμαι one man band. Τα βουνα αλλαζουν φιλτατε και το υψος τους ειναι προσωρινο. Ας μην ξεχναμε και το Κιλιμαντζαρο που δεν ειναι βουνο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
H ρουτινα μου να παιζω κανενα παιχνιδακι πριν με παρει ο υπνος δεν λειτουργησε σημερα τα ξημερωματα. Επειδη ξεχασα να φορτισω το κινητο, ειπα να κανω αδιαφορο ζαπινγκ, μεχρι να κερδισω μερικα % στην μπαταρια.
Μπαινω στο ζουμι. Εχουμε κανενα μελος που να δουλευει στο KONTRA TV? ψαχνω μια εκπομπη που επαιξε τα ξημερωματα, σε επαναληψη εννοειται. Στο καναλι τους στο youtube δεν εχουν ουτε την εκπομπη σαν τιτλο.... !
Καπου διαβασα οτι ξεκινησε το ραδιο αρβυλα, ισως αυτοι να μου δωσουν μια δευτερη ευκαιρια.

Ο "οικοδεσποτης" ειναι ενας καραφλας. Στο αριστερο παραθυρο κρεμοταν ενας γκριζομαλης κυριος, ο οποιος, απο οτι καταλαβα, ειναι τακτικος παραθυρομαχος του καναλιου. Στο τριτο παραθυρο, κρεμοταν ενας αλλος κυριος του οποιου η φατσα με εκανε να δωσω ακυρο στην εντολη για το next channel. Γεωστρατηγικος αναλυτης, τουρκολογος κ.α
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Νομιζω οτι τωρα μπορω να μην ελπιζω τιποτα. δεν υπαρχει μελλον ουτε θεραπεια. Ευτηχως δηλαδη.

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
καμπάλα δεν ήταν; το άλλαξαν; έλεος με τα reboot...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Εφυγαν απο την μοδα τα καμπαλακια. Στα ιδια μικροκυματα, εχει γεμισει το ελληνοφωνο youtube με σκληροπυρηνικους υποστηρικτες του Τραμπ.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
να χα 6-7 χερια να εκανα χταποδοφέισπαλμ ρε φουστη μου.
που θα παει αυτη η αρωστια? μηπως πρεπει ν αρχισουμε ν αντιδρουμε καπως βιαια στους μεγατόνους ηλιθιοτητας που μας λουζουν καθημερινα πλεον?

- γιατι γκρινιαζεις παλι ρε μαλάχτη? χαλαρωσε ρε μπρο, εισαι σε κρισιμη ηλικια.
- ε μα φορτωσα πρωινιατικα. δες και πες μου κι εσυ.


 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Καπου ειδα screenshot, δεν το βρηκα για την ευκολια σας, οτι γυναικειες οργανωσεις εχουν σηκωσει μανικια με γλυπτη, επειδη φτιαχνει αγαλματα γυναικων και τα πουλαει σαν αντικειμενα. λειπει η επιβεβαιωση οτι ειναι απο συναδελφους του κουλουριου.

EDIT
Δεν πειραζει, βρηκα κατι στην ιδια συχνοτητα.
statue.jpg
 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Επειδη δεν παλιωνει, εχει γεμισει το ιντερνετ και ειναι μεγαλο facepalm απο τις αντιμαχομενες πλευρες.



happy.jpg
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Αυτο που μας λειπει τωρα ειναι να τρυπιουνται οι ανθρωποι με dna για να αποκτησουν ουρες. τετραγωνα αυτια, μεγαλα πρασινα μπεη.
θελω μια μηχανη του χρονου για να παω στο 950 μ.Χ για να πινω μπυρες με λυκισκο. Να φτιαχνω ποπ κορν και να τα πουλαω στα δημοσια θεαματα. θα γινω πλουσιος και μεθυσος. οταν θα βαριεμαι θα πηγαινω σε raid με τους vikings.
Αυτη η περιοδος εχει τον απαλευτο. επιστροφη στις σπηλιες.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
εγώ θα προτιμούσα να πάρω μερικά σύγχρονα εργαλεία και μια καραμπίνα με φυσίγγια και να επιστρέψω στην εποχή των πρώτων ανθρώπων, να πιάσω ένα βουνό, μερικά στρέμματα να τα περιφράξω και να έχω την φάρμα μου, στην μέση του πουθενά, να μην με ενοχλεί κανένας εκτός από τα άγρια θηρία και μετά από μερικούς αιώνες να βρουν αρχαιολόγοι τα λείψανά μου και να τους τρολάρω.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Ειδα τον καιρο και το θεμα του χιονια με προβληματισε. Θα μεινω μεσα πολλες ημερες, οχι επειδη δεν θα μπορω να κυκλοφορω με το χιονι/παγο αλλα επειδη θα γεμισουν οι δρομοι με type A και type B μπαμπουινους.
Type A
Αυτοι που φορανε αλυσιδες και πανε 70-80-100 χλμ και τα παιρνουν ολα σβαρνα.
Tybe B
Αυτοι που δεν φορανε αλυσιδες και κανουν πιρουετες στον παγο, που χτυπανε ολα τα αυτοκινητα και κλεινουν δρομους, επειδη το αυτοκινητο τους δεν μπορει να κινηθει. Ειναι οι ιδιοι που εχουν να αλλαξουν λαστιχα απο το 2011, επειδη το 2012 θα ηταν το τελος του κοσμου.
Οι ιδιοι που στα λιγα λεπτα που καταφερνουν να κινηθουν, την βλεπουν οδηγαρες και πατανε γκαζι για να νοιωσουν την ιπποδυναμη που ξεριζωνει την ασφαλτο.

ποια σπηλια; στον πατο του πηγαδιου στο τελος της σπηλιας πρεπει να παω.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
Με τέτοιο καιρό εγώ βάζω το αυτοκίνητο σε κατ' οίκον περιορισμό. Ακόμη και κουκούλα του περνάω για να μην βλέπει το δρόμο και του μπαίνουν ιδέες για βόλτες.
Ευτυχώς δεν θα μετακινούμαι αυτές τις μέρες. Αν πιάσουν τα χιόνια και οι πάγοι και πρέπει να βγώ θα βγάλω το τρακτέρ, να δω και αν σπινιάρει στον πάγο.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
μα δεν το έβαλαν σαν φωτογραφία ρεπορτάζ, ούτε αναφέρει κάτι για την φωτογραφία, τέτοια φωτομοντάζ γίνονται συχνά για να περάσουν κάτι σχετικό με το άρθρο και όσο δεν ισχυρίζεται κάποιος ότι η φωτογραφία είναι αληθινή/δείχνει αυτό, δεν βλέπω πρόβλημα.

Σαν να λέμε γιατί κάνουν φωτομοντάζ τα F16 και δεν πάνε να ρίξουν αλήθεια κάποιο τούρκικο να έχουν εικόνα για το ρεπορταζ. Το γράφει και στο τέλος.

 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,846
Χμμ... διαβάζοντας το άρθρο και ύστερα τα σχόλια στο Tzizmag καταλαβαίνω πως κανένας δεν διάβασε ολόκληρο το άρθρο παρά μόνον τον τίτλο και το υστερόγραφο στο τέλος.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
βρε νιτρε μου δεν ειν αυτο το θεμα.

ο και καλα δημοσιογραφος θελει ταχα να κανει ενα ποιντ, οτι επειδη υπαρχουν φωτο του πρωθυπουργευοντα με τον λιγναδη, δεν σημαινει και κατι. και απλα θα ηθελε πολυ να βρει και μια του τσιπ με τον λιγναδη, για να πει οριστε ολοι φωτογραφιζονται με ολους, δεν σημαινει κατι.
αλλά δεν βρηκε κι ετσι εφτιαξε μία και λεει και καλα στο ΥΓ, ειναι μονταζ, αλλα θα μπορουσε και να μην ειναι. ετσι ομως πεταει την μπαλα στην εξεδρα (νομιζει τουλαχιστον) και ολοι ασχολουνται με το μονταζ. ενω το θεμα ειναι αλλο:

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ οτι ο λιγ φωτογραφηθηκε με τον πρωθυπουργευοντα, ουτε καν οτι ηταν προσωπικοι φιλοι.
το θεμα ειναι οτι ο πρωθυπουρογός (εκαμα κατι αθλιο εκει, το λεω...:ROFLMAO: ) ΔΙΟΡΙΣΕ με αναθεση προσωπικη τον εν λογω διευθυντη στο εθνικο θεατρο. αν θες, ψαξτο. η θειτσα με την στεκα στο κεφαλι βρηκε ετοιμη προκηρυξη απ τους προηγουμενους για εκδηλωση ενδιαφεροντος, και διαφανη διαδικασια, την καταργησε κι εκανε διευθυντη τον λιγναδη με απευθειας αναθεση. ειχε γινει θορυβος τότε. και το χειροτερο, τωρα που εσκασε το θεμα, οχι με ποστς στα σοσιαλ , αλλά με καταγγελια σε εισαγγελεα απ τις 5/2, σφυριζε αδιαφορα, δηλωνε αγνοια, προφανως δωσανε ραβασακι στην ερτ και στον κυβ. εκπροσ. να μην λενε καν το ονομα, εδωσαν στον τυπο χρονο να σβησει οτι ενοχοποιητικο μπορουσε και χτες που το σκατο χτυπησε τον ανεμιστηρα, βγηκε και ειπε οτι ηταν λεει καλος ηθοποιος και την ξεγελασε. ουτε σκεψη για παραιτηση ας πουμε.

φουντωσα και θα μου ανεβηκε η πιεση. εξαλλο με κανατε παλι νυχτιατικα, εξαλλο .
 
Top Bottom