What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,888
Ναι είναι, γιατί οι Μούρκανς είναι ηλίθιοι και το δέχονται. Κάπου σε κάποια γωνιά του internet είχα αναρωτηθεί μα καλά πως το ανέχεστε ως καταναλωτές αυτό και το θεωρούσαν τόσο νορμάλ και δεδομένο που σε τελική ανάλυση φαινόμουν εγώ περίεργος... ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ!
Να είσαι σίγουρος πως το θεωρούν και "σοσιαλισμό" το να σου κάνει τέτοια εξυπηρέτηση.


Στο Αμέρικα οι ντελιβεράδες πληρώνονται με τα πόσα δέματα παραδίδουν, όχι με πόσα σημειώματα αφήνουν.
Φάτε gig economy και καλή χώνεψη.
Στην Γερμανία αν δε σε βρουν, σε πέρνουν τηλέφωνο να τους δόσεις οδηγίες πού να βάλουν, χώσουν, παραδόσουν το πακετο (εκτός από τους τραγικούς της Hermes) όπως επίσης υπάρχουν μεγάλα μηχανήματα όπου μπορείς να παραλάβεις χωρίς αναμονή ο ίδιος το πακέτο έχοντας κάνει εγγραφή στο Γερμανικό Ταχυδρομείο (για το οποίο ζητείται ταυτότητα με ημερομηνία λήξεως, κάτι που οι ελληνικές δεν έχουν διότι δεν είστε χαζοί να σας φακελώνουν)
Φάτε Κούλη.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Να υποθεσω οτι ολα αυτα ειναι απο Αμερικη;. Για το τελευταιο βιντεο δεν ρωταω, ειμαι σιγουρος.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,677
Έχω δει αρκετά βίντεο απο το κανάλι και τα περισσότερα είναι απο Αμερική. Έχει και λίγα απο τον υπόλοιπο κόσμο, η βλακεία δεν γνωρίζει σύνορα. :ROFLMAO:
Να συνεχίσω να ποστάρω βίντεο απο αυτό το κανάλι ή είναι καλύτερα όποιος ενδιαφέρεται να τα βλέπει μόνος του;
Όχι τίποτε άλλο για να μην γίνομαι κουραστικός ανεβάζοντας συνέχεια βίντεο απο εκεί.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Θελω να βλεπω αυτοκινητα με τακακια απο ποδηλατο και τιμονια κολημενα με σιλικονη.
Θελω να βλεπω παραφλου να αναβλυζει απο την εξατμιση.
Θελω να βλεπω καλωδια, περασμενα εξω απο το αυτοκινητο και πιασμενα με λαμαρινοβιδες.

Η βλακεια δεν γνωριζει συνορα αλλα η αμερικανικη δινει εγγυηση facepalm αλλιως σου επιστρεφουν τα χρηματα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Ο καλυτερος ειναι αυτος που η καμπινα του αυτοκινητου του ηταν γεματη μουχλα. Σαν τυρι ξεχασμενο στο ψυγειο ηταν.
Την ανεπνεε και καθοταν και πανω της. Καλα αυτα, πως καταφερε να γεμισει με μουχλα το αυτοκινητο;
Highlight το light. Η μπλε ενδειξη στα οργανα. Οι μηχανικοι στην Αμερικη πρεπει να παιρνουν ψυχοφαρμακα.

Τα αγαπημενα μου

ακυρα καλωδια που τυλιγονται ακομα και στην εξατμιση, βρωμα και χολερα, πιασε τα μπαλακια.
Δεν υπαρχει περιπτωση να υπαρχουν τετοια πραγματα σε αυτοκινητα εκτος αμερικης Θελεις αμερικανικο διαβατηριο για να τα αποκτησεις.
car.png

car2.png

car3.png
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,677
Το μουχλιασμένο αυτοκίνητο ήταν Bentley. οχι κανένα hyundai, μα καλά δεν νιώθουν τίποτε μερικοί;
¨Εμένα μου έμεινε το Honda με τα 75000 χιλιόμετρα χωρίς καμία αλλαγή λαδιών. Άντε να το πετύχουν αυτό οι υπόλοιπες εταιρίες.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Εμένα μου έμεινε το Honda με τα 75000 χιλιόμετρα χωρίς καμία αλλαγή λαδιών.

Ειναι και καποιες χωρες, ονοματα δεν λεμε, που θεωρουν οτι αυτα τα αυτοκινητα ειναι φτηνιαρικα. Συνηθως, μικρα αυτοκινητα απο την ιαπωνια, τα βλεπουμε σε ταινιες, συνηθως 80's, οπου τα οδηγουν φτωχες μαναδες και ειναι σε μονιμη επισκευη.
Αυτα τα αυτοκινητα δεν θελουν ουτε καυσιμο, διαολε, δεν θελουν ουτε οδηγο.
Αν κρινω απο το δικο μου, ουτε σερβις δεν θελουν.
προσθετω και την οπελ, πριν την εξαγορα. Μετα την εξαγορα, τα αγοραζεις καινουργια και ειναι σαν τα αυτοκινητα στο βιντεο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Ηθελα να ποσταρω σκηνες απο μια εκπομπη, με αποτυχημενες οικοδομικες εργασιες. Πολυ βαρετη εκπομπη για να παρακολουθησει καποιος σκηνες. Θα μεταφερω λεκτικα.
Καποιοι τυποι, με πολλα λεφτα ή καθολου. εχτισαν τα σπιτια των ονειρων τους που εγιναν τα σπιτια των εφιαλτων.
Στην προσπαθεια να χτισουν τα σπιτια τους, καποιοι πηραν διαζυγιο, αλλοι καταστραφηκαν οικονομικα, αλλοι επαθαν καρδιακες προσβολες. Καποιος που ηθελε να χτισει σπιτι-φαρο, τα επαθε ολα μαζι. 2 μυρια λιρες, διαζυγιο και καρδιακο επεισοδιο. Τα DIY στα αυτοκινητα ειναι μικρη ζημια.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,462
Ηθελα να ποσταρω σκηνες απο μια εκπομπη, με αποτυχημενες οικοδομικες εργασιες. Πολυ βαρετη εκπομπη για να παρακολουθησει καποιος σκηνες. Θα μεταφερω λεκτικα.
Καποιοι τυποι, με πολλα λεφτα ή καθολου. εχτισαν τα σπιτια των ονειρων τους που εγιναν τα σπιτια των εφιαλτων.
Στην προσπαθεια να χτισουν τα σπιτια τους, καποιοι πηραν διαζυγιο, αλλοι καταστραφηκαν οικονομικα, αλλοι επαθαν καρδιακες προσβολες. Καποιος που ηθελε να χτισει σπιτι-φαρο, τα επαθε ολα μαζι. 2 μυρια λιρες, διαζυγιο και καρδιακο επεισοδιο. Τα DIY στα αυτοκινητα ειναι μικρη ζημια.
το πιστεύω και ισχύει, μια μικρή ανακαίνιση στο σπίτι στο χωριό ξεκινήσαμε και παραλίγο να τα μαζέψομε τα εγκεφαλικά επεισόδια με τα μαστόρια...
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,545


εξοργιστικα γελοίο και τραγικα μαλακισμενο αρθρο. αλεπαλληλα φεισπαλμς. ευτυχως ο λεβητας που το εγραψε εφαγε στο φουμπου του προβατοκατέρ αγριο ξυλο απ τους σχολιαστες. μπας και νιωσει καπως τι γελοιοτητες εγραψε..

τι "ερευνα" βρε μπόζο? ουτε τα γκαλοπ του σκαι τετοια μουφα. ασταδιαλα νυχτιατικα, συγχυστηκα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Οι gamers εχουν περασει περισσοτερα κυματα απο τους "ροκαδες". Την μια μερα ειναι ηλιθιοι και την αλλη μερα πανεξυπνοι. Σημερα ειναι οργανωτικοι κι αυριο ανοργανωτοι. Σημερα ειναι ομαδικοι και αυριο αντικοινωνικοι.
Η απορια μου ειναι ποσα παιρνουν αυτοι που κανουν τις ερευνες και ποιος ο σκοπος αυτων των ερευνων.
Για τον συγκεκριμενο αρθρογραφο, ως gamer, που αυτον τον μηνα ειναι πασιφιστες, δεν θα τον κραξω. Θεωρω οτι απλα μετεφερε μια καλοπληρωμενη ερευνα. Τον αλλο μηνα που καποια ερευνα θα βγαλει τους gamers αγρια τσακαλια, θα του σπασω τα πλευρα με τα γονατα του.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Αντεξα για 45 δευτερολεπτα. Γερασα, δεν ειμαι για πολλα πολλα.
 
Top Bottom